f7a1c936e458bd20

Поки засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг всіляко прагне поліпшити безпеку свого дітища, його власні соціальні акаунти піддалися злому. Марк став жертвою хакерів і позбувся доступу відразу до чотирьох сервісів.

Зломщики зуміли підібрати паролі до Instagram, Twitter, Pinterest і LinkedIn. Сам Цукерберг рідко користується сервісом мікроблогів Twitter (орієнтовно з 2012 року), але саме завдяки йому і стало відомо про злом.

cukerberg

Опубліковане повідомлення від імені Цукерберга, виконане з його ж облікового запису, проінформувало групу OurMine з базою в 40 000 передплатників. Зломщики підкреслили, що вирішили перевірити рівень захисту системи і запропонували зв’язатися з ними.

OurMine відповіли, що ніякого злому не було, а слідом видалили всю переписку з Twitter. Скріншоти листування встигли зняти журналісти видання Engadget.

Подібний інцидент напередодні стався і зі співачкою Кеті Пері, кількість передплатників якої перевищує 55 мільйонів чоловік. Щоб уникнути зломів, не забувайте міняти паролі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Роздуми про Apple Watch після 8 місяців використання

В квітні цього року розпочалися офіційні продажі перших розумних годинників від компанії Apple. Для багатьох людей цей аксесуар був мрією, а от деякі споживачі говорять, що гаджет є неоднозначним. Аналітики називають цифри від 11 до 13 мільйонів проданих екземплярів та говорять про високий рівень вдоволеності покупців. Цей показник значно перевищує аналогічний, що стосується продажів iPhone […]

LG Display для випуску OLED будує перший в світі завод 10-го покоління

Компанії LG Display і Samsung Electronics активно розвивають виробництво OLED-панелей. В порівняно новий і перспективний напрям вкладаються величезні кошти. Цьому сприяє вдосконалення технологій виробництва OLED і здешевлення технологічних процесів. У ряді випадків панелі OLED випускати дешевше, ніж «класичні» рідкокристалічні панелі. Різниця буде особливо помітна, якщо випускати великоформатні панелі для телевізорів. Можливо, що саме підтверджуючи цю […]

Гарантійний талон для Apple Watch

Сьогодні в мережу потрапив документ Apple, що описує умови гарантійного обслуговування годинників Apple Watch. Термін стандартної гарантії для "звичайних" Apple Watch зі сталевими й алюмінієвими корпусами – 1 рік, для Apple Watch Edition – 2 роки. Ще один рік гарантійного обслуговування можна отримати, купивши план AppleCare +. Безкоштовний гарантійний ремонт або заміна годинника можливі у […]