Amazon ще в листопаді минулого року представила світу свій перший безпілотник, основним призначенням якого є доставка товарів покупцям. Вчора, 31 травня, вже «Укрпошта» оголосила про тестування аналогічної системи, яке відбудеться 1-го червня у м Буча Київської області. Як буде проходити подія? Навіщо компанії така система? Відповіді на ці питання чекають вас всередині.

Давайте спочатку згадаємо про Amazon. Її спосіб доставки базується на мітках і трекінг по GPS. Кожен користувач американської компанії повинен мати унікальний посадочний майданчик для дрона. На основі її розташування безпілотник визначає координати і прокладає маршрут. Також він повністю автономно управляє злетом, рухом і посадкою. Amazon більш детально показала роботу їх Prime Air на відео з участю відомого британського телеведучого Джеремі Кларксона:

«Укрпошта» повідомляє про використання дрона ізраїльського виробництва, який транспортуватиме посилку з ГУЦ «Зелена Буча» до адресата. Останній завчасно отримає СМС-повідомлення, а далі – зможе прийняти доставку. Компанія позиціонує подію як крок у майбутнє і прагнення до нових технологій.

Поспостерігати за цим, що відбувається зможе кожен бажаючий, а не тільки представники ЗМІ. До речі, для журналістів потрібна акредитація.

Час і місце проведення тесту: 1-е червня 2016 року, 11:00, м Буча Київської області, ГУЦ «Зелена Буча», вул. Інститутська, 22.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Sony дозріла на CarPlay і випустила ресивер XAV-AX100

Ринок автомобільних ресиверів, що підтримують технологію CarPlay і Android Auto, нарешті дійшов до стадії стрімкого розвитку. Провідні автоконцерни практично щотижня повідомляють про інтеграцію функціональності «телефону в авто» в актуальні моделі, а виробники головних пристроїв розширюють асортимент своїх пропозицій. Черга дійшла і до стриманих та прагматичних японців Sony. Вчора компанія анонсувала свій перший цифровий медіаресівер Sony XAV-AX100, […]

Готуємо каву за допомогою iPhone не встаючи з ліжка

Увечері додати у кавоварку води і закинути кавові зерна. Вранці, не вилазячи з-під ковдри, увімкнути додаток на iPhone (або іншому гаджеті) і натиснути на «Старт». Через 3 хвилини сміливо можете йти на кухню за свіжезвареною кавою. Після цього ви можете збиратися, займатися своїми справами і не думати про готування. А якщо урахувати доступну ціну – […]

Ліхтарні стовпи Лондона перетворять на зарядні станції для електромобілів

Німецька компанія Ubitricity почала реалізовувати свою програму з модернізації вуличних ліхтарів в Лондоні. У них з’являться вбудовані станції зарядки для електромобілів. У лондонському районі Вестмінстер в старомодні ліхтарі, встановлені ще в 50-х роках минулого століття, будуть вмонтовані мініатюрні зарядні пристрої. Електромобілістам потрібно лише відкрити невеликі дверцята і підключити свій автомобіль за допомогою спеціального кабелю. На відміну від […]