Apple далеко не завжди є позивачем у справах про порушення патентів. Часом виробник iPhone сам стає метою для подібних позовів. У лютому завершилася справа проти VirnetX Holding, яка звинувачувала Apple в порушенні патентів. Завершилося не на користь останньої: мало того, що компанія з Купертіно повинна виплатити штраф, так вона ризикує втратити фірмові сервіси.

Суд постановив, що певні технології позивача використовуються купертінцамі в додатках FaceTime і iMessage. Перший дозволяє власникам «яблучних» пристроїв (включаючи комп'ютери) безкоштовно обмінюватися текстовими повідомленнями через інтернет. Додаток FaceTime, в свою чергу, дозволяє користувачам продукції Apple безкоштовні відеодзвінки через інтернет.

Суд визнав факт порушення патентів і зобов'язав Apple виплатити $ 625,6 млн. І ось, як стало відомо, VirnetX звернулася з позовною заявою, зажадавши заборонити використання сервісів на території США.

На даний момент Apple розглядає можливість подачі апеляції на рішення суду. На її думку, підсумок цього розгляду в черговий раз доводить необхідність патентної реформи в США. Правда, така може позбавити саму Apple можливості подавати в суд на своїх конкурентів.

До слова, це вже не перший раз, коли Apple програла VirnetX. У 2012 році, згідно з рішенням суду, купертінці повинні були виплатити цій компанії 368 млн доларів і навіть апеляція не виправила становище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як виправити баг в App Store, при якому не відображаються програми для оновлення

Нещодавно розробник Пітер Штайнбергер розповів в Twitter про знайдений в iOS баге. На іконці програми App Store в його iPhone з’явився бейдж з цифрою 1, який говорить про те, що доступно одне оновлення. Однак, на подив розробника, у вкладці Оновлення додатка App Store оновлювати було нічого. Перезавантаження iPhone не допомогло. Що робити? Пітеру допоміг його […]

iPhone 8 в максимальній конфігурації може коштувати 1400 доларів

Суперечки щодо вартості iPhone 8 почалися вже досить давно. Багато хто вважає, що «ювілейний» яблучний смартфон буде коштувати відчутно дорожче за своїх попередників. Одним з останніх своєю думкою щодо цін на iPhone 8 поділився відомий журналіст Джон Грубер з Daring Fireball. Грубер впевнений, що навіть базова модифікація iPhone 8 коштуватиме більше 1 000 доларів. Журналіст […]

Огляд Hill Climb Racing – зверни шию

Привіт всім фанатам перегонів! Знайомтеся, це Ньютон Білл-найбільший сміливець і любитель полихачити, відмінний водій і веселун. У нього відкриті абсолютно всі категорії водіння, так само відмінно він справляється з візком, запряженим оленями. Представляю Вашій увазі цікаву гру Hill Climb Racing, яка нікого не залишить байдужим. У грі доступні 27 найрізноманітніших локацій: тут і космос, і печери, і милі засніжених трас, і багато інших. При першому вході в гру нам […]