Компанія MediaTek представила нове покоління своєї технології швидкої зарядки Pump Express 3.0, яка, як стверджується, є найшвидшим рішенням для зарядки батарей сучасних смартфонів.

За допомогою Pump Express 3.0 акумуляторну батарею пристрою можна зарядити від 0 до 70% всього за 20 хвилин. Найближчі конкуренти демонструють результат вдвічі гірше, а при використанні звичайної зарядки користувачеві знадобиться в 5 разів більше часу. Зарядивши сумісний смартфон протягом 5 хвилин, можна говорити по ньому близько чотирьох годин.

Як розповіли в MediaTek, в рамках технології Pump Express 3.0 струм йде безпосередньо від адаптера до акумулятора, не зачіпаючи стандартну вбудовану схему зарядки всередині. При цьому смартфон надійно захищений від перегріву.

«Реалії такі, що користувачам потрібні все більш потужні смартфони, які мають все більше мультимедійних функцій, але без необхідності весь день проводити біля розетки, – сказав виконавчий віце-президент MediaTek Джеффрі Ю. – Наша технологія дозволяє дуже швидко зарядити пристрій, так що користувач може залишатися на зв'язку і продовжувати використовувати пристрій, не будучи прив'язаним до джерела електроенергії ».

Зарядка здійснюється через роз'єм USB-С, при цьому в Pump Express 3.0 є 20 вбудованих систем захисту пристрою. При створенні технології використовувалися напрацювання в області температурного контролю і швидкої зарядки пристроїв від компанії Richtek, яка нещодавно була придбана MediaTek.

У порівнянні з Pump Express 2.0 компанії MediaTek вдалося скоротити витік енергії більш ніж на 70% при використанні фірмового зарядного пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Российские цены на iPhone скачут

Всего несколько месяцев назад купить iPhone было очень выгодно именно в России, Принимая во внимание курс доллара и евро по отношению к рублю легче было приобрести телефон в РФ, нежели платить за билеты на самолет и к тому же доплачивать немалые деньги. Но цена на iPhone в соседней стране изменчива как и экономическая ситуация, поэтому […]

Джерело в Apple підтвердило вихід безрамкового iPad в березні 2017 року

У березні наступного року Apple випустить новий iPad з безрамковим дисплеєм. Раніше про це повідомили аналітики Barclays Research, а тепер підтвердили у виданні Fortune з посиланням на власне джерело з азіатського ланцюжка поставок. Завдяки планшетам iPad Pro, які за допомогою спеціальних аксесуарів можуть перетворюватися в ноутбуки, компанія Apple змогла поліпшити свої позиції на ринку планшетних комп’ютерів. У […]

Apple тестирует мультимедиа в OS X 10.9.3 beta

Apple выкатила очередную версию OS X 10.9.3 28 марта и обратилась к сотрудникам и зарегистрированным разработчикам Mac с просьбой о проведении тестирования. На этот раз специалисты должны акцентировать своё внимание на графических драйверах, аудио, Safari, синхронизации данных через USB и электронной почте. Специалисты, привлечённые к процессу бета-тестирования, сообщили, что последняя версия вышла под номером 13D28. […]