Користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8 зіткнулися з неприємною проблемою. Microsoft змінила спливаюче вікно, яке закликає оновити версію операційної системи до Windows 10: тепер при спробі закрити вікно відбувається автоматичне оновлення операційної системи. Користувача просто ставлять перед фактом того, що його комп'ютер буде примусово оновлений.

Microsoft змінила статус оновлення до Windows 10 на «рекомендований». У багатьох користувачів операційні системи налаштовані приймати рекомендовані оновлення з міркувань безпеки. В такому випадку відхилення повідомлення не рятує від установки оновлення.

Як розповів головний редактор PC World Бред Чакос, хитрість криється в тому, що натискання на хрестик в правому куті вікна Windows інтерпретує як згоду на апдейт системи, в той час як раніше ця ж дія означала відмову користувача від завантаження та встановлення нової версії.

Для того щоб відмовитися від поновлення Windows, користувачеві необхідно скористатися невеликим посиланням «Клацніть тут, щоб змінити час оновлення або скасувати оновлення». У цьому випадку від установки апдейта можна буде відмовитися.

Як стверджують в Microsoft, вони хочуть допомогти користувачам перейти на поліпшену версію Windows, оскільки вільне оновлення Windows 10 буде доступно лише до 29 липня поточного року.

Багато користувачів незадоволені змінами, що відбулися, оскільки у них є вагомі причини для використання тієї операційної системи, до якої вони звикли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung Gear S2 в преміальному виконанні складуть конкуренцію Apple Watch

Смарт годинник Samsung Gear S2, який було анонсовано на виставці IFA  2015 в Берліні, знаходяться в одній ваговій категорії з моделями Apple Watch і Apple Watch Sport. Однак, менш передові варіанти Gear S2 Sport і Classic не в змозі конкурувати з подібними з колекції Apple Watch Edition, що не дозволяє Samsung включити в число потенційних […]

Утилиты. Аэробия: история вашей дружбы со спортом

Для того, чтобы сделать любое дело, нужна как минимум мотивация. Тем более она необходима, чтобы ежедневно вести здоровый образ жизни: не секрет, что у любого из нас вредных привычек предостаточно, а потакать им куда как легче, чем просто устраивать себе ежедневную утреннюю пробежку. Если вы чувствуете, что двигаться вам необходимо, но при этом ваша сила […]

8 нових функцій, які отримав 3D Touch в iOS 10

Хороший привід для переходу на iPhone 6s/6s Plus. Тиждень тому Apple показала нову мобільну операційну систему iOS 10 і відразу ж випустила бета-версію для розробників. До числа ряду нововведень відносяться і нові можливості функції 3D Touch, доступної виключно на флагмани iPhone 6s/6s Plus. У iOS 10 меню 3D Touch стало більш функціональним і тільки зараз […]