Свого часу Siri дала старт справжньої революції в області голосових помічників. Незабаром після появи асистента Apple розробкою своїх віртуальних помічників зайнялися і інші великі гравці.

Нові віртуальні помічники, на зразок Google Assistant, обходять Siri за багатьма параметрами, однак у «яблучного» асистента є пара тузів у рукаві. Якщо у вас є iPhone, 150 доларів і вільний час, ви можете створити свій власний автоматизований «розумний» будинок.

Користувач YouTube під ніком «Tom atg» опублікував ролик, що демонструє функції його розумної квартири. Як центральний хаба для всіх гаджетів він використовує Raspberry Pi (одноплатний комп'ютер розміром з банківську карту), а в якості контролера – Siri.
Голосовий помічник розпізнає різні команди і управляє технікою в квартирі.

Наприклад, однією фразою «доброго ранку» можна включити світло і приготувати чашку кави. А якщо попросити Siri почати вечірку, світло в квартирі стане приглушеним, включиться різнобарвне світлодіодне підсвічування і заграє музика.

«Ці лампи обійшлися мені в два рази дешевше, ніж Philipps Hue, але вони не підтримували HomeKit. Я дуже хотів використовувати Siri для управління ними, тому я використав Raspberry Pi і софт під назвою openHAB, що дозволяє прив'язати сотні домашніх розумних девайсів. Так що тепер Siri посилає мої команди на Pi, який контролює освітлення, музику і спеціальний роз'єм, в який підключена моя кавоварка », – написав Том в пості на Reddit.

На цьому відео можна подивитися «розумний» будинок в дії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iOS 10 з’явився трьохпанельний інтерфейс для iPad Pro

Після конференції WWDC 2016 в адресу Apple посипалася критика за недостатню оптимізацію нової платформи iOS 10 під iPad Pro з 12,9-дюймовим екраном. Але тепер, коли перша тестова збірка виявилася у розробників, з'ясувалося, що компанія все ж внесла ряд змін. Вони не такі значні, як хотілося, проте це крок у правильному напрямку. Зміни в iOS 10 торкнулися двох […]

Електромобіль Apple отримає інноваційні батареї

Незважаючи на те, що за чутками, Apple відклала вихід свого електромобіля на ринок, за іншою інформацією IT-гігант уклав угоду з компанією, яка займається розробкою батарей для електромобілів. За даними деяких джерел, мова йде про південнокорейську Orange Power, штат якої налічує 33 людини, причому 25 з них зайняті у відділі розробок і розвитку технологій. Нещодавно Orange […]

Apple Watch 3 обладнають новими медичними датчиками

Apple вже зайняла серйозну нішу в сегменті спортивних аксесуарів. З технічної точки зору Apple Watch мають все необхідне для відстеження базових показників стану здоров’я користувача. Розробники не збираються зупинятися на цьому. Журналісти Bloomberg стверджують, що в Apple всерйоз мають намір перетворити платфонму HealthKit в засіб медичної діагностики. Зараз розумні годинники мають лише датчик серцевого ритму […]