Зроби з вихованця гаджетомана.

Багато з нас більшу частину дня проводить на роботі, а коли повертається, починають займатися домашньою рутиною. В такому темпі не залишається часу на наших вихованців.

Розробники GoBone пропонують цікаве рішення, яке допоможе розважити тварину, поки господарі знаходяться на роботі. Винахід нагадує дитячу іграшку з двома колесами і симетричною конструкцією.

Всередину поміщається трохи корму, щоб захопити собаку, після чого GoBone починає кататися по всій кімнаті.

Гаджету не страшні перешкоди і нерівності, «розумна кістка» весь час повертається у вихідне положення. Батарея розрахована на 8 годин безперервної роботи, такий пристрій замотає навіть найвитривалішого пса.

По-справжньому «розумним» GoBone робить спеціальний додаток. З його допомогою можна управляти гаджетом або налаштовувати його параметри. Є можливість включати іграшку в певний час, задати інтервали роботи і відключення. Гаджет в змозі зрозуміти, що собака втомилася або втратила до нього інтерес і може відключитися на час.

Тепер домашній вихованець не занудьгує за відсутності господарів.

Розробники вже зібрали $81.960 з необхідних $60.000 на Kickstarter. Перші поставки GoBone очікуються в кінці поточного року. З остаточною роздрібною ціною поки не визначилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

5 причин взяти iPhone SE, а не iPhone 6S

Відкривається передзамовлення на новий 4-дюймовий смарт Apple. Офіційні терміни доставки не радують, чекати доведеться мінімум 7-10 днів. 5 причин взяти саме iPhone SE, а не iPhone 6s. 1. Він потужніший, ніж 6S До сих пір в це не вірю. Але тести і перші огляди не дадуть збрехати. iPhone SE випередив нинішні флагмани Apple по чистій продуктивності. […]

Mophie представила модульні чохли для iPhone 7/Plus

Модульність – прекрасне рішення. Частини таких аксесуарів подібні до змінних об’єктивів фотоапарату. Mophie розробила симпатичний чохол-конструктор для «сімки». Інновацій немає, зате зручно. До магніту на задній кришці чохла кріпляться накладки: акумулятор, гаманець-книжка або кардхолдер. Ціна чохла без накладок – $40. Накладки купуються окремо за $10. Але навряд, пластиковий чохол з магнітною кришкою виправдовує вартість, адже покупець платить […]

Вперше версія «Plus» обійшла за популярністю звичайний iPhone

Як ми вже розповідали, в день старту офіційного продажу iPhone 7, покупці в роздрібних магазинах Apple не могли придбати модель iPhone 7 Plus. Також і зараз неможливо купити iPhone 7 в кольорі Jet Black, а ось 5,5-дюймових «сім-плюс» немає взагалі ніяких – незалежно від забарвлення або обсягу вбудованої пам’яті. Такий дефіцит iPhone 7 Plus пояснюється […]