15 років тому Apple відкрила свої два перші роздрібні магазини. З тих пір вони поширилися по всьому світу, радуючи відвідувачів своїм фірмовим дизайном. Ця подія Apple вирішила відзначити не тільки відкриттям нового магазину на площі Юніон-сквер в Сан-Франциско, а й абсолютно новим дизайном роздрібних магазинів і новими принципами їх роботи. Поглянути в майбутнє можна вже зараз.

 

У новому магазині відвідувачі зможуть познайомитися з дизайном майбутнього для Apple Store, а також відвідати кілька нових секцій, включаючи Genius Bar, який був перероблений і перейменований в Genius Grove. Кожній зоні і секції магазину Apple придумала назву і призначення.

 

«The Avenue» – це інтерактивні вікна, що динамічно змінюються, і на яких продукти і послуги Apple оживають. Креативні експерти Apple будуть працювати над кожним з дисплеїв.

«Genius Grove» – прямо в центрі магазину під тінню дерев клієнти зможуть отримати допомогу, сидячи поруч з фахівцями.

«The Forum» – це 6K-екран, який збирає навколо себе відвідувачів. У цьому місці талановиті художники, музиканти, фотографи і розробники будуть надихати відвідувачів Apple Store. Передбачені також програми для дітей, щомісячні заходи для вчителів, семінари для початківців розробників і Game Night з редакторами App Store. У цьому місці також можна буде познайомитися з новинками фільмів в iTunes або прем'єрами музичних кліпів в Apple Music.

«The Plaza» – цей сектор можна буде знайти тільки в найбільших магазинах Apple. Він буде відкритий цілодобово і запропонує відвідувачам зону відпочинку, музику і безкоштовний Wi-Fi.

«The Boardroom» – це закритий простір, в якому фахівці Apple консультуватимуть підприємців, розробників та інших представників малого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Taplet для iPhone

Новое приложение Taplet для iPhone позволяет пользователям выдергивать кадры из видео. Программа есть в свободном доступе и совместима с видео, которые сняты при помощи смартфонов, других устройств, а так же GoPro. Taplet раскладывает видеофайл по кадрам, и пользователь может выбрать нужные для себя кадры одним тапом. Помимо этого, в приложении доступна регулировка яркости, контрастности и […]

Стали відомі характеристики Xiaomi Mi Note 2: 6 ГБ і сканер очей

Наступного тижня Xiaomi проведе чергову презентацію, головною подією якої стане представлення Mi Note 2. І поки керівництво продумує план заходу, китайська мережа Weibo продовжує працювати над пошуком нової інформації про новий флагман. І ці пошуки увінчалися успіхом. Згідно з опублікованою інформацією, Mi Note 2 отримає процесор Snapdragon 821 SoC, 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ […]

Новинка для автомобилистов от Apple – CarPlay

   Как известно, популярности iPhone во всем мире можно только позавидовать, но компания Apple не собирается останавливаться на достигнутом. Благодаря богатому функционалу и широкой гамме приложений этот девайс уже давно используется не только в качестве телефона, теперь же область его применения будет еще шире, ведь Apple официально представила собственную систему для автомобилей под названием CarPlay. […]