Якщо ви думали, що Siri потрібна тільки для того, щоб погратися або завести будильник, то це зовсім не так. Голосовий помічник від Apple в понеділок в буквальному сенсі врятував життя однорічній дитині в Австралії. Яким же чином?

Мама однорічної дівчинки помітила, що її дитина перестала дихати, і вирішила відразу викликати швидку допомогу, пише Tech Insider. У паніці вона впустила свій iPhone, смартфон закотився, але витрачати час на пошуки і діставання телефону вона не могла, оскільки розуміла, що рахунок йде на секунди. Мама швидко зорієнтувалася, сказала «Привіт, Siri, виклич швидку допомогу», медики оперативно приїхали і змогли врятувати життя дівчинці. За їх словами, ще хвилина, і результат був би зовсім іншим.

Батьки подякували Apple за таку корисну в надзвичайних ситуаціях функцію, а також екіпажу швидкої допомоги, який вчасно прийшов на допомогу, адже від цього також залежало багато.

Варто відзначити, що функція «Привіт, Siri» працює без підключення до джерела живлення тільки на iPhone 6s. В інших випадках смартфон повинен бути на зарядці.

Це не перший випадок, коли Siri рятує життя. У серпні 2015 року в США з її допомогою заблокований в автомобілі після аварії підліток зміг викликати рятувальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

AirPods з’являться в магазинах 19 грудня

  В першу ж годину після відкриття попереднього замовлення на AirPods терміни доставки бездротових навушників різко збільшилися з двох до шести тижнів. Це сумний факт для тих, хто хотів отримати пристрій до Нового року. Представники Apple раніше заявили, що продаж навушників в магазинах почнеться на наступному тижні, але не уточнили дати. Тепер вона стала відома […]

Відкрито передзамовлення на «атомний» неттоп на Windows 10 в корпусі Apple TV

У Мережі відкрилось передзамовлення на новий компактний настільний ПК Wintel Pro CX-W8 в корпусі Apple TV. Якби не напис «Wintel Pro» на кришці, пристрій запросто можна прийняти за телевізійну приставку Apple. Крихітний комп’ютер побудований на платформі Intel Cherry Trail і комплектується ліцензійної ОС Windows 10 Home, однак коштує не дорожче $ 100. Вибір виробника упав на […]

5,5-дюймовый iPhone назовут 6L

До первой осенней презентации Apple осталось немного больше трех недель. В ходе ее проведения ожидается анонс нового iPhone. Планируется выход двух моделей, с различными диагоналями дисплеев – 4,7 и 5,5-дюйм. В данном случае мы рассмотрим фронтальную панель 5,5-дюймового iPhone 6, который оснащен дисплеем, а также имеет аккумулятор и материнскую плату. Первый планшетофон называется iPhone 6L. […]