Розробникам вдалося зламати операційну систему iOS 9.3.3, яка знаходиться на етапі бета-тестування. Своїми успіхами поділився експерт інформаційної безпеки Люка Тодескі, відомий під ніком @qwertyoruiop.

У своєму мікроблозі програміст виклав фотографію плеєра iPod touch c джейлбрейк-магазину Cydia. Напис в статусі свідчить, що пристрій працює під управлінням iOS 9.3.3 beta 1, версія – Cydia 1.1.26.

Люка Тодескі є відомим експертом в області комп'ютерної безпеки. На сторінці технічної підтримки його ім'я вказано в числі розробників, які допомогли Apple знайти і закрити уразливості безпеки в iOS 9.2.

Проте шансів на те, що Тодескі випустить джейлбрейк для iOS 9.3.3, небагато. У січні він показав тізер джейлбрейка iOS 9.2.1 beta 1, але зрушень в розробці експлоїта з тих пір не було. Втім, це не виключає можливості того, що програміст передасть виявлені вразливості іншим розробникам. У минулому році Тодескі допоміг хакерській групі Pangu створити джейлбрейк для iOS 9.1.


 

Тодескі також є розробником джейлбрейка для iOS 8.4.1. Але він не став створювати загальнодоступні інструменти для злому, а обмежився публікацією вихідних кодів експлоїта в своєму репозиторії на Github.

Реліз iOS 9.3.3 beta 1 відбувся в понеділок увечері. Оновлення містить мінімум змін, в основному всі вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи мобільних пристроїв і поліпшення в області безпеки.

Очікувати джейлбрейк iOS 9.3.3 в кожному випадку варто тільки після виходу фінальної версії ОС. Для розробників не має сенсу робити реліз раніше, так як Apple може закрити уразливості в новій бета-версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Space Marshals – игра в жанре космических приключений.

В самом начале обзора, без всякой интриги скажу: Space Marshals – отличная игра. В процессе прохождения ее, я получил огромное удовольствие, что случается довольно редко. Она не просто так, а вполне по заслугам, попала в число наиболее долгожданных игр 2015. Несмотря на то, что релиз вышел всего через два дня, после публикации списка. Были мысли […]

Протягом доби Шотландія «живилася» виключно від енергії з відновлюваних джерел

Минулої неділі Шотландії вдалося покрити всі електроенергетичні витрати країни за добу виключно за допомогою «зеленої» енергії. Через постійні вітри в регіоні, на півночі Британії активно розвинені спеціальні установки, переробні потоки повітря в електрику. У зв’язку з проходженням над Шотландією великого грозового циклону, супроводжуваного вітрами, турбіни 7 серпня виробили 106% електричної енергії, необхідної для забезпечення всієї […]

iPhone 7 пророкують 256 ГБ вбудованої пам’яті

Отже, ми вже остаточно і безповоротно розібралися, як же буде називатися майбутній флагман Apple. Тепер настав час дізнатися, скільки ж в підсумку буде пам’яті в дорогій версії смартфону. Ресурс DigiTimes, посилаючись на власні джерела і попередні «витоки», впевнений – 256 ГБ. Основне навантаження робилося на звіти китайського ресурсу MyDrivers і тайванську дослідницьку компанію TrendForce. Проаналізувавши […]