Найпопулярніша російська пошукова система «Яндекс» поступилася пальмою першості американському Google. Головною причиною зміни позицій в Рунеті став мобільний трафік, який і вивів Google на першу сходинку.

Згідно зі статистичним звітом, наданим компанією TNS, в квітні 2016 року аудиторія Google виросла до позначки в 20,5 млн користувачів. «Яндекс» незначно відстає – 20,4 млн. У пошуковика від Mail.ru показник в 19,3 млн користувачів. Це ті користувачі, які відкривають сайт хоча б раз на місяць.

Статистика самого «Яндекса» зазначає, що вітчизняна пошукова система зберігає лідерство за рівнем щоденної аудиторії. Кожен день на сайт ya.ru (включаючи запуск додатків для смартфонів) переходять близько 12,3 млн користувачів.

На другій сходинці – соціальна мережа ВКонтакті (12,1 млн). Замикає трійку найпопулярніших ресурсів Google з щодобового аудиторією в 11 мільйонів унікальних відвідувачів.

Представлений TNS звіт вперше передбачив мобільний трафік. Аж до квітня поточного року враховувалася лише аудиторія відвідувачів, які користуються сервісами з комп'ютерів і ноутбуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вперше поділилася своїми успіхами в області штучного інтелекту

На початку грудня Apple заявила про свій намір опублікувати результати досліджень штучного інтелекту (ШІ). На цьому тижні компанія анонсувала метод поліпшення синтетичних зображень, призначених для тренування нейромережі. Це перша офіційно опублікована в загальному доступі робота, що стосується розробок компанії. Apple аж до недавнього часу дотримувалася закритої політики та інформації про різні дослідницькі роботи, в тому […]

Twitter не буде враховувати посилання в ліміті 140 знаків

Соціальна мережа незабаром припинить враховувати посилання і зображення в ліміті символів. Зміна може ступити в силу протягом двох тижнів. Про це повідомив виданню iworm знайоме з ситуацією джерело. Зараз посилання займають 23 символа навіть після того, як Twitter їх скорочує. Соціальна мережа поки не підтвердила можливість нововведення. На початку року вже йшлося про те, щоб збільшити кількість […]

Прихильники Apple Watch невдоволені гаджетом

Згідно з дослідженням ринку «розумних» годинників від компанії Wristly, рівень задоволеності покупців Apple Watch досягає 97%. Для того, щоб скласти більш об'єктивне уявлення про новинку, фахівці вирішили зв'язатися з користувачами гаджету, які виявилися незадоволені своєю покупкою. Як повідомляє Thg, 89% з 330 опитаних користувачів, незадоволених смарт-годинниками  Apple, обурені запропонованим Apple Watch співвідношенням ціна/якість. 80% опитаних […]