Facebook починає примушувати користувачів мобільних пристроїв завантажувати і використовувати додаток Messenger на той випадок, якщо вони хочуть продовжувати обмінюватися повідомленнями з друзями в режимі реального часу.

На даний момент прохання розробників перейти для листування в додаток Messenger носить виключно рекомендаційний характер. У деяких користувачів просто з'являється вікно з набридливим повідомленням про «міграції». Його можна закрити, і все залишиться, як раніше. Але це «як раніше» буде актуально, зважаючи на все, не дуже довго, адже вже зараз певна кількість мобільних користувачів Facebook не можуть відправляти повідомлення друзям – мабуть, розробники будуть блокувати цю можливість в кілька етапів.

Передбачається, що вже влітку нинішнього року Facebook залишить функцію мобільного чату тільки в Messenger, тому у користувачів мобільного застосування популярної соціальної мережі просто не залишиться вибору. Розробники рекомендують зайнятися перенесенням важливих листувань прямо зараз.

Нагадаємо, Facebook останнім часом почала активним чином розширювати функціональність свого месенджера. Так, протягом найближчих декількох місяців програма обзаведеться засобами шифрування даних, що пересилаються за принципом end-to-end.

Даний метод служить для захисту користувальницького листування: повідомлення шифрується на пристрої відправника, а його декодування відбувається тільки на стороні одержувача. Алгоритм повністю виключає можливість читання листування третіми особами. Така технологія використовується в більшості відомих месенджерів, включаючи Viber, WhatsApp і Telegram.

А розширені смайли емодзі з можливістю вибору кольору шкіри кумедних смайликів з'явилися вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Автомобиль Volkswagen Sharan получит Apple Car Play

На Женевской выставке, которая будет проводится в марте текущего года, Volkswagen покажет свой новый минивэн Sharan. Главной особенностью нового автомобиля станет поддержка технологии Apple Car Play. В России данный автомобиль ранее был известен как Seat Alhambra. Новая же модель получить небольшие изменения в интерьере и экстерьере, а также получит более мощный двигатель, который полностью соответствует […]

Apple подякувала розробникам джейлбрейка TaiG за виявлення вразливостей в Apple TV

Напередодні Apple випустила мінорне оновлення для телевізійної приставки Apple TV. Про зміни в новій ОС відомо небагато, передбачалося, що апдейт спрямований на поліпшення сумісності з новітніми накопичувальними оновленнями для iPhone, iPad і Mac. Як з’ясували фахівці Securitylab, оновлення для Apple TV виправило 33 уразливості. 32 проблеми зачіпають третє покоління пристроїв, і лише одна – сама остання, четверте. […]

Apple Pay: первые неприятности

Американские и британские пользователи новой системы мобильных платежей Apple Pay столкнулись с первыми неприятностями: они жалуются на двойное списание денежных средств при проведении оплаты. Оплата покупок с помощью Apple Pay происходит бесконтактным методом: владельцу устройства Apple (например, iPhone 6 или iWatch) достаточно лишь приложить его к специальному NFC-терминалу. Это, конечно, весьма удобно – если бы […]