Швейцарський стартап Wrio представив віртуальну клавіатуру для смартфонів iPhone. Її ключовою особливістю є нестандартне розташування символів.

Використання Wrio дозволяє підвищити швидкість набору (на 20-70%) у порівнянні з іншими QWERTY-клавіатурами, стверджують розробники. Вони відмовилися від кнопок традиційної прямокутної форми, натомість зробивши їх шестикутними. Це також дозволило зробити клавіші трохи більше, що призводить до зниження кількості помилок при наборі.

Клавіша «Пробіл» представлена ​​одразу двома кнопками в центрі клавіатури, клавіші видалення символів немає, ця функціональність реалізована за допомогою змахування справа наліво.

Якщо утримувати палець після змахування, то символи продовжать віддалятися. Встановлення видаленого реалізовано аналогічним змахуванням в зворотному напрямку. Дві кнопки приховують вісім основних знаків пунктуації.

Творці клавіатури стверджують, що вже через два тижні використання Wrio користувачі помітять прогрес і збільшення швидкості набору. Клавіатура підтримує 30 мов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Всі моделі iPhone порівняли в одному відео

Хлопці з EverythingApplePro вирішили відзначити вчорашню ювілейну дату iPhone роликом, в якому наочно продемонстрували швидкість роботи всіх його моделей. За 10 років в портфоліо компанії зібралося вже 15 апаратів. В Apple стверджують, що новий iPhone 7 в 120 разів швидший за перший iPhone. Сьогодні ми можемо наочно переконатися, яка прірва в швидкості роботи між різними поколіннями «яблучних» […]

Apple.sucks

В марте этого года стартовала регистрация на новом домене .sucks – вероятно, одним из самых двойственных и конфликтных в ряде новейших доменов. И учитывая, что он именуется не совсем корректно, многие решили, что популярные марки и холдинги пожелают зарегистрировать скорее своё имя, чтобы контролировать название своего бренда на столь популярном домене и не позволить конкурентам […]

Alpine випустила першу автомобільну мультимедійну систему з підтримкою бездротового CarPlay

Alpine анонсувала цифровий медіаресівер iLX-107, який створений спеціально для роботи з бездротовою версією автомобільної технології Apple CarPlay. 7-дюймовий головний пристрій, як повідомляється, є першим у своєму роді з такою можливістю. На початку 2015 року в бета-версії iOS 8.3 була виявлена нова функція для управління бездротовою версією інтерфейсу CarPlay. Тоді з’ясувалося, що в Купертіно ведуть розробку […]