Аналітична компанія SimilarWeb на основі статистичних даних, зібраних з Android-пристроїв по всьому світу, визначила найпопулярніші месенджери.

Цілком очікувано, перше місце, з великим відривом від конкурентів, займає WhatsApp, що є найбільш популярним в 109 країнах з 187, що брали участь у дослідженні. WhatsApp виявився номером один в Індії, Бразилії, Мексиці, Росії та інших країнах.

На другому місці розташувався Facebook Messenger, лідируючий в 49 країнах, серед яких відзначимо США, Канаду, Австралію.

З урахуванням того, що обидва ці сервіси належать Facebook, можна сказати, що компанія захопила 80% світового ринку месенджерів.

З інших учасників тільки Viber є найбільш популярним в 10 або більше країнах. Особливо люблять російський месенджер в східній Європі. В Україні, наприклад, цей сервіс не тільки найпоширеніший, але і встановлений на 65% всіх Android-пристроїв. Також Viber лідирує в Молдові і Білорусі та інших країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скоро для Apple выпустят сторонние клавиатуры для iOS 8

Компания  Apple приняла отчаянное решение: в ближайшем будущем привычная и почти неизменная клавиатура может быть заменена на клавиатуру, которую предлагают сторонние разработчики. Такая возможность является доступна в новой iOS 8 . Уже сейчас разработчики создают «лучших и быстропишущие» клавиатуры специально под iOS 8. Так, на прошлой неделе первой свое творение представила компания Fleksy – это […]

iPhone і мороз – що потрібно знати про «переохолодження» смартфона

Як тільки температура за вікном опускається нижче нуля, поломки і зависання в роботі мобільних пристроїв трапляються все частіше. Винятком не стають і iOS-гаджети: iPhone, iPad або iPod можуть відчутно втратити в продуктивності або завдати власнику проблем. Ми зібрали головну інформацію про те, чого можна очікувати від мобільного пристрою взимку і як уникнути негативних наслідків. Перш […]

Теперь пользователи iPad могут загружать Office от Microsoft

Буквально за несколько часов после своего появления в App Store три приложения Microsoft Office, портированные на iPad, вышли в первую десятку рейтинга магазина компании Apple. Приложения Word, PowerPoint и Excel для яблочных планшетов вызвали настоящий ажиотаж. Они доступны для бесплатной загрузки. При этом пользователям не нужно подписываться на эти приложения, чтобы читать документы и просматривать […]