Схоже, Apple планує випускати нові бета-версії своїх операційних систем аж до презентації WWDC 2016. Перед оновленням до OS X 10.12 нам належить випробувати ще кілька тестових прошивок з «поліпшеною швидкодією, підвищеною безпекою і мінімальною кількістю багів».

Список точних змін тільки що представленого поновлення OS X 10.11.6 beta 1 невідомий. Хочеться вірити, що після виходу публічної бета-версії проблема з зависанням  Mac буде вирішена з боку Apple.

Номер збірки OS X 10.11.6 beta 1 – 15G7a. Завантажити оновлення в центрі розробника або через магазин Mac App Store, за умови, що ви є розробником.

Разом з першими бета-версіями iOS і OS X, компанія представила і нову прошивку для телевізійної приставки Apple TV 4-го покоління. Для розробників доступна tvOS 9.2.2, завантажити яку можна на офіційному сайті компанії.

Установку слід здійснювати через додаток iTunes за допомогою Data-кабелю USB-C. Список  доступних в новій версії tvOS змін компанія не опублікувала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні погрози від покупців

Колишній співробітник Apple Store розповів британській Business Insider про умови роботи в Apple. Інтерв'ю досить рідкісне, так як всі службовці компанії підписують угоду про конфіденційність, яке зобов'язує їх не виносити на публічне обговорення подібні питання. За словами екс-співробітника Apple, який побажав залишитися анонімним, своїм працівникам в Великобританії компанія платить близько 8 фунтів на годину. Співробітники […]

Сапфировое стекло яблочных гаджетов защитит олеофобное покрытие

Ещё одна патентная заявка компании Apple отправилась в Бюро, регистрирующее новые изобретения и товарные знаки, ещё в прошлом году. Теперь же появилась более подробная информация о том, каким образом специалисты компании планируют защищать от грязи и жира сапфировые стёкла, которыми планируется покрывать дисплеи яблочных гаджетов. Чтобы отпечатки пальцев, грязь и пыль легко удалялись с экрана, […]

iPad Pro. Дата виходу та інщі подробиці

Приємна новина для тих, хто чекає виходу на полиці магазинів iPad Pro. Терпіти залишилося зовсім не довго. Купертиновці заявили, що офіційний реліз гаджета планується на 11 листопада. Саме в цей день можна буде першим подати заявку на онлайн замовлення. У магазинах новинка з'явиться кількома днями пізніше. iPad Pro почнуть продавати відразу в 40 державах, таких […]