Медіатека Apple Music знаходиться в постійному русі. Коли закінчуються права на музику, то деякі альбоми раптово можуть зникнути, навіть якщо ти закинув їх до себе в плейлист.

В результаті ти або забуваєш про них, або тобі доводиться купувати їх в iTunes Store. Але в новому iTunes 12.4 є можливість слухати зниклі пісні, які ти додав в медіатеку.

Для цього тобі потрібно оновити iTunes до останньої версії, після чого підключити до нього свій аккаунт в Apple Music. Далі іде вслід мануалу.

1. Відкрий iTunes і створи розумний плейлист (динамічну підбірку) (Option + Command + N)

 

2. У вікні плейлиста вибери музику в поле «підібрати елементи», а далі в випадаючих віконцях вибери «Стан iCloud», «збігається з» і «більше не доступний»

3. Постав галочку біля «динамічного оновлення» (live update), щоб плейлист постійно оновлювався і створи плейлист.

 

4. Зайди в свою музику і вибери «Всі плейлисти»

5. Після чого перейди в новостворений плейлист, де з'являться всі «зниклі пісні»

Зверни увагу, якщо ти не додавав в медіатеку пісні, які пропали, то плейлист буде порожній. А ти повинен бути щасливий, адже у тебе є можливість слухати улюблену музику і без таких обхідних шляхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розширення Particle для Chrome змінило власника і тут же стало шкідливим

Фахівці сайту Bleeping Computer і користувачі популярного розширення Particle для Chrome звернули увагу на дивну поведінку колись зручного інструменту. Розширення Particle (раніше відоме як YouTube+) являло собою простий інструмент для зміни UI і оптимізації роботи з деякими стандартними функціями YouTube. Але, як це часто трапляється, з часом пріоритети розробника змінилися, і в травні 2017 року […]

Snapdrop – багатоплатформовий аналог AirDrop

Найпростіший спосіб перекинути файл iPhone або iPad на комп’ютер без проводів – скористатися технологією AirDrop. Однак вона не кроссплатформенная, працює тільки на iOS і OS X і несумісна з Android і Windows. Німецький розробник Робін Лінус запустив сервіс Snapdrop, який позбавлений цього недоліку, оскільки запускається в будь-якому браузері з підтримкою HTML5. Snapdrop не вимагає установки […]

Стоимость Apple превысила стоимость всего российского рынка акций

На пятничных торгах стоимость акций Apple достигла историческего максимума, составив $114,18 за акцию. Таким образом капитализация компании достигла $669,65 миллиардов, превысив объем всего российского фондового рынка, который, к слову, на данный момент составляет около $531 миллиарда. Телеведущий Bloomber TV Марк Бартон подметил, что «компания Apple не только могла бы купить весь российский рынок акций, но […]