f7a1c936e458bd20

Поки засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг всіляко прагне поліпшити безпеку свого дітища, його власні соціальні акаунти піддалися злому. Марк став жертвою хакерів і позбувся доступу відразу до чотирьох сервісів.

Зломщики зуміли підібрати паролі до Instagram, Twitter, Pinterest і LinkedIn. Сам Цукерберг рідко користується сервісом мікроблогів Twitter (орієнтовно з 2012 року), але саме завдяки йому і стало відомо про злом.

cukerberg

Опубліковане повідомлення від імені Цукерберга, виконане з його ж облікового запису, проінформувало групу OurMine з базою в 40 000 передплатників. Зломщики підкреслили, що вирішили перевірити рівень захисту системи і запропонували зв’язатися з ними.

OurMine відповіли, що ніякого злому не було, а слідом видалили всю переписку з Twitter. Скріншоти листування встигли зняти журналісти видання Engadget.

Подібний інцидент напередодні стався і зі співачкою Кеті Пері, кількість передплатників якої перевищує 55 мільйонів чоловік. Щоб уникнути зломів, не забувайте міняти паролі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук хоче знизити ціни на iPhone за межами США

Гендиректор Apple заявив в інтерв'ю індійському телеканалу NDTV, що висока ціна на iPhone за межами США обумовлена ​​незалежними від компанії факторами. Телеведучий поскаржився що навіть старі iPhone продаються в Індії дорожче, ніж нові пристрої в Північній Америці. При цьому, купуючи дорогий пристрій , користувач не отримує всього набору сервісів, оскільки їх робота обмежена територіально. Компанія не […]

Dropbox признал ошибку

Представители Dropbox официально признали наличие серьезной ошибки, которая могла приводить в безвозвратной потере личных файлов. Уже известно, что ошибка закралась в функцию «Выборочная синхронизация» и присутствует только в старых версиях клиента для компьютера. Потеря происходила в тот момент, когда в процессе синхронизации происходила перезагрузка ПК или прекращение работы программы. Представители компании рассказали, что ошибка была […]

Глава Tesla оголосив про «секретний план»

Гендиректор Tesla Motors Елон Маск повідомив у неділю в Твіттері про намір незабаром опублікувати другу частину свого «надсекретного плану» Tesla, розробка якого знаходиться в заключній стадії. Твіт «Працюю над надсекретних генпланом для Tesla, частина 2. Сподіваюся опублікувати в кінці цього тижня» з’явився в соціальній мережі після двох аварій, що сталися з електромобілями компанії, а також […]