У смартфонах і планшетах Apple наступного покоління будуть використовуватися гнучкі дисплеї з сенсорними екранами на основі срібних нанодротів. Про це пише PatentlyApple з посиланням на дані одного з основних постачальників Apple.

Виробництвом таких екранів буде займатися тайванська TPK, вже виготовляє комплектуючі для гаджетів Apple. Зокрема, цей виробник поставляє компоненти для дисплеїв 3D Touch.

Важливою перевагою гнучких сенсорних екранів є їх стійкість до механічних впливів. Простіше кажучи, дисплей на гнучкій основі з гнучким сенсорним екраном практично неможливо пошкодити від халепи, навіть якщо оснащений їм пристрій, скажімо, впаде на тверду підлогу.

Іншим важливим достоїнством срібних нанодротів вважається їх гнучкість. Крім того, дисплеї з такого матеріалу показали високу (89%) прозорість, що дозволить робити екрани з більшою контрастністю. Гнучкість срібною підкладки дозволить створювати закруглені дисплеї або навіть дисплеї, що згортаються в рулон.

Глава TPK недавно підтвердив готовність компанії почати випуск продукції на основі срібних нанодротів, чому передувала купівля приблизно 200 відповідних патентів. У компанії вважають, що гнучкі сенсорні екрани на основі срібних нанодротів можуть стати масовою технологією вже через кілька років. Перші пристрої з екранами виробництва TPK з'являться на ринку в другому півріччі поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple додала в iOS 10 маршрути громадського транспорту для Японії

У вересні Apple випустить iOS 10 – найбільший реліз «найдосконалішої в світі мобільної операційної системи». У ньому крім оновленого інтерфейсу і покращених стандартних додатків реалізований ряд нововведень в картах. Apple активно розвиває свій картографічний сервіс з моменту запуску в 2012 році. Однак нехай і постійно вдосконалюється, він до цих пір далекий від ідеалу. У iOS […]

Як заховати фотографії та поставити пароль в iOS 9.3

Нова незадокументована фішка від Apple. Йдеться про можливість потай зберігати фото, захистивши їх паролем. Фішка з'явилася в iOS 9.3, працює на iPhone, iPad і iPod touch. Кому це потрібно: всім, хто зберігає на iPhone і iPad конфіденційні фото, але не забороняє доступ до пристрою дружині або дітям. У додатку Фото відбулися незначні зміни, потрібну нам […]

Власники iPhone 5, iPad 4 і iPad mini 2 не зможуть встановити iOS 11

Передбачається, що в рамках WWDC 2017 компанія Apple представить свою нову мобільну операційну систему під назвою iOS 11. За традицією нова платформа буде протягом декількох місяців тестуватися користувачами, а фінальний реліз, швидше за все, відбудеться вже восени. Однак встановити iOS 11 на свої пристрої зможуть не всі користувачі. Згідно з наявними даними, нова версія iOS […]