f7a1c936e458bd20

Поки засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг всіляко прагне поліпшити безпеку свого дітища, його власні соціальні акаунти піддалися злому. Марк став жертвою хакерів і позбувся доступу відразу до чотирьох сервісів.

Зломщики зуміли підібрати паролі до Instagram, Twitter, Pinterest і LinkedIn. Сам Цукерберг рідко користується сервісом мікроблогів Twitter (орієнтовно з 2012 року), але саме завдяки йому і стало відомо про злом.

cukerberg

Опубліковане повідомлення від імені Цукерберга, виконане з його ж облікового запису, проінформувало групу OurMine з базою в 40 000 передплатників. Зломщики підкреслили, що вирішили перевірити рівень захисту системи і запропонували зв’язатися з ними.

OurMine відповіли, що ніякого злому не було, а слідом видалили всю переписку з Twitter. Скріншоти листування встигли зняти журналісти видання Engadget.

Подібний інцидент напередодні стався і зі співачкою Кеті Пері, кількість передплатників якої перевищує 55 мільйонів чоловік. Щоб уникнути зломів, не забувайте міняти паролі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple публічно виступила проти закону Північної Кароліни, який забороняє трансгендерам вибирати туалет

Apple і 67 великих американських корпорацій виступили проти закону в Північній Кароліні, що ущемляє права трансгендерів. Закон штату наказує відвідування громадських туалетів у відповідності зі статтю, зафіксованим при народженні людини. З вимогою скасувати його виступили багато компаній, а також провідні американські газети; сусідні штати заборонили держслужбовцям їздити в Північну Кароліну без особливої потреби. У березні […]

Apple навчать свої пристрої самолікуванню

Деякий час тому Apple отримало патент на «Електронний пристрій з прихованим коннектором» (Electronic device with hidden connector). У цій новинці описується альтернативний метод захисту роз'ємів мобільних пристроїв від того, щоб у них не потрапила рідина, пил або бруд. За допомогою нової технології компанія Apple планує вирішити цю проблему. Яблучні планують застосовувати спеціальний «самовилікуючийся» матеріал. Мова […]

iPhone 7 і iPhone 7 Plus обидва вийдуть з 256 ГБ вбудованої пам’яті

Apple вже не перший рік критикують за те, що iPhone в базовій комплектації не дивлячись на високу ціну несуть на борту зовсім небагато пам'яті – 16 ГБ. При цьому максимальний обсяг флеш-пам'яті в смартфонах досягає 128 ГБ. З виходом iPhone 7 в цьому році компанія влаштує атракціон небаченої щедрості.   Топові версії майбутнього флагмана від […]