Ви знали, що стандартні "Нотатки" в iOS мають вбудовану функцію перегляду інформації про авіарейси? Чесно зізнаюся, ми в редакції про це навіть не чули. Але це працює, і без складних рухів.

Замість того, щоб звертатися за допомогою до додатків від сторонніх розробників, користувач може скористатися вбудованою функціональністю iOS 9. Програмісти Apple заховали всередину додатки «Нотатки» корисну річ. За допомогою програми легко дізнатися інформацію про авіарейс: стартову і кінцеву точки, час вильоту і прильоту, назва авіаперевізника, а також переглянути карту, на якій відображається маршрут.

Для початку, візьміть свій квиток і визначте шифрування авіарейсу. Потім відкрийте «Нотатки» і напишіть код борту, який повинен почати відображатися у вигляді посилання. Утримуйте палець на останній, а потім виберіть пункт «Перегляд рейсу». Вуаля!

Варто сказати, що подібна функція є не тільки на iPhone / iPod / iPad, але і на Mac: в OS X El Capitan все реалізовано аналогічно. Спробуйте і ви переконаєтеся самі!

Незрозуміла тільки одна річ: чому Apple не повідомила людям про це? Адже строєний трекер авіарейсів працює дуже швидко, а інформація в ньому – корисна кожному пасажиру з iPhone. Дуже і дуже дивно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запропонували додати функцію швидкого запуску камери в iOS 10

iPhone є багатофункціональним пристроєм, здатними робити безліч найрізноманітніших речей. Найчастіше, звичайно ж, користувачі використовують їх для веб-серфінгу, спілкування в соціальних мережах і зйомки. Багатьом iPhone замінив основну фотокамеру. Зараз для того, щоб включити Камеру, потрібно знайти іконку програми на домашньому екрані, або потягнути вгору праву нижню область екрану блокування. Спосіб недостатньо ефективний. Журналіст iMore Рене Річі […]

GAMES. Evoland – ностальгия по культовым RPG играм

Хорошо, что создатели мобильных платформ позаботились том, чтобы с их помощью можно было бы играть в различные игры. Взять хотя бы популярную, и многими любимую игру Evoland. Некоторые геймеры могут утверждать, что это творение компании  Shiro Games трудно отнести к какому-то конкретному игровому жанру, хотя на самом деле все довольно просто. Вне сомнения Evoland относится […]

Шкода від Wi-Fi: ми всі піддослідні щури

Людство використовує бездротовий інтернет не так вже давно – трохи більше 20 років. Тому суперечки про вплив сигналу Wi-Fi на організм ведуться дуже активно. З одного боку, є всі підстави вважати, що бездротовий зв’язок не проходить безслідно для нашого організму, з іншого – для повного вивчення цього впливу потрібно більше часу. Більшість дослідників сходяться на […]