Схоже, Apple планує випускати нові бета-версії своїх операційних систем аж до презентації WWDC 2016. Перед оновленням до OS X 10.12 нам належить випробувати ще кілька тестових прошивок з «поліпшеною швидкодією, підвищеною безпекою і мінімальною кількістю багів».

Список точних змін тільки що представленого поновлення OS X 10.11.6 beta 1 невідомий. Хочеться вірити, що після виходу публічної бета-версії проблема з зависанням  Mac буде вирішена з боку Apple.

Номер збірки OS X 10.11.6 beta 1 – 15G7a. Завантажити оновлення в центрі розробника або через магазин Mac App Store, за умови, що ви є розробником.

Разом з першими бета-версіями iOS і OS X, компанія представила і нову прошивку для телевізійної приставки Apple TV 4-го покоління. Для розробників доступна tvOS 9.2.2, завантажити яку можна на офіційному сайті компанії.

Установку слід здійснювати через додаток iTunes за допомогою Data-кабелю USB-C. Список  доступних в новій версії tvOS змін компанія не опублікувала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple открывает новые представительства в Израиле

Неуловимый Тим Кук снова не сидит на месте. На этот раз дела компании занесли его в жаркий (как правило) Израиль, в рамках торжественного открытия нового представительства в городе Герцлии. Тим Кук заявил, что Apple откроет новую сеть офисов компании по всей стране. По последним данным, на американскую IT-корпорацию будут работать порядка 800 сотрудников на территории […]

Facebook розробляє месенджер для Mac

У Facebook ніколи не приділяли належної уваги додаткам для настільних платформ. Одного разу почавши тестування Facebook Messenger для Windows, компанія згорнула проект і більше до нього не поверталася. Навпаки, мобільний месенджер вельми популярний, а порівняно недавно була запущена веб-версія сервісу. І днями TechCrunch опублікував знімок, на якому нібито зображений офіційний месенджер Facebook для Mac. Ресурс відзначає, […]

iPhone 7 програв Nokia 3310 в тесті на швидкодію

Nokia 3310 став по-справжньому легендарним телефоном, який заслужив таке звання завдяки своїй міцності. Навіть за сьогоднішніми мірками йому немає рівних. І ось тепер його вирішили перевірити на швидкодію разом з iPhone 7. Як би там не було, фінський телефон виявився набагато швидшим за найпотужніший смартфон на ринку. Проте, до таких тестів не можна ставитися серйозно, […]