Стартап Fingertips Lab представив пристрій ПРО6, призначений для дистанційного керування смартфоном. Пристрій з кнопкою, що обертається кільцем, акселерометром і мікрофоном дозволяє виконати ряд завдань на смартфоні, не дивлячись на дисплей.

Розробники пропонують носити ПРО6 на руці як браслет або кріпити за допомогою магнітної кліпси на одяг або в машину. Управляти аксесуаром можна за допомогою голосу, крім цього в пристрої є чотири клавіші навігації і колесо прокрутки. Вбудований акселерометр дозволяє зчитувати переміщення «таблетки» в повітрі.

Пристрій дозволяє прослухати пошту, здійснювати дзвінки, відповідати на повідомлення, керувати відтворенням музики, не торкаючись самого смартфона. До iPhone пристрій підключається через Bluetooth. Вбудований акумулятор забезпечує до 10 днів роботи в автономному режимі. Спеціальний додаток-компаньйон дозволяє не відволікатися на телефон за кермом.

 

ПРО6 підтримує роботу тільки з iPhone і iPad. У майбутньому розробники планують випустити окрему модель для пристроїв на Android.

Fingertips Lab збирає кошти на масове виробництво пристрою на майданчику Kickstarter. Якщо розробники зможуть зібрати потрібну суму, то пристрій надійде в продаж за ціною близько $ 150.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«ВКонтакті» представила коротку адресу для повідомлень

Соціальна мережа «ВКонтакті» давно перестала бути просто місцем для спілкування з друзями. В даний час безліч різноманітних компаній, від малих до великих, ведуть свої групи, які допомагають їм підтримувати зв'язок з клієнтами. Це завдання «ВКонтакті» намагається всіляко полегшити. В кінці минулого року в соцмережі з'явилася можливість відправки повідомлень безпосередньо співтовариствам і публічним сторінкам, а тепер […]

OS X може знову перетворитися в macOS

Назад в минуле за версією Apple. У липні 2012 року популярна операційна система Apple Mac OS X пройшла процедуру незначного ребрендингу. Починаючи з версії 10.8, представленої 25 серпня 2012 року, компанія відмовляється від використання приставки Mac в назві операційної системи. Згодом ми побачили ще три версії систем: OS X 10.9 Mavericks, OS X 10.10 Yosemite […]

Шолом віртуальної реальності Zeiss VR One Plus з підтримкою iPhone надійшов у продаж за ціною $129

Компанія Zeiss розпочала продаж шолому віртуальної реальності VR One Plus, що є оновленою версією VR One, анонсованого в 2014 році. До особливостей новинки варто віднести те, що вона сумісна з більшістю смартфонів з діагоналлю екрану від 4,7 до 5,5 дюйма, включаючи iPhone 6s і iPhone 6s Plus. «Ландшафт VR значно змінився з тих пір, як ми […]