Розробникам вдалося зламати операційну систему iOS 9.3.3, яка знаходиться на етапі бета-тестування. Своїми успіхами поділився експерт інформаційної безпеки Люка Тодескі, відомий під ніком @qwertyoruiop.

У своєму мікроблозі програміст виклав фотографію плеєра iPod touch c джейлбрейк-магазину Cydia. Напис в статусі свідчить, що пристрій працює під управлінням iOS 9.3.3 beta 1, версія – Cydia 1.1.26.

Люка Тодескі є відомим експертом в області комп'ютерної безпеки. На сторінці технічної підтримки його ім'я вказано в числі розробників, які допомогли Apple знайти і закрити уразливості безпеки в iOS 9.2.

Проте шансів на те, що Тодескі випустить джейлбрейк для iOS 9.3.3, небагато. У січні він показав тізер джейлбрейка iOS 9.2.1 beta 1, але зрушень в розробці експлоїта з тих пір не було. Втім, це не виключає можливості того, що програміст передасть виявлені вразливості іншим розробникам. У минулому році Тодескі допоміг хакерській групі Pangu створити джейлбрейк для iOS 9.1.


 

Тодескі також є розробником джейлбрейка для iOS 8.4.1. Але він не став створювати загальнодоступні інструменти для злому, а обмежився публікацією вихідних кодів експлоїта в своєму репозиторії на Github.

Реліз iOS 9.3.3 beta 1 відбувся в понеділок увечері. Оновлення містить мінімум змін, в основному всі вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи мобільних пристроїв і поліпшення в області безпеки.

Очікувати джейлбрейк iOS 9.3.3 в кожному випадку варто тільки після виходу фінальної версії ОС. Для розробників не має сенсу робити реліз раніше, так як Apple може закрити уразливості в новій бета-версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Коліщатко Digital Crown може з’явитися на iPhone і iPad

Після виходу годинників Apple Watch з коліщатком Digital Crown в мережі стали з’являтися концепти iPhone, в яких цей елемент управління теж був присутній. Концепти виявилися в якійсь мірі пророчими. Вчора стало відомо про дві патентні заявки Apple, в яких описуються способи взаємодії користувача з мобільним пристроєм за допомогою керуючого коліщатка, що має тактильний зворотний зв’язок. Якщо […]

WiFi Passwords List: додаток, яке показує всі збережені паролі від Wi-Fi на iPhone і iPad [Cydia]

Переміщаючись по місту, – на роботу, додому, в кафе – ми підключаємося до різних мереж Wi-Fi. Одні з них відкриті, інші захищені паролем. При першому підключенні до закритої мережі потрібно ввести пароль, і мобільний пристрій збереже його. Однак саме кодове поєднання символів вам більше ніколи не покажуть. Спеціально на цей випадок була створена утиліта WiFi […]

Інтернет-сторінка зробить ваги з вашого iPhone

Не минуло й дня після анонсування iPhone 6s, як розробники взялися за створення додатків, в яких новинці Apple відводилася роль … ваг. Яблучним така ідея не сподобалася і всі подібні програми були заблоковані. Але в мережі все одно можна знайти софт, який допомагатиме вам зважувати предмети за допомогою смартфона. В Інтернеті є один цікавий сайт […]