Свого часу Siri дала старт справжньої революції в області голосових помічників. Незабаром після появи асистента Apple розробкою своїх віртуальних помічників зайнялися і інші великі гравці.

Нові віртуальні помічники, на зразок Google Assistant, обходять Siri за багатьма параметрами, однак у «яблучного» асистента є пара тузів у рукаві. Якщо у вас є iPhone, 150 доларів і вільний час, ви можете створити свій власний автоматизований «розумний» будинок.

Користувач YouTube під ніком «Tom atg» опублікував ролик, що демонструє функції його розумної квартири. Як центральний хаба для всіх гаджетів він використовує Raspberry Pi (одноплатний комп'ютер розміром з банківську карту), а в якості контролера – Siri.
Голосовий помічник розпізнає різні команди і управляє технікою в квартирі.

Наприклад, однією фразою «доброго ранку» можна включити світло і приготувати чашку кави. А якщо попросити Siri почати вечірку, світло в квартирі стане приглушеним, включиться різнобарвне світлодіодне підсвічування і заграє музика.

«Ці лампи обійшлися мені в два рази дешевше, ніж Philipps Hue, але вони не підтримували HomeKit. Я дуже хотів використовувати Siri для управління ними, тому я використав Raspberry Pi і софт під назвою openHAB, що дозволяє прив'язати сотні домашніх розумних девайсів. Так що тепер Siri посилає мої команди на Pi, який контролює освітлення, музику і спеціальний роз'єм, в який підключена моя кавоварка », – написав Том в пості на Reddit.

На цьому відео можна подивитися «розумний» будинок в дії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Популярный медиа-плеер VLC обновился и вскоре появится в свободном доступе на App Store

Любимый медиа-плеер VLC для iOS уже появился в App Store некоторых стран, и вскоре будет доступен для остальных пользователей. По сообщениям Reddit, обновить медиа-плеер до версии 2.4.1 можно уже сейчас, но только в том случае, если приложение уже установлено на устройстве.   Взаимоотношения между App Store и VLC имеют долгую и сложную историю. Так, в 2011 […]

Apple змушена відкласти випуск свого автомобіля

З всім цим галасом навколо iPhone 7 ми зовсім забули про дуже амбіційний проект купертінівців – автомобіль Apple Car. Ми-то про нього майже забули, але в Apple, звичайно, робота над автомобілем, який проходить під кодовою назвою «проект Титан», йде повним ходом. Для роботи залучаються нові фахівці, Apple веде переговори з можливими партнерами – в загальному, […]

Хакеру вдалося зламати Apple TV та запустити повноцінний браузер

Розробник програмного забезпечення Стівен Тронтон-Сміт зміг зламати нову телевізійну приставку Apple TV та запустив на цьому пристрої повноцінний браузер, яким можна користуватися. Ні для кого не секрет, що Apple зараз активно позбавляється від традиційних браузерів. На їх думку, споживачі мають використовувати лише спеціальні додатки. Так, «яблучна» компанія не стала встановлювати їх ні на свій смарт-годинник, […]