13 червня в Сан-Франциско пройшла конференція для розробників WWDC 2016, в рамках якої Apple представила операційні системи iOS 10, macOS, tvOS і watchOS. Великою подією став запуск SDK Siri, радикальне оновлення месенджера iMessage і комплексний редизайн Apple Music. Однак мало що з перерахованого вище може зрівнятися з таким нововведенням iOS 10, як можливість знімати фото під час прослуховування музики.

У iOS 9 присутній дуже неприємний баг – при прослуховуванні музики він кожен раз ставиться на паузу при спробі відкрити Камеру. Такий збій давно дратує користувачів iPhone.

Помилка стосується тільки iPhone 6s і iPhone 6s Plus, причому Apple не може нічого зробити вже дев'ять місяців. З релізом iOS 10 компанія, нарешті, вирішила проблему: в першій бета-версії при прослуховуванні музики камера не відключати відтворення.

На жаль, у випадку з деякими сторонніми сервісами проблема залишилася. Варто сподіватися, що незабаром вона буде вирішена розробниками додатків, так як Apple вже відкрила SDK для iOS 10.

До числа корисних змін камери в iOS 10 варто також додати можливість швидкого запуску свайпом вліво з екрану блокування. На планшетах Apple оновила інтерфейс для зйомки.

Фінальна версія iOS 10 повинна вийти восени цього року разом з новими моделями iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad 2 – найпопулярніший планшет Apple

Незважаючи на те, що за останні декілька років Apple випустила багато нових різновидів iPad, саме iPad 2, який був представлений ще в 2011 році, до цього часу є найпопулярнішою моделлю. Про це заявляють аналітики компанії Localytics. Відповідно до результатів дослідження, в жовтні поточного року доля планшетів другого покоління серед усіх інших планшетів «яблучної» компанії склала […]

Orph — захоплююча головоломка, яка до того ж є безкоштовною

Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко. В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки […]

Вышла OS X Yosemite 10.10.1 beta 2

Не прошло и недели с момента релиза предыдущей бета-версии OS X Yosemite 10.10.1, как вчера Apple выкатила вторую по счету тестовую сборку настольной операционной системы. Версия получила номер 14B23. Инсайдеры сообщили, что каких-то особых изменений в структуре прошивки не наблюдается, но исправление множества багов первой бета-версии все-таки имеет место. Загрузка ОС доступна разработчикам, которым Apple […]