15 років тому Apple відкрила свої два перші роздрібні магазини. З тих пір вони поширилися по всьому світу, радуючи відвідувачів своїм фірмовим дизайном. Ця подія Apple вирішила відзначити не тільки відкриттям нового магазину на площі Юніон-сквер в Сан-Франциско, а й абсолютно новим дизайном роздрібних магазинів і новими принципами їх роботи. Поглянути в майбутнє можна вже зараз.

 

У новому магазині відвідувачі зможуть познайомитися з дизайном майбутнього для Apple Store, а також відвідати кілька нових секцій, включаючи Genius Bar, який був перероблений і перейменований в Genius Grove. Кожній зоні і секції магазину Apple придумала назву і призначення.

 

«The Avenue» – це інтерактивні вікна, що динамічно змінюються, і на яких продукти і послуги Apple оживають. Креативні експерти Apple будуть працювати над кожним з дисплеїв.

«Genius Grove» – прямо в центрі магазину під тінню дерев клієнти зможуть отримати допомогу, сидячи поруч з фахівцями.

«The Forum» – це 6K-екран, який збирає навколо себе відвідувачів. У цьому місці талановиті художники, музиканти, фотографи і розробники будуть надихати відвідувачів Apple Store. Передбачені також програми для дітей, щомісячні заходи для вчителів, семінари для початківців розробників і Game Night з редакторами App Store. У цьому місці також можна буде познайомитися з новинками фільмів в iTunes або прем'єрами музичних кліпів в Apple Music.

«The Plaza» – цей сектор можна буде знайти тільки в найбільших магазинах Apple. Він буде відкритий цілодобово і запропонує відвідувачам зону відпочинку, музику і безкоштовний Wi-Fi.

«The Boardroom» – це закритий простір, в якому фахівці Apple консультуватимуть підприємців, розробників та інших представників малого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

AirBar робить будь-який екран ноутбука сенсорним

Керівництво Apple прийняло рішення, що клієнтам не потрібні комп’ютери Mac з сенсорними екранами. Хоча з таким рішенням не згодні тисячі користувачів, які очікували, що нові MacBook Pro (2016) як раз таки отримають таку особливість. У компанії Neonode розробили пристрій під назвою AirBar, який робить екран ноутбуків сенсорним. Девайс являє собою тонку магнітну смужку, яка кріпиться до […]

Apple Watch Sport капітулювали перед наждачкою

Наручні аксесуари схильні до дії сторонніх чинників, у результаті чого на дисплеї можна легко залишити подряпини, потертості або будь-які інші ушкодження. Нещодавно в Мережі ми бачили відео з демонстрацією міцності сапфірового дисплея, яким наділені більш дорогі моделі. На цей раз інший блогер вирішив перевірити стійкість скла Ion-X, використовуваного в спортивних моделях аксесуара. Наскільки воно виявилося […]

Apple розкриє свої секрети 4 серпня

З недавніх пір питання забезпечення збереження призначених для користувача даних стали для Apple основними. Оголосити про це якомога більшій кількості шанувальників і супротивників в Купертіно вирішили, розповівши про впроваджені в iOS 10 вдосконалення в ході конференції Black Hat 2016. Дата її проведення призначена на 4 серпня. Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті заходу, роль […]