Свого часу Siri дала старт справжньої революції в області голосових помічників. Незабаром після появи асистента Apple розробкою своїх віртуальних помічників зайнялися і інші великі гравці.

Нові віртуальні помічники, на зразок Google Assistant, обходять Siri за багатьма параметрами, однак у «яблучного» асистента є пара тузів у рукаві. Якщо у вас є iPhone, 150 доларів і вільний час, ви можете створити свій власний автоматизований «розумний» будинок.

Користувач YouTube під ніком «Tom atg» опублікував ролик, що демонструє функції його розумної квартири. Як центральний хаба для всіх гаджетів він використовує Raspberry Pi (одноплатний комп'ютер розміром з банківську карту), а в якості контролера – Siri.
Голосовий помічник розпізнає різні команди і управляє технікою в квартирі.

Наприклад, однією фразою «доброго ранку» можна включити світло і приготувати чашку кави. А якщо попросити Siri почати вечірку, світло в квартирі стане приглушеним, включиться різнобарвне світлодіодне підсвічування і заграє музика.

«Ці лампи обійшлися мені в два рази дешевше, ніж Philipps Hue, але вони не підтримували HomeKit. Я дуже хотів використовувати Siri для управління ними, тому я використав Raspberry Pi і софт під назвою openHAB, що дозволяє прив'язати сотні домашніх розумних девайсів. Так що тепер Siri посилає мої команди на Pi, який контролює освітлення, музику і спеціальний роз'єм, в який підключена моя кавоварка », – написав Том в пості на Reddit.

На цьому відео можна подивитися «розумний» будинок в дії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Sony дозріла на CarPlay і випустила ресивер XAV-AX100

Ринок автомобільних ресиверів, що підтримують технологію CarPlay і Android Auto, нарешті дійшов до стадії стрімкого розвитку. Провідні автоконцерни практично щотижня повідомляють про інтеграцію функціональності «телефону в авто» в актуальні моделі, а виробники головних пристроїв розширюють асортимент своїх пропозицій. Черга дійшла і до стриманих та прагматичних японців Sony. Вчора компанія анонсувала свій перший цифровий медіаресівер Sony XAV-AX100, […]

В генераторе случайных чисел iOS 7 обнаружена уязвимость

   В iOS седьмой версии обнаружена ещё одна уязвимость, помогающая хакерам обходить защиту, которая используется в яблочных устройствах для предотвращения проникновения в ядро ОС. Выявленная проблема позволяет осуществлять атаки Brute Force на Early Random PRNG, что в итоге позволит предугадать результат генерации и беспрепятственно проникнуть в память мобильного гаджета.    Генератор применяет случайные числа, чтобы […]

Хакери зламали iOS 9.3.4

Не встигла Apple випустити iOS 9.3.4, а хакери вже знайшли нові лазівки і зламали операційну систему. Відомий хакер Лука Тодескі виклав у своєму Twitter-акаунті фотографії зламаного iPhone з останньою версією прошивки на борту. На фотографії видно, що смартфон працює під управлінням iOS 9.3.4, а на ньому запущений магазин Cydia версії 1.1.26. На жаль, не зрозуміло, […]