kjvcckvjvkjgv

Прес-служба соціальної мережі дала коментарі.

Як було:

Позавчора американський онлайн-портал Motherboard повідомив, що хакер під ніком Peace вкрав і виставив на продаж персональні дані трохи більше 100 мільйонів користувачів «ВКонтакті» (Motherboard уточнює, що в базі числиться 100 544 934 аккаунти).

Ресурс стверджував, що 92 зі 100 випадково вибраних з бази e-mail відповідають активним акаунтам «ВКонтакті». Крім того, хакер заявив, що має в своєму розпорядженні ще 71 мільйони акаунтів, але ділитися ними поки не має наміру.

Як зазначає ресурс LeakedSource, найчастіше користувачами встановлювалися паролі «12345678», «qwertyuiop» і подібні до них.

Як було насправді:

Вчора прес-служба соціальної мережі спростувала інформацію, що підірвала інтернет:

«Злому бази даних «ВКонтакті» не було, а мова йде про стару базу логінів/паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 роки.»

Тоді шахраям вдалося роздобути дані для входу величезної кількості користувачів. Зловмисники міняли ідентифікаційні дані і людина вже не могла увійти на сайт з використанням старих даних.
Незважаючи на те, що злом виявився лише «качкою», прес-секретар ВКонтакті Євген Красніков спонукає користувачів не встановлювати прості паролі і користуватися двофакторною авторизацією для доступу до свого облікового запису.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone проти Samsung Galaxy: скільки потрібно смартфонів, щоб зупинити кулю

iPhone піддавали різним випробуванням: подрібнювали в блендері, скидали з висоти, варили в газованій воді, розплющували пресом. Як показує число переглядів відповідних YouTube-роликів, людям подобається винахідливе знищення техніки Apple. На цей раз iPhone вирішили порівняти на міцність зі смартфонами Samsung і зробити це за допомогою напівавтоматичної гвинтівки AR-15. Коли Рузвельта підстрелили під час його передвиборної промови, куля […]

World of Tanks Blitz прийшли на OS X

Велика новина для віртуальних танкістів. Всіх тих, хто ставить на свої прекрасні Mac вінду тільки для того, щоб скоротати вечір за парою-трійкою епічних баталій в World of Tanks. Проста, динамічна і навіть більше фанова WOT Blitz з’явилася в Mac App Store. Знаю, що не рівносильна заміна великим танкам, але все одно це ТАНКИ! Великий огляд […]

Історія колишнього працівника Apple

Професійні працівники завжди цінувалися на вагу золота. Останнім часом помічено, що найбільш талановиті з них все частіше залишають сарі місця роботи у великих компаніях, та переходять до невеликих і найчастіше більш перспективних стартапів. Історія знає багато подібних випадків, але ми розповімо про один з найцікавіших. Мова піде не про Хьюго Барре або Тоні Фаделл, про […]