Свого часу Siri дала старт справжньої революції в області голосових помічників. Незабаром після появи асистента Apple розробкою своїх віртуальних помічників зайнялися і інші великі гравці.

Нові віртуальні помічники, на зразок Google Assistant, обходять Siri за багатьма параметрами, однак у «яблучного» асистента є пара тузів у рукаві. Якщо у вас є iPhone, 150 доларів і вільний час, ви можете створити свій власний автоматизований «розумний» будинок.

Користувач YouTube під ніком «Tom atg» опублікував ролик, що демонструє функції його розумної квартири. Як центральний хаба для всіх гаджетів він використовує Raspberry Pi (одноплатний комп'ютер розміром з банківську карту), а в якості контролера – Siri.
Голосовий помічник розпізнає різні команди і управляє технікою в квартирі.

Наприклад, однією фразою «доброго ранку» можна включити світло і приготувати чашку кави. А якщо попросити Siri почати вечірку, світло в квартирі стане приглушеним, включиться різнобарвне світлодіодне підсвічування і заграє музика.

«Ці лампи обійшлися мені в два рази дешевше, ніж Philipps Hue, але вони не підтримували HomeKit. Я дуже хотів використовувати Siri для управління ними, тому я використав Raspberry Pi і софт під назвою openHAB, що дозволяє прив'язати сотні домашніх розумних девайсів. Так що тепер Siri посилає мої команди на Pi, який контролює освітлення, музику і спеціальний роз'єм, в який підключена моя кавоварка », – написав Том в пості на Reddit.

На цьому відео можна подивитися «розумний» будинок в дії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus помічені на нових рендерах

Минулого місяця стало відомо, що компанія Samsung не буде проводити презентацію Galaxy S8 в рамках MWC 2017, а лише покаже коротке відео, присвячене майбутньому флагману. За чутками, Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus будуть представлені в березні або квітні. Незважаючи на те, що до офіційного анонсу новинок залишається досить багато часу, в мережі вже є […]

Canvas Smart Desk — мінімалістична дерев’яна підставка для планшета iPad Pro

Декілька місяців тому відбувся офіційний реліз нового планшета від компанії Apple – iPad Pro, який, на думку Тіма Кука, може скласти конкуренцію ПК. Далеко не всі аналітики згодні з таким прогнозом і, тим не менше, новинка користується популярністю. Нехай ця популярність не дуже велика, але пристрій з самого початку розраховувався на вузьку аудиторію (саме тому […]

Lenovo відмовляється від бренду Moto на користь Motorola

Схоже, що компанія Lenovo ніяк не може вирішити, як же їй вчинити з придбаним мобільним підрозділом Motorola і правами на легендарний бренд. Тільки на минулому тижні представники Lenovo офіційно заявили, що компанія відмовляється від використання бренду Motorola, і всі нові смартфони вона буде випускати під брендом Lenovo moto, але на виставці MWC 2017 ході інтерв’ю […]