Зроби з вихованця гаджетомана.

Багато з нас більшу частину дня проводить на роботі, а коли повертається, починають займатися домашньою рутиною. В такому темпі не залишається часу на наших вихованців.

Розробники GoBone пропонують цікаве рішення, яке допоможе розважити тварину, поки господарі знаходяться на роботі. Винахід нагадує дитячу іграшку з двома колесами і симетричною конструкцією.

Всередину поміщається трохи корму, щоб захопити собаку, після чого GoBone починає кататися по всій кімнаті.

Гаджету не страшні перешкоди і нерівності, «розумна кістка» весь час повертається у вихідне положення. Батарея розрахована на 8 годин безперервної роботи, такий пристрій замотає навіть найвитривалішого пса.

По-справжньому «розумним» GoBone робить спеціальний додаток. З його допомогою можна управляти гаджетом або налаштовувати його параметри. Є можливість включати іграшку в певний час, задати інтервали роботи і відключення. Гаджет в змозі зрозуміти, що собака втомилася або втратила до нього інтерес і може відключитися на час.

Тепер домашній вихованець не занудьгує за відсутності господарів.

Розробники вже зібрали $81.960 з необхідних $60.000 на Kickstarter. Перші поставки GoBone очікуються в кінці поточного року. З остаточною роздрібною ціною поки не визначилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Очередная документально-биографическая картина «Steve Jobs: The Man in the Machine»

На кинофестивале SXSW вышел новый документально-биографический фильм о создателе Apple, под названием «Steve Jobs: The Man in the Machine» («Стив Джобс: человек в машине»). Спонсором картины стал небезызвестный CNN, а режиссёром лауреат премии Оскар, г-н Алекс Гибни.  Журналисты американского портала 9to5Mac уже успели посмотреть новый фильм и сделали несколько заметок для своих читателей. Давайте присоединимся […]

На YouTube запрацювали 4K-трансляції

  YouTube підтримує відео з роздільною здатністю 4K вже протягом декількох років, проте тепер відеосервіс зробив ще один крок вперед, додавши підтримку високої роздільної здатності і для прямих трансляцій. Автори контенту можуть транслювати відео в стандартному і 360-градусному форматах з частотою 60 кадрів в секунду. У 2010 році, коли в YouTube тільки почали з’являтися 4K-ролики, стандарт […]

Виробництво iPhone 8 стартує у вересні, а продаж – в жовтні

Джерела DigiTimes вчора повідомили, що в новому iPhone буде вбудований в дисплей сканер відбитків пальців, створений Apple. Замість того, щоб використовувати готове рішення від Synaptic або Qualcomm, купертінівці використають алгоритми Authentec і спеціальне провідне скло компанії Privaris. Крім того, в звіті видання повідомляється, що масове виробництво iPhone 8 почнеться у вересні. З огляду на те, що […]