Через дев'ять версій операційної системи iOS прийшов час попрощатися з однією з найбільш часто використовуваних функцій iPhone і iPad. Приготуйтеся відмовитися від «Slide to unlock» для розблокування гаджета: тепер це «Press Home to Open».

У iOS 10 Apple повністю переробила екран блокування. Знайомий жест гортання вправо поступився місцем новій команді для розблокування – натисканню кнопки Home.

Спочатку новий спосіб доступу до робочому столу здається незвичним. При кожному розблокуванні великий палець за звичкою буде робити свайп вправо, відкриваючи тим самим нову панель з віджетами. До речі, вам може здатися, що на вашому гаджеті зробили джейлбрейк і поставили з Cydia хитрий твік для локскрін. Але все так і є: Apple вперше використовує віджети на екрані блокування.

Подібні метаморфози зі «Slide to unlock» цілком зрозумілі: з поширенням пристроїв Touch ID користувачі все частіше натискають на головну кнопку iPhone, замість жесту гортання вправо для розблокування. Якщо у вашого смартфону немає чудо-клавіші для біометричної авторизації, вам не пощастило.

У iOS 10 навіть якщо на пристрої відключений Touch ID гаджет буде розблокуватися натисканням центральної кнопки. Наскільки це зручніше звичного свайпу по екрану, покаже час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Керуйте смартфоном за допомогою очей

Ми з вами вже втратили лік. За час свого існування компанія Apple отримала неймовірну кількість патентів. І більшість з них на дуже корисні і функціональні речі. Ще один новий патент, який яблучні отримали зовсім не давно не став винятком. А полягає він у новому способі управління мобільними пристроями. Купертиновці придумали технологію, яка виявляє і фіксує […]

iLoud и приложение для iOS – большой потенциал компактных размеров

Портативный динамик iLoud, питающийся от аккумулятора и имеющий усилитель, систему моделирования гитарных эффектов и Bluetooth-соединение, совместно со специальным приложением для ОС iOS AmpliTube обладает просто огромным потенциалом при компактных размерах. По периметру этот музыкальный гаджет подсвечен, а когда устройство включено, регулятор громкости светится красным цветом. Пластиковый корпус достаточно прочный. Для придания динамику дополнительной устойчивости он […]

Діагностичний порт Apple Watch більше не працює

Одним з «апаратних нюансів», який вже рік не дає спокою власникам Apple Watch, залишається прихований діагностичний порт. Його потенційні резерви вражають. Використовуючи прихований порт, Apple в перспективі планує оснастити свої смарт-годинники додатковою периферією. Опублікований на початку квітня патент вказує на можливість підключення до годинника «розумних ремінців», представлених: додатковими акумуляторами, дисплеями, GPS-датчиками, тонометрами, динаміками або термометрами. Ідею […]