За словами Apple, нова редакція є наступним етапом розвитку телебачення.

Слідом за watchOS 3.0 компанія продемонструвала можливості нової tvOS. Це нова версія операційної системи, «що дозволяє взаємодіяти з телевізором по-новому».

tvOS SDK надає розробникам інструменти та API для створення розважального контенту для телевізора. Влаштований він так само, як і SDK для iPhone або iPad. У новій ОС стало доступно більше 1300 каналів замість 80 для попередньої платформи і понад 6000 додатків.

Крім того, компанія випустила власний додаток для iPhone – Apple TV Remote. Він підтримує функції управління, введення тексту, голосові команди Siri, управління за допомогою акселерометра в іграх. Тим самим, він дозволить управляти приставкою прямо з екрану смартфону. Пульт більше не потрібен!

Також з'явилася більш глибока інтеграція голосового асистента в ПО. Тепер він може шукати певні типи фільмів і виконувати пошук по Youtube.

Купертінівці переосмислили метод авторизації в сторонніх додатках. Single sing-on дозволяє опустити нудну поетапну ідентифікацію всередині сервісу і автоматично авторизуватися в ньому. Більше ніяких кодів і паролів!

І останнє, чим Apple вирішили порадувати власників Apple TV, – нічний режим. Тепер можна перемикатися між білим і чорним фоном в залежності від часу доби.

Нова версія tvOS вже доступна для розробників. Фінальний реліз платформи запланований на осінь. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планує завалити Індію б / у «айфонами»

Як саме Apple збирається ефективно підгортати мільярдну Індію, можна тільки здогадуватися, проте натяки на обрану Купертіно стратегію озвучив міністр зв’язку Раві Шанкар Прасад (Ravi Shankar Prasad): – В міністерство навколишнього середовища надійшла заявка від Apple на дозвіл імпорту і продажу в країні сертифікованих «айфонів» б/у. Щоб усвідомити суть обраного Apple новаторського підходу, згадаємо, що в […]

Самые дорогие модели Apple Watch Edition будут стоить около 20 тысяч долларов

Известный журналист Джон Грубер говорит о том, что представленные купертинской корпорацией «умные» часы Apple Watch получат более высокий ценник, нежели предполагалось ранее. Он убеждает всех в том, что Apple Watch следует рассматривать как модный гаджет, поэтому при определении его стоимости нужно учитывать многие критерии, влияющие на ценообразование. Один из сооснователей компании Luma Labs, Кенинг сумел […]

Apple випустила публічну версію iOS 9.3.2 beta 3 і OS X 10.11.5 beta 3

Apple продовжує випускати нові збірки прошивок – сьогодні для учасників публічного бета-тесту стала доступна третя бета-версія iOS 9.3.2. Розробники ж можуть встановити OS X 10.11.5 beta 3 на свої комп'ютери. Прошивки не містять видимих ​​змін. У iOS 9.3.2 beta 3 проведена робота над поліпшенням продуктивності, внесені невеликі виправлення. Як і попередня версія, оновлення дозволяє використовувати […]