Найпопулярніша російська пошукова система «Яндекс» поступилася пальмою першості американському Google. Головною причиною зміни позицій в Рунеті став мобільний трафік, який і вивів Google на першу сходинку.

Згідно зі статистичним звітом, наданим компанією TNS, в квітні 2016 року аудиторія Google виросла до позначки в 20,5 млн користувачів. «Яндекс» незначно відстає – 20,4 млн. У пошуковика від Mail.ru показник в 19,3 млн користувачів. Це ті користувачі, які відкривають сайт хоча б раз на місяць.

Статистика самого «Яндекса» зазначає, що вітчизняна пошукова система зберігає лідерство за рівнем щоденної аудиторії. Кожен день на сайт ya.ru (включаючи запуск додатків для смартфонів) переходять близько 12,3 млн користувачів.

На другій сходинці – соціальна мережа ВКонтакті (12,1 млн). Замикає трійку найпопулярніших ресурсів Google з щодобового аудиторією в 11 мільйонів унікальних відвідувачів.

Представлений TNS звіт вперше передбачив мобільний трафік. Аж до квітня поточного року враховувалася лише аудиторія відвідувачів, які користуються сервісами з комп'ютерів і ноутбуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Ізраїлі побудують дорогу, яка заряджатиме батареї електромобілів під час руху

Одним з головних мінусів електромобілів є, безумовно, необхідність регулярно заряджати батарею. І, незважаючи на постійне поліпшення акумуляторів, запас ходу електромобілів все ще далекий від ідеалу. Але в недалекому майбутньому підзарядка авто може бути здійснена прямо на ходу від особливого дорожнього полотна. Перша така дорога незабаром з’явиться в Тель-Авіві завдяки розробці фахівців з компанії Electroad. В […]

Boomphones RE-UP – навушники, які перетворюються в колонку

На сайті Kickstarter кожного дня з’являється багато цікавих проектів, одним з них є проект Boomphones RE-UP. Що це таке? Це навушники, які перетворюються в портативну акустичну систему одним легким рухом. Таке повинні оцінити меломани і ті, хто любить брати музику з собою. Самі навушники мають два незалежні динаміки, які розташувалися на зовнішній стороні. Якщо користувачеві […]

Раз в году и iPhone стреляет

    Уникальный случай произошел в тихом городке Кеннебанк. Утром в эту пятницу в средней школе прямо на уроке девочке пришлось снять штаны.      Причиной этому стал iPhone. Нет, ей не пришлось так выпрашивать себе телефон, совсем наоборот – он испугал ученицу. Резкий хлопок и дым застал врасплох весь класс. Никто не ожидал, что […]