У США шахраї пограбували чоловіка на 50 000 доларів. Зловмисники представилися онуком літньої людини, а потім стали просити великі суми грошей через подарункові карти iTunes Gift.

90-річний американець переслав шахраям 50 000 доларів подарунковими картками iTunes. Справа в тому, що зловмисники прикинулися онуком літнього чоловіка, повідомляє Life.

Нещодавно потерпілому зателефонував молодий чоловік, який представився його онуком. Він розповів, що потрапив в серйозну автомобільну аварію під час відпустки в штаті Флорида. В результаті аферист переконав діда придбати кілька подарункових карток iTunes на суму від чотирьох до семи тисяч доларів, а потім по телефону передати йому номери сертифікатів.

Шахрай запевняв, що незабаром поверне всі гроші, проте ніяких новин від нього, звичайно, не було. Чоловік зрозумів масштаб афери тільки після того, як зв'язався зі своїм справжнім онуком.

Поліцейські повідомили, що навряд чи зможуть повернути втрачені гроші, проте вони сподіваються, що оприлюднення даного інциденту вбереже багатьох літніх людей від таких же помилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компания Apple купила картографический сервис

   Компания Apple всегда радует нас уникальными и хорошими новыми проектами и продуктами. Но от яблочной корпорации давно не было интересных новостей подобной тематики, разве что ежедневные утечки фотографий устройств, выход которых ожидается этой осенью. Недавно стало известно, что Apple купила молодой стартап под названием Embark. Его основная функциональность основана на том, чтобы помогать пользователям […]

AirPods за 2 тижні захопили 25% ринку бездротових навушників

За такий короткий термін компанії з Купертіно вдалося завоювати чверть ринку bluetooth-навушників. Про це повідомило аналітичне агентство Slice Intelligence. Аксесуар Apple, який почав продаватися за пару тижнів до Нового року, став одним з найбажаніших подарунків для любителів гаджетів і технологій. Пристрій вибирали в 26% випадків при покупці бездротової гарнітури. AirPods потіснили з першого місця гарнітуру […]

Теперь мировой рекорд скорости печати принадледит iдевайсам

В книге рекордов Гиннеса опубликовано немало забавных и реальных достижений Среди огромного изобилия рекордов можно и найти самую быструю скорость набора текстовых сообщений. Наилучших показателей по этой номинации удалось достичь бразильскому юноше Марселю Фернандесу в мае этого года. Молодой человек набрал сообщение при помощи клавиатуры Fleksy, установленной на Samsung Galaxy S4, всего за 18,19 сек. […]