Компанія Adobe представила Spark – додаток, доступний не тільки для мобільних систем, але і в веб-версії. Як стверджують розробники, дана програма покликана допомогти невеликим підприємствам і некомерційним організаціям створювати і редагувати зображення, веб-сайти і медіафайли.

Spark являє собою набір з трьох основних компонентів: Page, Post і Video. Раніше ці утиліти були автономними і були відомі, відповідно, під наступними іменами: Slate, Post і Voice.

За допомогою Page користувач зможе створити Лендінзі (так звані цільові сторінки) для компаній. Принципи роботи Page багато в чому копіюють такі відомі сервіси зі створення посадочних сторінок, як Squarespace або Weebly. При безумовній популярності останніх, компанія Adobe впевнена, що її цільова аудиторія стане використовувати саме Page.

Утиліта Post дозволяє створювати різного роду зображення і накладення для тексту, щоб використовувати потім отримані результати в якості флаєрів для магазинів або соціальних медіа. Post дозволяє комбінувати різні шрифти, використовувати власні вихідні зображення або під ліцензією Creative Commons. У програмі Post також закладені дані про бажаний розмір графічних файлів для різних соціальних медіа: Twitter, Facebook, Pinterest або Instagram. Після того, як редагування матеріалу буде закінчено, Adobe дозволить розмістити і зберегти його, щоб потім поділитися посиланням в соціальних мережах. Такі публікації навіть можна скачати.

Інструмент Video по закладених можливостях багато в чому схожий з Post, але додатково дозволяє накладати аудіо на отриманий матеріал.

Утиліта Spark вже доступна в веб-версії і для iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Правительство Поднебесной исключило продукцию Apple из списка государственных закупок

Согласно информации, которая была опубликована на официальном сайте китайского правительства, исключены из списка госзакупок такие компании, как Apple, Cisco, Intel, Citrix и McAfee. Вместо товаров вышеупомянутых компанией будет использоваться электроника национальных производителей. Всего было отказано в работе более, чем 5000 компаний. Следует сказать, что Китай отказался от работы также со многими национальными производителями электроники из-за […]

Опубліковані офіційні прес-знімки і характеристики клону MacBook від Xiaomi

За тиждень до офіційної презентації відбувся масштабний витік інформації про перший ноутбук Xiaomi. На цей раз ми змогли ознайомитися не тільки з офіційними прес-рендерами новинки, а й отримали доступ до слайдів з презентації з відомостями про характеристики та ціни. Згідно з представленими даними, флагманська модель Xiaomi Mi Notebook базуватиметься на процесорі Intel Сore i7-6700HQ, відеокарти […]

iPhone 6s за рік втратив в ціні 22%, Samsung Galaxy S7 за чотири місяці подешевшав майже на 30%

Сьогодні смартфони є практично у кожної людини, багато хто не уявляє життя без цього пристрою. Однак, як і більшість високотехнологічних гаджетів, телефони з часом застарівають. З виходом нових, більш сучасних моделей смартфони стрімко втрачають в ціні. Як з’ясував Джин Манстер з Piper Jaffray, вартість вживаних iPhone довше тримається на більш високому рівні, ніж ціни на […]