Розробникам вдалося зламати операційну систему iOS 9.3.3, яка знаходиться на етапі бета-тестування. Своїми успіхами поділився експерт інформаційної безпеки Люка Тодескі, відомий під ніком @qwertyoruiop.

У своєму мікроблозі програміст виклав фотографію плеєра iPod touch c джейлбрейк-магазину Cydia. Напис в статусі свідчить, що пристрій працює під управлінням iOS 9.3.3 beta 1, версія – Cydia 1.1.26.

Люка Тодескі є відомим експертом в області комп'ютерної безпеки. На сторінці технічної підтримки його ім'я вказано в числі розробників, які допомогли Apple знайти і закрити уразливості безпеки в iOS 9.2.

Проте шансів на те, що Тодескі випустить джейлбрейк для iOS 9.3.3, небагато. У січні він показав тізер джейлбрейка iOS 9.2.1 beta 1, але зрушень в розробці експлоїта з тих пір не було. Втім, це не виключає можливості того, що програміст передасть виявлені вразливості іншим розробникам. У минулому році Тодескі допоміг хакерській групі Pangu створити джейлбрейк для iOS 9.1.


 

Тодескі також є розробником джейлбрейка для iOS 8.4.1. Але він не став створювати загальнодоступні інструменти для злому, а обмежився публікацією вихідних кодів експлоїта в своєму репозиторії на Github.

Реліз iOS 9.3.3 beta 1 відбувся в понеділок увечері. Оновлення містить мінімум змін, в основному всі вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи мобільних пристроїв і поліпшення в області безпеки.

Очікувати джейлбрейк iOS 9.3.3 в кожному випадку варто тільки після виходу фінальної версії ОС. Для розробників не має сенсу робити реліз раніше, так як Apple може закрити уразливості в новій бета-версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Линейка ожидаемых датчиков в iWatch

Как почитатели «яблочных» продуктов, так и сама компания из Купертино, возлагают на iWatch большие надежды, что совсем не удивительно, ведь данный аксессуар сможет встать в один ряд с такими большими проектами, как iPhone и iPad. На сегодняшний день нет смартчасов и спортивных браслетов, которые бы смогли поразить пользовательское воображение, однако потенциал у таких устройств просто […]

MacBook Air не збирається з нами прощатися

Стільки чуток було останнім часом про оновлення MacBook Pro і новий 13-дюймовий MacBook, покликаний відправити у відставку MacBook Air. Але чи не зарано ми вирішили «поховати» лінійку «повітряних» ноутбуків від Apple? Схоже, аналітики все ж поквапилися з висновками про майбутнє MacBook Air. Як повідомляє японський блог Macotakara, Apple зовсім не збирається прибирати легендарні ноутбуки з […]

Jarvis от Apple

Во время маленькой внутренней конференции для сотрудников Apple презентовало следующее поколение back-end компонента голосовой помощницы Siri. Сейчас все сервера будут работать при помощи распределенной системы Apache Mesos, а сами же сервера получили себе новое имя, которое дали им в честь электронного секретаря Тони Старка – Джарвис. В случае, если вы видели хотя бы одну часть […]