Найпопулярніша російська пошукова система «Яндекс» поступилася пальмою першості американському Google. Головною причиною зміни позицій в Рунеті став мобільний трафік, який і вивів Google на першу сходинку.

Згідно зі статистичним звітом, наданим компанією TNS, в квітні 2016 року аудиторія Google виросла до позначки в 20,5 млн користувачів. «Яндекс» незначно відстає – 20,4 млн. У пошуковика від Mail.ru показник в 19,3 млн користувачів. Це ті користувачі, які відкривають сайт хоча б раз на місяць.

Статистика самого «Яндекса» зазначає, що вітчизняна пошукова система зберігає лідерство за рівнем щоденної аудиторії. Кожен день на сайт ya.ru (включаючи запуск додатків для смартфонів) переходять близько 12,3 млн користувачів.

На другій сходинці – соціальна мережа ВКонтакті (12,1 млн). Замикає трійку найпопулярніших ресурсів Google з щодобового аудиторією в 11 мільйонів унікальних відвідувачів.

Представлений TNS звіт вперше передбачив мобільний трафік. Аж до квітня поточного року враховувалася лише аудиторія відвідувачів, які користуються сервісами з комп'ютерів і ноутбуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нове відео з будівельного майданчика Apple Park

Будівництво нового яблучного кампусу наближається до свого логічного завершення. Купертінівці сподіваються перебратися в нову штаб-квартиру вже в найближчі кілька місяців. Однак будівельникам ще належить чимало роботи. Якщо судити за останнім доступним в мережі роликом, то за минулі кілька тижнів був проведений значний обсяг робіт. Будівельники практично повністю завершили установку сонячних батарей на даху головної будівлі, […]

iPad Pro від Джоні Айва обійдеться в $ 22 000

В принципі, кожен пристрій Apple по-своєму унікальний. Але іноді компанія дозволяє собі проявити трохи творчості і випустити лімітовану версію якого-небудь девайсу. На аукціоні Time For Design був представлений iPad Pro в унікальному кольорі і з кастомною обкладинкою Smart Case. Стартова вартість лота …  $ 22 000 і як приємне доповнення покупець отримує стилус Apple Pencil, також обрамлений […]

Платформа PIXEL від Raspberry Pi створена для роботи на старих комп’ютерах

Оболонка PIXEL для комп’ютерів компанії Raspberry Pi Foundation була випущена восени минулого року і відрізнялася простим інтерфейсом, а також наявністю встановленого офісного програмного забезпечення. Тепер Raspberry Pi випускає безкоштовну експериментальну версію своєї системи, яка підходить для платформ х86. Операційна система відрізняється легкістю і тому підходить для установки на старі комп’ютери, будь то PC або Mac. […]