Свого часу Siri дала старт справжньої революції в області голосових помічників. Незабаром після появи асистента Apple розробкою своїх віртуальних помічників зайнялися і інші великі гравці.

Нові віртуальні помічники, на зразок Google Assistant, обходять Siri за багатьма параметрами, однак у «яблучного» асистента є пара тузів у рукаві. Якщо у вас є iPhone, 150 доларів і вільний час, ви можете створити свій власний автоматизований «розумний» будинок.

Користувач YouTube під ніком «Tom atg» опублікував ролик, що демонструє функції його розумної квартири. Як центральний хаба для всіх гаджетів він використовує Raspberry Pi (одноплатний комп'ютер розміром з банківську карту), а в якості контролера – Siri.
Голосовий помічник розпізнає різні команди і управляє технікою в квартирі.

Наприклад, однією фразою «доброго ранку» можна включити світло і приготувати чашку кави. А якщо попросити Siri почати вечірку, світло в квартирі стане приглушеним, включиться різнобарвне світлодіодне підсвічування і заграє музика.

«Ці лампи обійшлися мені в два рази дешевше, ніж Philipps Hue, але вони не підтримували HomeKit. Я дуже хотів використовувати Siri для управління ними, тому я використав Raspberry Pi і софт під назвою openHAB, що дозволяє прив'язати сотні домашніх розумних девайсів. Так що тепер Siri посилає мої команди на Pi, який контролює освітлення, музику і спеціальний роз'єм, в який підключена моя кавоварка », – написав Том в пості на Reddit.

На цьому відео можна подивитися «розумний» будинок в дії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Enemy Strike 2 – ностальжи за стрільбою в тирі

  Кажуть, що сама по собі ностальгія – річ хороша. Тільки пам'ятаючи, що було раніше, можна будувати усвідомлене майбутнє. Головне – не зациклюватися на цій ностальгії, не будувати навколо неї все своє існування. Це стосується в першу чергу ігор: галузь, яка найбільш схильна до старіння. Ностальгія в ігровій культурі є і має право на існування […]

Apple запатентувала «iPhone майбутнього» з прозорим екраном

iPhone з прозорим екраном і сенсорними можливостями по обидва боки може стати проривом на ринку мобільних пристроїв. Apple не перестає експериментувати з електронікою і, судячи з усього, майже готова до випуску iPhone з прозорим екраном. Компанія вже отримала відповідну патентну заявку в Бюро патентів і торгових марок США. Це в черговий раз доводить прагнення каліфорнійської […]

Дизайнер представив концепт 3D-принтера Apple

Минулого тижня в базі даних Бюро патентів і торгових марок США знайшлася заявка на патент, яку подала Apple весною минулого року. В заявці описується пристрій, який здатен здійснювати тривимірний друк забарвлених кольорових моделей. Фахівці  компанії спроектували пристрій таким чином, що тривимірні об'єкти стає цілком реально друкувати і фарбувати за допомогою одного і того же пристрою, […]