Зроби з вихованця гаджетомана.

Багато з нас більшу частину дня проводить на роботі, а коли повертається, починають займатися домашньою рутиною. В такому темпі не залишається часу на наших вихованців.

Розробники GoBone пропонують цікаве рішення, яке допоможе розважити тварину, поки господарі знаходяться на роботі. Винахід нагадує дитячу іграшку з двома колесами і симетричною конструкцією.

Всередину поміщається трохи корму, щоб захопити собаку, після чого GoBone починає кататися по всій кімнаті.

Гаджету не страшні перешкоди і нерівності, «розумна кістка» весь час повертається у вихідне положення. Батарея розрахована на 8 годин безперервної роботи, такий пристрій замотає навіть найвитривалішого пса.

По-справжньому «розумним» GoBone робить спеціальний додаток. З його допомогою можна управляти гаджетом або налаштовувати його параметри. Є можливість включати іграшку в певний час, задати інтервали роботи і відключення. Гаджет в змозі зрозуміти, що собака втомилася або втратила до нього інтерес і може відключитися на час.

Тепер домашній вихованець не занудьгує за відсутності господарів.

Розробники вже зібрали $81.960 з необхідних $60.000 на Kickstarter. Перші поставки GoBone очікуються в кінці поточного року. З остаточною роздрібною ціною поки не визначилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iOS 10 beta будь-хто може читати і відповідати на ваші повідомлення з екрану блокування

Збій в тестовій версії iOS 10 дозволяє будь-якому користувачеві переглядати повідомлення з екрану блокування. Через збій всі бажаючі можуть також відправляти відповіді без введення пароля або авторизації через Touch ID. На таку особливість поновлення iOS 10 beta 2 звернув увагу ресурс 9to5Mac. Відзначається, що даний баг зачіпає як стандартний месенджер iMessage, так і сторонні сервіси […]

Во Flash обнаружили уязвимость

Adobe в субботу выпустила обновленную версию своего технологии Flash, поскольку старые версии включали уязвимость, благодаря которой злоумышленники могли получить удалённый доступ к Mac или другим  ПК. Руководство компании призывает пользователей обновить своё программное обеспечение, чтобы обезопасить свой компьютер и не допустить доступ к конфиденциальной информации третьем лицам. Все версии Flash, вплоть до 16.0.0.287 на OS […]

Акумулятор Nintendo Switch буде неможливо замінити

У мережі з’являються все нові дані про технічні характеристики майбутньої консолі від Nintendo. І, на жаль, далеко не всі вони здатні порадувати майбутніх власників пристрою. Нова інформація щодо Nintendo Switch була опублікована Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC). Так, стало відомо, що акумулятор консолі упаяний в пристрій, і витягти його в разі проблем або зносу […]