Користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8 зіткнулися з неприємною проблемою. Microsoft змінила спливаюче вікно, яке закликає оновити версію операційної системи до Windows 10: тепер при спробі закрити вікно відбувається автоматичне оновлення операційної системи. Користувача просто ставлять перед фактом того, що його комп'ютер буде примусово оновлений.

Microsoft змінила статус оновлення до Windows 10 на «рекомендований». У багатьох користувачів операційні системи налаштовані приймати рекомендовані оновлення з міркувань безпеки. В такому випадку відхилення повідомлення не рятує від установки оновлення.

Як розповів головний редактор PC World Бред Чакос, хитрість криється в тому, що натискання на хрестик в правому куті вікна Windows інтерпретує як згоду на апдейт системи, в той час як раніше ця ж дія означала відмову користувача від завантаження та встановлення нової версії.

Для того щоб відмовитися від поновлення Windows, користувачеві необхідно скористатися невеликим посиланням «Клацніть тут, щоб змінити час оновлення або скасувати оновлення». У цьому випадку від установки апдейта можна буде відмовитися.

Як стверджують в Microsoft, вони хочуть допомогти користувачам перейти на поліпшену версію Windows, оскільки вільне оновлення Windows 10 буде доступно лише до 29 липня поточного року.

Багато користувачів незадоволені змінами, що відбулися, оскільки у них є вагомі причини для використання тієї операційної системи, до якої вони звикли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уже представлены новые чипы для будущих моделей смартфонов

Следующее поколение устройств от Apple, возможно, получит новые графические чипы и улучшенную архитектуру. Такой вывод сделали эксперты после презентации компанией Imagination Technologies новых чипов Series7XE и PowerVR Series7XT. В сравнении с аналогами предыдущей, шестой серии, они обеспечивают 60-процентное увеличение производительности. Младшая модель имеет 64 ALU ядра в двух кластерах. Второй чип работает с использованием 512 […]

Розробку Apple Car очолить колишній головний інженер Tesla

Якщо до останнього часу Apple все-таки вдавалося приховувати роботи над створенням власного автомобіля, то чергова новина повинна розвіяти всі сумніви. Колишній віце-президент з розробки автомобілів компанії Tesla Motors Кріс Поррітт перейшов на роботу в Apple. У «яблучної» компанії Поррітт замінить Стіва Задескі, який, за інформацією інсайдерів, був керівником «проекту Titan». За цією назвою, як повідомляють […]

Комп’ютер не бачить iPhone? Є рішення

Незважаючи на те, що сучасні пристрої на iOS цілком можуть обійтися без комп'ютера, існують сценарії, при яких звертатися до нього все-таки доводиться. Цілком логічно, що на стику технологій можуть виникати певні шорсткості, і саме з такими питаннями ми постараємося розібратися в цьому матеріалі. Однією з поширених проблем при роботі з iTunes є неможливість виявлення підключеного […]