Користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8 зіткнулися з неприємною проблемою. Microsoft змінила спливаюче вікно, яке закликає оновити версію операційної системи до Windows 10: тепер при спробі закрити вікно відбувається автоматичне оновлення операційної системи. Користувача просто ставлять перед фактом того, що його комп'ютер буде примусово оновлений.

Microsoft змінила статус оновлення до Windows 10 на «рекомендований». У багатьох користувачів операційні системи налаштовані приймати рекомендовані оновлення з міркувань безпеки. В такому випадку відхилення повідомлення не рятує від установки оновлення.

Як розповів головний редактор PC World Бред Чакос, хитрість криється в тому, що натискання на хрестик в правому куті вікна Windows інтерпретує як згоду на апдейт системи, в той час як раніше ця ж дія означала відмову користувача від завантаження та встановлення нової версії.

Для того щоб відмовитися від поновлення Windows, користувачеві необхідно скористатися невеликим посиланням «Клацніть тут, щоб змінити час оновлення або скасувати оновлення». У цьому випадку від установки апдейта можна буде відмовитися.

Як стверджують в Microsoft, вони хочуть допомогти користувачам перейти на поліпшену версію Windows, оскільки вільне оновлення Windows 10 буде доступно лише до 29 липня поточного року.

Багато користувачів незадоволені змінами, що відбулися, оскільки у них є вагомі причини для використання тієї операційної системи, до якої вони звикли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft назвала iPad Pro «пристроєм-компаньйоном»

Компанія Microsoft під кінець 2015 року презентувала Surface Pro 4, але конкурент в особі Apple з її iPad Pro все одно не дозволяє заспокоїтися. На минулій виставці CES +2016 Ден Лейкок (Dan Laycock), старший менеджер з комунікацій у відділі Microsoft Surface, в інтерв’ю Trusted Reviews назвав останній планшет Apple пристроєм-компаньйоном, який не стане повноцінною альтернативою персональному […]

Rutube випустила офіційний додаток для Apple TV

Знаменитий російський відеохостинг Rutube запустив свій додаток для нової версії Apple TV. Офіційний клієнт доступний в магазині tvOS з вчорашнього дня. В компанії Rutube заявили, що вони раді стати одною з перших російських компаній, яка випустила свій власний додаток для tvOS. Також в компанії відмітили, що успішний досвід ключових гравців ринку відеоконтенту дозволяє зробити висновок, […]

iPhone 7 збереже аудіоджек 3,5 мм і отримає підтримку двох SIM-карт

Китайська компанія Rock Fix, що займається ремонтом мобільних пристроїв, опублікувала сенсаційні фотографії компонентів iPhone 7. Звичайно, доказів того, що деталі на знімках належать саме майбутньому «яблучному» смартфону, немає. Але якщо це дійсно компоненти iPhone 7, нас чекає справжня сенсація. Але спочатку про інше. На одному зі знімків можна побачити порт Lightning і старий добрий 3,5-мм […]