Розробникам вдалося зламати операційну систему iOS 9.3.3, яка знаходиться на етапі бета-тестування. Своїми успіхами поділився експерт інформаційної безпеки Люка Тодескі, відомий під ніком @qwertyoruiop.

У своєму мікроблозі програміст виклав фотографію плеєра iPod touch c джейлбрейк-магазину Cydia. Напис в статусі свідчить, що пристрій працює під управлінням iOS 9.3.3 beta 1, версія – Cydia 1.1.26.

Люка Тодескі є відомим експертом в області комп'ютерної безпеки. На сторінці технічної підтримки його ім'я вказано в числі розробників, які допомогли Apple знайти і закрити уразливості безпеки в iOS 9.2.

Проте шансів на те, що Тодескі випустить джейлбрейк для iOS 9.3.3, небагато. У січні він показав тізер джейлбрейка iOS 9.2.1 beta 1, але зрушень в розробці експлоїта з тих пір не було. Втім, це не виключає можливості того, що програміст передасть виявлені вразливості іншим розробникам. У минулому році Тодескі допоміг хакерській групі Pangu створити джейлбрейк для iOS 9.1.


 

Тодескі також є розробником джейлбрейка для iOS 8.4.1. Але він не став створювати загальнодоступні інструменти для злому, а обмежився публікацією вихідних кодів експлоїта в своєму репозиторії на Github.

Реліз iOS 9.3.3 beta 1 відбувся в понеділок увечері. Оновлення містить мінімум змін, в основному всі вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи мобільних пристроїв і поліпшення в області безпеки.

Очікувати джейлбрейк iOS 9.3.3 в кожному випадку варто тільки після виходу фінальної версії ОС. Для розробників не має сенсу робити реліз раніше, так як Apple може закрити уразливості в новій бета-версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Золотой iPhone только для истинно верующих

Работники российско-итальянской конторы Caviar, видимо, насмотревшись экранизации произведения Пелевина, приняли один из его лозунгов. «Солидный Господь для солидных господ» именно так можно охарактеризовать новую версию iPhone Credo.  Этот смартфон напоминает скорее творение религиозного искусства, чем хай-тек новинку. Задняя панель iPhone сделана из белого или жёлтого золота. На ней выполнены разнообразные религиозные мотивы, стремящиеся одновременно всех […]

Apple заблокировала устройства с бета-версией iOS 7: что делать?

    После окончания срока действия бета-версии iOS7 пользователи iPhone и iPad, которые вовремя не загрузили последнюю версию прошивки, просто не смогли получить доступ к работе на своих устройствах.     Внезапно i-гаджеты просто перестали запускаться, чем немало удивили своих обладателей, которые до этого успешно использовали их с шестой бета-версией прошивки iOS 7. Экран устройств […]

Pornhub запустив безкоштовний розділ з VR-порно. Можна дивитися з iPhone

Найпопулярніший порно-ресурс світу додав новий розділ для любителів віртуальної реальності – Virtual Reality Porno. Дивитися ролики можна в режимі для окулярів і 360 °. Випробувати на собі новий режим перегляду в повній мірі поки можуть тільки власники Android-пристроїв, адже для цього потрібен програвач BaDoink VR. На iOS для перегляду використовується спеціальний додаток, але відео відтворюється […]