Apple оголосила, що на пристроях компанії тепер буде використовуватися принцип кінцевого шифрування – зокрема, в новому мессенджері iMessage, а також при голосових дзвінках. Дані будуть зашифровані на пристрої, що передає інформацію, і розшифровуватися безпосередньо пристроєм.

«Безпека і конфіденційність лежать в основі апаратного і програмного забезпечення всіх сервісів Apple. У додатках iMessage і FaceTime використовується технологія магістрального шифрування для захисту ваших даних – вони недоступні як для Apple, так і для всіх інших », – розповіли в Apple.

Хоча такі компоненти, як Siri, «Карти» і «Новини», обмінюються даними з серверами Apple, виробник запевняє, що ці дані не використовуються для створення профілю користувача. У компанії підкреслили, що деякі служби відправляють дані на сервери, але ці дані ніколи не використовуються для збору інформації про користувача, а в додатку «Фото» реалізована локальна технологія розпізнавання осіб, об'єктів і місць.

У новій операційній системі iOS 10 і macOS Sierra компанія Apple починає застосовувати технологію Differential Privacy. Вона допомагає виявити загальні принципи роботи серед великої кількості користувачів без загроз для їх конфіденційності.

У iOS 10 технологія Differential Privacy дозволить поліпшити пропозиції QuickType і емодзі, варіанти зовнішніх посилань в Spotlight і підказки в Нотатках. У macOS Sierra вона допоможе поліпшити пропозиції автокоррекції і підказки в Нотатках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple додала в iOS 10 маршрути громадського транспорту для Японії

У вересні Apple випустить iOS 10 – найбільший реліз «найдосконалішої в світі мобільної операційної системи». У ньому крім оновленого інтерфейсу і покращених стандартних додатків реалізований ряд нововведень в картах. Apple активно розвиває свій картографічний сервіс з моменту запуску в 2012 році. Однак нехай і постійно вдосконалюється, він до цих пір далекий від ідеалу. У iOS […]

Школи в штаті Мен відмовилися від iPad на користь MacBook, назвавши планшети Apple «іграшкою»

Довгий час Apple переконує нас, що iPad – ідеальний інструмент для навчання та роботи, здатний витіснити ноутбуки. Серед тих, хто не згоден з цим твердженням, виявилися керівники департаменту освіти штату Мен, які вирішили замінити навчальні планшети на ноутбуки MacBook Air. Apple погодилася на обмін пристроїв без будь-якої додаткової оплати з боку департаменту освіти. Головною причиною […]

iTunes Music Store виповнилося 13 років. Але що ми про неї знаємо?

Вперше iTunes дебютував в січні 2001 року, проте обзавівся музичним каталогом лише два роки по тому. У день запуску Стів Джобс не скупився на вираження, називаючи iTunes Music Store революцією в цифровій музиці. У 2013 магазин продав 25-мільярдну пісню. Що ще, крім масштабів, змінилося в найбільшому музичному каталозі планети через роки? Неможливо відповісти на це […]