Користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8 зіткнулися з неприємною проблемою. Microsoft змінила спливаюче вікно, яке закликає оновити версію операційної системи до Windows 10: тепер при спробі закрити вікно відбувається автоматичне оновлення операційної системи. Користувача просто ставлять перед фактом того, що його комп'ютер буде примусово оновлений.

Microsoft змінила статус оновлення до Windows 10 на «рекомендований». У багатьох користувачів операційні системи налаштовані приймати рекомендовані оновлення з міркувань безпеки. В такому випадку відхилення повідомлення не рятує від установки оновлення.

Як розповів головний редактор PC World Бред Чакос, хитрість криється в тому, що натискання на хрестик в правому куті вікна Windows інтерпретує як згоду на апдейт системи, в той час як раніше ця ж дія означала відмову користувача від завантаження та встановлення нової версії.

Для того щоб відмовитися від поновлення Windows, користувачеві необхідно скористатися невеликим посиланням «Клацніть тут, щоб змінити час оновлення або скасувати оновлення». У цьому випадку від установки апдейта можна буде відмовитися.

Як стверджують в Microsoft, вони хочуть допомогти користувачам перейти на поліпшену версію Windows, оскільки вільне оновлення Windows 10 буде доступно лише до 29 липня поточного року.

Багато користувачів незадоволені змінами, що відбулися, оскільки у них є вагомі причини для використання тієї операційної системи, до якої вони звикли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Viber тепер шифрує повідомлення і пропонує «Приховані чати»

Все заради безпеки користувачів. Ще на початку квітня популярний месенджер WhatsApp включив шифрування листування для будь-яких типів повідомлень і контенту. Тепер до числа «повністю безпечних месенджерів» приєднався і Viber. Повідомлення, фотографії, відео та аудіо – все це проходить повну шифровку. Таким чином, отримати доступ до відправленого контенту не можуть навіть розробники месенджера. Крім повної анонімності […]

iOS 8, ты не идеальна!

  Как бы мы не любили Apple-устройства, как бы не восхищались продуманностью и эргономичностью iPhone, iPad и Mac, стоит признать, что у каждой технологии есть свои недостатки. Этот тезис подтверждает многообразие мирового рынке электронных устройств, темпы его развития и уровень его конкуренции. В iOS 8 тоже присутствуют недостатки, и очень хотелось бы, чтобы в новой […]

За вами стежать: як і навіщо спецслужби слухають iPhone, ламають месенджери і пошту

Проникнення електроніки в усі сфери нашого життя не дає спокою все більшій кількості людей: вони вибирають «безпечні» месенджери, заклеюють камери на ноутбуках, а зустрічаючись з партнерами по бізнесу, дістають з телефонів акумулятор –  раптом прослушка йде. Хто за нами стежить, яким чином і з якою метою? Днями месенджер WhatsApp вважав за потрібне повідомити своїм користувачам: […]