Позавчора Apple представила оновлену версію прошивки iOS 9.3.3 beta 2 для розробників, а вже вчора випустила і публічну збірку для учасників відкритого бета-тестування.

Над iOS 9.3.3 розробники працюють з 23 травня. Не намагайтеся знайти які-небудь суттєві зміни в цьому оновленні. Стабільне виправлення багів і поліпшення продуктивності – ось все, що обіцяє Apple.

Випробувати beta-версію може будь-який власник iOS-пристрою, зареєструвавшись на офіційному сайті Apple на сторінці тестування.

Разом з мобільною версією операційки Apple оновила і свою програмну оболонку для комп'ютерів Mac, представивши публічну OS X 10.11.6 beta 2. Завантажити ОС можна з розділу «Оновлення» офіційного магазину Mac App Store, попередньо в програмі тестування.

Всі зміни перераховані банальним «виправленням помилок, підвищенням стабільності та усуненням багів».

Схоже, що це останні бета-версії iOS 9 і OS X 10.11. І «глобальні нововведення» цих ОС нас мало хвилюють. Через п'ять днів компанія представить ювілейну iOS 10 і Mac OS 10.12. З нетерпінням чекаємо WWDC 2016 13 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Siri будет поддерживать офлайн-режим

Помимо того, что Siri не поддерживает русский язык, ее пользователи имеют еще одно довольно важное препятствием к удовольствию от использования. Это является необходимостью подключения к интернету. Но приобретение компании из Купертино может устранить данную преграду. Недавно в портфеле приобретений Apple оказалась компания Novauris, которая разрабатывает технологии распознавания голоса, вошедшие в основу Siri. Известно, что специалисты […]

Пятая бета-версия операционки для Mac перешла к тестам

Всего несколько часов назад началось тестирование пятой сборки OS X 10.10.3 Yosemite. Представители компании и публичные тестировщики пока что не разглашают подробности новых обновлений. Скорее всего, они будут касаться стабилизации работы системы, а также её интегрированности с последними инновациями Apple. Будьте с нами, и Вы узнаете про это больше.

Apple вб’є MacBook Air в цьому році

Apple готується повністю припинити виробництво MacBook Air, знижуючи замовлення на комплектуючі. Про це повідомила дослідницька компанія IHS, стверджуючи, що обсяги панелей для MacBook Air в цьому році зменшаться з 6 до 2,7 млн. У цілому, Apple замовить 13,6 млн дисплеїв для ноутбуків, що на 3 млн менше, ніж роком раніше. Зараз же Apple сфокусувалася на […]