Якщо ви думали, що Siri потрібна тільки для того, щоб погратися або завести будильник, то це зовсім не так. Голосовий помічник від Apple в понеділок в буквальному сенсі врятував життя однорічній дитині в Австралії. Яким же чином?

Мама однорічної дівчинки помітила, що її дитина перестала дихати, і вирішила відразу викликати швидку допомогу, пише Tech Insider. У паніці вона впустила свій iPhone, смартфон закотився, але витрачати час на пошуки і діставання телефону вона не могла, оскільки розуміла, що рахунок йде на секунди. Мама швидко зорієнтувалася, сказала «Привіт, Siri, виклич швидку допомогу», медики оперативно приїхали і змогли врятувати життя дівчинці. За їх словами, ще хвилина, і результат був би зовсім іншим.

Батьки подякували Apple за таку корисну в надзвичайних ситуаціях функцію, а також екіпажу швидкої допомоги, який вчасно прийшов на допомогу, адже від цього також залежало багато.

Варто відзначити, що функція «Привіт, Siri» працює без підключення до джерела живлення тільки на iPhone 6s. В інших випадках смартфон повинен бути на зарядці.

Це не перший випадок, коли Siri рятує життя. У серпні 2015 року в США з її допомогою заблокований в автомобілі після аварії підліток зміг викликати рятувальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обновился мессенджер Facebook для iOS

Разработчики социальной сети Facebook внесли несколько полезных обновлений в мессенджер, предназначенный для ОС iOS. Теперь завсегдатаям социальной сети будет ещё проще общаться со своими друзьями. Обновление приложения было представлено в пятницу, 28 марта. В обновлённой версии мессенджера появилась возможность разгруппировать всех собеседников с учётом разных признаков. Это могут быть такие группы, как "друзья", "коллеги по […]

Пекло замерзло: Swift приходить в Андроїд

Відкрита мова програмування Swift, яку Apple представила на WWDC 2014 року, продовжує набирати популярність. При цьому інтерес до розробки, що помітно спрощує процес створення додатків, почали проявляти навіть конкуренти. За інформацією видання The Next Web, незабаром компанія Google планує додати Swift в свою операційну систему Android в якості мови «першого класу». До цього моменту пошуковий гігант […]

Солодкий чохол для iPhone впав з 10 поверху. Результат здивував

Так, перед нами черговий божевільний краш-тест від блогерів, які готові на все заради популярності свого каналу. На порядку денному міцність чохла, виконаного з желейних бобів і приклеєних прямо до корпусу iPhone 6s за допомогою термопластичного клею. Хлопці з YouTube-каналу TechRax свою популярність придбали не випадково. Вони перевіряли техніку Apple за допомогою пальників, дрилі, заточували стилус […]