У загальній сумі одна тисяча шістсот шістьдесят два дослідники отримали від Twitter ту чи іншу суму грошей через програму з пошуку вразливостей, яка була запущена в травні 2014 року. Повідомляється, що компанія отримала 5171 звіт і виплатила за два роки трохи більше $322 тисяч.

Найменшою виплаченою сумою були $140, найбільшою – $12 040. Середня сума виплат – $835. Втім, аналогічна програма Facebook виглядає куди більш масштабно. За перші два роки існування цієї програми соціальна мережа виплатила мільйони доларів – кожен дослідник отримав понад $100 тисяч.

Також варто враховувати, що Twitter готова виплатити $15 тисяч кожному, хто виявить в сервісі мікроблогів уразливість, що відкриває доступ до віддаленого виконання коду. Компанія запевняє, що поки не отримала жодного такого звіту, що має радувати багатомільйонну армію користувачів сервісу.

Twitter, крім усього іншого, розповіла, що лише 20% з усіх виправлених компанією багів були розкриті громадськості. Компанія заявила, що розкриває уразливості тільки після того, як вони будуть виправлені і тільки на вимогу користувача, який знайшов баг.

Розробники розповіли, що з моменту запуску програми з виявлення вразливостей число повідомлень про баги різко зросла – разом з тим виріс і показник виплат. Як приклади виявлених вразливостей Twitter привела можливість ініціації міжсайтового скриптингу в додатку Crashlytics для Android, а також баг, який дозволяв видаляти інформацію про кредитні картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Lightning-кабель визнаний найгіршим продуктом Apple

У більшості випадків користувачі задоволені якістю яблучних продуктів. Однак, це стосується не всієї продукції Apple. Якщо брати до уваги оцінки в магазині компанії Apple, то найнижчий рейтинг отримав саме Lightning-кабель. На другому місці розміщується зарядний пристрій для ноутбуків MacBook. Судячи з оцінок, він також не відрізняється високою надійністю. В цілому користувачі незадоволені не стільки зовнішнім […]

Як налаштувати автозапуск додатків на Мас

  Згадуючи досвід роботи з Windows, першим же ділом мені в голову приходить автоматичний запуск відразу всіх програм на комп'ютері при вході в систему. Можливо, я трохи перебільшую, але асоціації тільки такі – додатки змушували ПК висіти по кілька хвилин. На Mac у мене таких проблем немає, і частково це тому, що тепер я стежу […]

Випуск iPhone 8 почнеться в березні 2017 року

Азіатські джерела поділилися новою інформацією про прийдешній флагманський смартфон Apple, умовно званий iPhone 8. По-перше, інсайдери підтвердили, що в iPhone 8 дійсно буде використовуватися AMOLED-дисплей, і ексклюзивним постачальником таких екранів в наступному році стане компанія Samsung. При цьому зараз джерела повідомляють про 5,8-дюймові дисплеї, тоді як раніше мова йшла про екрани з діагоналлю 5,5 дюймів. […]