За правилами, Apple зможе займатися продажами на ринку Індії тільки якщо товари місцевого виробництва складуть третину від всієї продукції. Як стало відомо, Міністерство торгівлі і промисловості країни веде переговори з місцевим Мінфіном про звернення компанії з Купертіно, пов'язанним  з обходом цих правил торгівлі.

В уряді Індії обговорюється звернення виробника iPhone, що стосується обходу правила роздрібної торгівлі. Раніше Мінфін заявив, що Apple може відкрити на території країни магазини тільки за умови, що корпорація повинна продавати в них як мінімум 30% товарів місцевого виробництва. На думку індійських регуляторів, якщо така вимога не буде виконана, це може завдати шкоди місцевим виробникам гаджетів.

Міністр промисловості і торгівлі Нирмала Сітхараман повідомила про процес обговорення з Мінфіном можливості дозволити Apple обійти правило про наявність в магазинах вітчизняної техніки.

«Ми дотримуємося позиції, що не будемо заперечувати, якщо місцеві правила поставок не будуть поширюватися на високотехнологічну продукцію Apple», – сказала Сітхараман. «У міністерства фінансів інша позиція. Ми будемо спілкуватися з ними », – сказала вона.

Зіткнувшись з скороченням продажів смартфонів, компанія Apple зараз особливо зацікавлена ​​у виході на ринки, де спостерігається зростання, а Індія якраз знаходиться на початку їхнього списку. За наявними даними, до кінця майбутнього року Apple планувала відкрити в Індії не менше трьох фірмових магазинів. Близько тижня тому голова компанії Тім Кук зустрічався з прем'єр-міністром Індії Нарендра Моді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ось це поворот: найнесподіваніші продукти великих підприємств

Великі компанії, як правило, бувають дуже інерційні. Вони не люблять різко перебудовуватися з виробництва одного типу продукту на щось зовсім інше. Тобто ніхто не очікує, що, наприклад, виробник побутової хімії раптово займеться смартфонами, або, навпаки, виробник смартфонів почне випускати консерви. Проте, сюрпризи трапляються. Ми підготували невелику добірку несподіваних товарів від IT-компаній і, навпаки, IT-продуктів від […]

Sony випустила власний месенджер для пристроїв на iOS та Android

Нещодавно Sony анонсувала реліз власного месенджера для мобільних пристроїв під управлінням iOS та Android. Його виділили з офіційного клієнта PlayStation App в окрему програму, що призначена для обміну повідомленнями. «Програма PlayStation Messages допоможе вам миттєво дізнаватися, хто зараз в мережі, і відправляти повідомлення вашим друзям і улюбленим групам безпосередньо з вашого мобільного пристрою. Постійно залишаючись […]

Вийшла друга публічна бета-версія iOS 10.1

Позавчора Apple випустила другу бета-версію iOS 10.1, яка спочатку була доступна тільки для зареєстрованих розробників. Зараз цю тестову збірку можуть встановити і публічні бета-тестери. Помітних нововведень у другій бета-версії iOS 10.1 не виявлено. Всі зміни спрямовані на збільшення продуктивності та підвищення стабільності роботи системи. Розробники, що вже встановили iOS 10.1 beta 2 зазначають, що на […]