Мобільний геймінг давно переріс рівень примітивних проектів. Тому нова iOS 10 отримає функцію стрімінга в реальному часі. Для цього розробники повинні використовувати оновлений SDK ReplayKit.

За словами Apple, розробникам потрібно додати в код всього кілька рядків для активації стрімнг-фукнції. Про це компанія повідомила в спеціальному релізі, розісланому незабаром після закінчення головної презентації WWDC 2016.

Новий фреймворк дозволить легко стрімінгувати все, що відбувається на екрані смартфона і може активувати запис з фронтальної камери і мікрофона пристрою. Така функціональність відкриє нові перспективи індустрії мобільного гейминга. Також нативна стрімінг-підтримка напевно зацікавить відеоблогерів.

У справу-презентації Apple використовувала інтеграцію відео-платформу Mocrush для стрімінга гри Olympus Rising. Новий технічний партнер компанії теж випустив детальний прес-реліз. У ньому повідомляється, що Mocrush стане не єдиною платформою для шерінга, а також акцентується увага на легкості інтеграції стрімінга в додатки з ReplayKit Streaming.


Це не єдина ініціатива Apple, орієнтована на ігровий процес. iOS 10 зник окремий додаток Game Center – його функціональність замінять фонові досягнення. Також компанія спростила умови для розробників на платформі tvOS – тепер розробники не повинні турбуватися про обов'язкову підтримку Siri Remote, передавши управління на MFI контролер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple в iOS 9.3.2 виправила серйозну помилку в роботі Game Center

У першій бета-версії оновлення iOS 9.3.2 виправлена ​​помилка, яка викликає проблеми в роботі сервісу Game Center. Про це пише MacRumors з посиланням на розробників, що тестують нову операційну систему. Ігровий сервіс Game Center вперше з'явився в операційній системі iOS 4.1, що дебютувала п'ять років тому. Додаток Apple веде статистику в іграх, дозволяє спілкуватися з друзями, […]

В Ізраїлі освоєно виробництво газу з харчових відходів

Стартап з Ізраїлю запропонував використовувати побутові відходи з користю, виробляючи з них природний газ, на якому можна готувати їжу або обігрівати оселі. Для цього знадобилося розробити домашній портативний біогазовий блок, який може виробляти від чотирьох до восьми літрів газу на добу, а цього достатньо для роботи кухонної плити протягом 2-4 годин. Винахід називається HomeBiogas, і, […]

Користувачі iOS-пристроїв поскаржилися на проблеми з Apple ID

Деякі власники iPhone і iPad повідомили, що у них з’явилися неполадки зі входом в свій аккаунт Apple ID. Як повідомляє Engadget, проблема має відразу кілька причин. Судячи зі скарг на сайті Reddit, у одних користувачів періодично «злітає» пароль від Apple ID, в результаті чого їм потрібно придумувати новий секретний код. Ця неполадка може виникнути у […]