Стартап Fingertips Lab представив пристрій ПРО6, призначений для дистанційного керування смартфоном. Пристрій з кнопкою, що обертається кільцем, акселерометром і мікрофоном дозволяє виконати ряд завдань на смартфоні, не дивлячись на дисплей.

Розробники пропонують носити ПРО6 на руці як браслет або кріпити за допомогою магнітної кліпси на одяг або в машину. Управляти аксесуаром можна за допомогою голосу, крім цього в пристрої є чотири клавіші навігації і колесо прокрутки. Вбудований акселерометр дозволяє зчитувати переміщення «таблетки» в повітрі.

Пристрій дозволяє прослухати пошту, здійснювати дзвінки, відповідати на повідомлення, керувати відтворенням музики, не торкаючись самого смартфона. До iPhone пристрій підключається через Bluetooth. Вбудований акумулятор забезпечує до 10 днів роботи в автономному режимі. Спеціальний додаток-компаньйон дозволяє не відволікатися на телефон за кермом.

 

ПРО6 підтримує роботу тільки з iPhone і iPad. У майбутньому розробники планують випустити окрему модель для пристроїв на Android.

Fingertips Lab збирає кошти на масове виробництво пристрою на майданчику Kickstarter. Якщо розробники зможуть зібрати потрібну суму, то пристрій надійде в продаж за ціною близько $ 150.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як відкалібрувати батарею MacBook

Акумулятори MacBook не вічні, тому вимагають особливого догляду за собою. Якщо хочеш продовжити життя батареї пристрою, то потрібно регулярно проводити калібрування – якраз про це я сьогодні і розповім. Apple сама рекомендує калібрувати батареї своїх пристроїв, адже ця процедура допомагає виправити різні помилки, які виникають між цифровою схемою контроля і батареєю. Якщо довгий час не проводити калібрування, […]

У Samsung закінчилися ідеї для дизайну смартфонів

Samsung не вистачає нових ідей в дизайні мобільних пристроїв. З цієї причини південнокорейський гігант побутової і комп’ютерної електроніки запустив програму Creative Square. В рамках цього проекту Samsung приймає заявки від стартапів, що пропонують «інноваційні» ідеї в області дизайну мобільної електроніки. Зокрема, мова про дизайн смартфонів. Партнери, ідеї яких оцінять в Samsung, отримають гранд і зможуть […]

Apple запустила продаж чорного Lightning Dock для iPhone

Після презентації iPhone 7 в двох нових кольорах – Black і Jet Black – кількість попередніх замовлень на моделі цих кольорів значно перевищила число замовлень звичайних iPhone 7 і iPhone 7 Plus в кольорі Gold, Rose Gold і Silver. І це не дивно – забарвлення дійсно привабливі. Тому Apple вирішила часу не втрачати і на […]