Міжнародна освітня платформа Preply, про яку ми вже писали раніше, залучила $ 1,3 млн інвестицій в обмін на акції компанії і тепер підготувалася до виходу на нові ринки. У раунді взяли участь європейські венчурні фонди і ангельські інвестори.

Очолили seed-раунд інвестори Маріуш Гралевскі (DocPlanner, Польща), Пшемислав Гацек (Grupa Pracuj, Польща) та Артур Коста (Booking.com, 2003-2012 рр). Участь в раунді також взяли венчурні компанії RTAVentures VC (Польща), Hedgehog Fund (Польща), Xevin Investments (Польща), Digital Future (Україна), SMRK (Україна), Techstars (США / Німеччина) та інші ангельські інвестори.

"Preply прагне зробити доступним якісну освіту для всіх і кожного, і ті хто в нас інвестують, вносять свій посильний внесок у поліпшення світу, в якому ми живемо, – розповів співзасновник і керуючий партнер Preply Кирило Бігай. – Я вдячний нашим партнерам, команді Preply і спільноті – угода цього року стала наочним свідченням підтримки нас на шляху до досконалості та інновацій в сфері освіти ".

Preply

Платформа Preply була заснована в 2014 році для пошуку локальних і онлайн-репетиторів з іноземних мов, точних наук, гуманітарних предметів і різноманітних хобі. На даний момент сервіс присутній на ринках України, Польщі, Росії, Мексики і Бразилії. Крім того, стартап знаходиться на ранній стадії експансії в Німеччині, Великобританії та Іспанії. Він об'єднує понад 25 000 репетиторів і 70 000 учнів. З його допомогою можна вивчати 27 мов світу, 13 шкільних предметів, а також брати уроки акторської майстерності, музики і малювання. Щомісяця за допомогою Preply проводиться більше 10 000 годин занять.

"Ринок приватного навчання величезний і на глобальному рівні все ще не зайнятий, – зізнався один з інвесторів, засновник і генеральний директор DocPlanner.com Маріуш Гралевскі. – Я спостерігав за розвитком Preply майже протягом року, і помітив гарну динаміку росту. Вважаю, що стартап має правильно підібрану команду підприємців і фахівців, і разом вони здатні завоювати ринок в загальносвітовому масштабі ".

За словами засновників сервісу, отримані в рамках seed-раунду кошти підуть на розвиток сервісів Preply для репетиторів, збільшення присутності стартапу на ринках і його подальшої експансії в нові країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нутринощі зарядки для MacBook

У вас ніколи не виникало бажання дізнатися, з чого ж складається ось ця симпатична біла коробочка? Скоріш за все ні. Дуже даремно, адже всередині зарядного пристрою MacBook можна виявити велику кількість всякого цікавого. Такий вигляд має адаптер в розібраному вигляді, яким заряджають ноутбуки фірми Apple. Крім діодів, мікроконтролерів, транзисторів і багатьох інших елементів у зарядного […]

LG покаже розумну банківську карту

Поки Apple розширює аудиторію платіжного сервісу Apple Pay і планує вихід на китайський ринок, конкуренти не дрімають. Ми вже розповідали і швидкий запуск сервісу LG Pay, який почне роботу в країнах Азії. Стали відомі нові подробиці платіжної системи LG, яка буде продемонстрована на виставці сучасних технологій MWC 2016. Для роботи з сервісом не буде потрібно […]

Як швидко перетягувати файли за допомогою трекпада

Незважаючи на те, що OS X – система досить проста і зрозуміла, деякі функції в ній закопані глибоко. Сьогодні покажемо одну з таких – альтернативне перетягування і виділення файлів за допомогою трекпада. Можливістю виділити і перетягнути файли трьома пальцями я користуюся вже давно, однак після недавньої повної чистки Mac і установки голою El Capitan знайти […]