Розробникам вдалося зламати операційну систему iOS 9.3.3, яка знаходиться на етапі бета-тестування. Своїми успіхами поділився експерт інформаційної безпеки Люка Тодескі, відомий під ніком @qwertyoruiop.

У своєму мікроблозі програміст виклав фотографію плеєра iPod touch c джейлбрейк-магазину Cydia. Напис в статусі свідчить, що пристрій працює під управлінням iOS 9.3.3 beta 1, версія – Cydia 1.1.26.

Люка Тодескі є відомим експертом в області комп'ютерної безпеки. На сторінці технічної підтримки його ім'я вказано в числі розробників, які допомогли Apple знайти і закрити уразливості безпеки в iOS 9.2.

Проте шансів на те, що Тодескі випустить джейлбрейк для iOS 9.3.3, небагато. У січні він показав тізер джейлбрейка iOS 9.2.1 beta 1, але зрушень в розробці експлоїта з тих пір не було. Втім, це не виключає можливості того, що програміст передасть виявлені вразливості іншим розробникам. У минулому році Тодескі допоміг хакерській групі Pangu створити джейлбрейк для iOS 9.1.


 

Тодескі також є розробником джейлбрейка для iOS 8.4.1. Але він не став створювати загальнодоступні інструменти для злому, а обмежився публікацією вихідних кодів експлоїта в своєму репозиторії на Github.

Реліз iOS 9.3.3 beta 1 відбувся в понеділок увечері. Оновлення містить мінімум змін, в основному всі вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи мобільних пристроїв і поліпшення в області безпеки.

Очікувати джейлбрейк iOS 9.3.3 в кожному випадку варто тільки після виходу фінальної версії ОС. Для розробників не має сенсу робити реліз раніше, так як Apple може закрити уразливості в новій бета-версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple заплатить більше $500 млн за порушення патенту університету Вісконсіна

Згідно з інформацією видання Reuters, окружний суддя Вільям Конлі збільшив розмір штрафу, який компанія Apple повинна заплатити за порушення патентів, що належать університету Вісконсіна. Ще в 2015 році суд постановив, що купертінівці порушили патент університету Вісконсіна. В останньому була описана технологія, яка дозволяла поліпшити архітектуру процесора, при цьому зменшивши споживання енергії. За словами представників університету, […]

iPhone 6 будет стоит $7300

Несмотря на расширенную цветовую палитру новых iPhone, многие из поклонников яблочной продукции находят ее несостоятельной. Одним из таких является ювелирная компания Ademov, представившая на днях свое видение iPhone 6. В их понимании цена $7300 – самая приемлемая для телефона столь серьезных масштабов. Мастера Ademov решили сделать iPhone 6 по-настоящему золотым, выполнив корпус смартфона из 24-каратного […]

Британець звернувся до Apple з вимогою виплатити йому $7500 за втрачені фотографії

Мобільні пристрої можуть вийти з ладу, стати жертвами зловмисників або шкідливого ПЗ. В очікуванні таких неприємностей слід подбати про регулярне створенням резервних копій, які у разі чогось надзвичайного можуть бути відновлені. 68-річний житель Великобританії Дерік Уайт подібної передбачливості не виявив та в результаті втратив свої дані. Британець вирішив подати до суду на Apple для того, щоб отримати компенсацію. […]