Нас чекає дійсно бюджетний електрокар.

Амбітна компанія Tesla робить все можливе, щоб прискорити виробничу потужність своїх фабрик. Сьогодні одним з найцікавіших заводів бренду є так званий виробничий комплекс Gigafactory, розташований в штаті Невада. Його спеціалізація – виробництво батарей для електрокарів Tesla.

Завод працює вже протягом декількох місяців, хоча офіційно він відкритий так і не був. Сьогодні компанія анонсувала дату запуску. 29 липня стати свідком старту Gigafactory зможуть учасники розіграшу запрошень в рамках продажу Model S, який напередодні проводила компанія.

У числі запрошених і категорія VIP-гостей, а ось пресу поки обійшли стороною. Таким чином, Tesla підкреслює своє ставлення до свого покупця, який для бренду завжди залишається на першому місці.

У планах компанії – висновок рівня виробництва акумуляторів до 50 гігават-годин вже до 2020 року. Саме це дозволить зробити останню новинку, електрокар Tesla Model 3, максимально бюджетним.

Сьогодні вартість базової версії седану становить $35 000, а перші моделі доберуться до покупця в другій половині 2017 року. Кількість попередніх замовлень на «бюджетний» електрокар перевалила за позначку в 300 000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обзор поисковой системы Discovr Apps

На сегодняшний день AppStore – это самый крупный магазин приложений, а потому иногда в поисках важного приложения, особенно если вы не знаете конкретного его названия, можно просидеть не один час, так и не добившись положительного результата. В этом случае хочется вбить запрос типа "найти подобие [название приложения]". Но, к сожалению, AppStore еще не может обрабатывать […]

Чохол InkCase i7 Plus додасть другий дисплей вашому iPhone 7 Plus

Впевнені, що iPhone 7 Plus не завадить другий екран? На Kickstarter з’явився стартап, що вирішить цю проблему. Чохол InkCase i7 Plus оснащений вбудованим монохромним екраном, акумулятором і Bluetooth-модулем. iPhone поміщається всередину спеціального кейсу і підключається на другий екран. Екран чохла не повністю дублює робочий стіл айфону, але на ньому можна виконувати багато завдань: переглядати повідомлення, […]

Прощай, «Slide to unlock»: в iOS 10 для розблокування iPhone використовується кнопка Home

Через дев'ять версій операційної системи iOS прийшов час попрощатися з однією з найбільш часто використовуваних функцій iPhone і iPad. Приготуйтеся відмовитися від «Slide to unlock» для розблокування гаджета: тепер це «Press Home to Open». У iOS 10 Apple повністю переробила екран блокування. Знайомий жест гортання вправо поступився місцем новій команді для розблокування – натисканню кнопки Home. […]