Facebook починає примушувати користувачів мобільних пристроїв завантажувати і використовувати додаток Messenger на той випадок, якщо вони хочуть продовжувати обмінюватися повідомленнями з друзями в режимі реального часу.

На даний момент прохання розробників перейти для листування в додаток Messenger носить виключно рекомендаційний характер. У деяких користувачів просто з'являється вікно з набридливим повідомленням про «міграції». Його можна закрити, і все залишиться, як раніше. Але це «як раніше» буде актуально, зважаючи на все, не дуже довго, адже вже зараз певна кількість мобільних користувачів Facebook не можуть відправляти повідомлення друзям – мабуть, розробники будуть блокувати цю можливість в кілька етапів.

Передбачається, що вже влітку нинішнього року Facebook залишить функцію мобільного чату тільки в Messenger, тому у користувачів мобільного застосування популярної соціальної мережі просто не залишиться вибору. Розробники рекомендують зайнятися перенесенням важливих листувань прямо зараз.

Нагадаємо, Facebook останнім часом почала активним чином розширювати функціональність свого месенджера. Так, протягом найближчих декількох місяців програма обзаведеться засобами шифрування даних, що пересилаються за принципом end-to-end.

Даний метод служить для захисту користувальницького листування: повідомлення шифрується на пристрої відправника, а його декодування відбувається тільки на стороні одержувача. Алгоритм повністю виключає можливість читання листування третіми особами. Така технологія використовується в більшості відомих месенджерів, включаючи Viber, WhatsApp і Telegram.

А розширені смайли емодзі з можливістю вибору кольору шкіри кумедних смайликів з'явилися вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Thingthing — чудова клавіатура з єдиним недоліком

Завдяки появі в iOS 8 сторонніх клавіатур, розробники дарують нам дійсно чудові продукти, які здатні змінити інтерфейс системи та спростити наше життя. Одним із таких прикладів є клавіатура Thingthing. Встановивши цю клавіатуру та надавши їй повний доступ, ви можете економити масу часу та позбавити себе від зайвих дій. Наприклад, переписуючись в сторонньому месенджері, ви матимете […]

У літаках заборонили перевозити електроніку з акумуляторами

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) заборонила перевозити літій-іонні акумулятори в багажі на пасажирських літаках. Рішення прийняв комітет ICAO щодо захисту навколишнього середовища від впливу авіації. Заборона прийме чинності 1 квітня і буде обов’язковий для всіх 191 країн-учасниць ICAO, в число яких входить і Україна. Причиною обмеження стала підвищена вибухонебезпечність акумуляторів. ICAO вважає, що перевезення літій-іонних […]

Швейцарські годинники в корпусі Apple Watch продаються за 25000 доларів

Виробники швейцарських годинників залишилися небайдужими до випуску Apple Watch. Напевно, багато хто з них побоюються того, що з часом розумні годинники від технологічних компаній замінять класику. Однак є й ті, хто вирішив скористатися нагодою і продати кілька механічних годинників в корпусі популярних Apple Watch. Swiss Alp Watch від відомого виробника H. Moser & Cie стоять 24900 […]