15 років тому Apple відкрила свої два перші роздрібні магазини. З тих пір вони поширилися по всьому світу, радуючи відвідувачів своїм фірмовим дизайном. Ця подія Apple вирішила відзначити не тільки відкриттям нового магазину на площі Юніон-сквер в Сан-Франциско, а й абсолютно новим дизайном роздрібних магазинів і новими принципами їх роботи. Поглянути в майбутнє можна вже зараз.

 

У новому магазині відвідувачі зможуть познайомитися з дизайном майбутнього для Apple Store, а також відвідати кілька нових секцій, включаючи Genius Bar, який був перероблений і перейменований в Genius Grove. Кожній зоні і секції магазину Apple придумала назву і призначення.

 

«The Avenue» – це інтерактивні вікна, що динамічно змінюються, і на яких продукти і послуги Apple оживають. Креативні експерти Apple будуть працювати над кожним з дисплеїв.

«Genius Grove» – прямо в центрі магазину під тінню дерев клієнти зможуть отримати допомогу, сидячи поруч з фахівцями.

«The Forum» – це 6K-екран, який збирає навколо себе відвідувачів. У цьому місці талановиті художники, музиканти, фотографи і розробники будуть надихати відвідувачів Apple Store. Передбачені також програми для дітей, щомісячні заходи для вчителів, семінари для початківців розробників і Game Night з редакторами App Store. У цьому місці також можна буде познайомитися з новинками фільмів в iTunes або прем'єрами музичних кліпів в Apple Music.

«The Plaza» – цей сектор можна буде знайти тільки в найбільших магазинах Apple. Він буде відкритий цілодобово і запропонує відвідувачам зону відпочинку, музику і безкоштовний Wi-Fi.

«The Boardroom» – це закритий простір, в якому фахівці Apple консультуватимуть підприємців, розробників та інших представників малого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Цікаво. Як комп’ютери, які самі навчаются, можуть змінити наше майбутнє

Всі ми добре пам'ятаємо, з чого почався апокаліпсис у фільмі «Термінатор»: комп'ютер усвідомив сам себе і вирішив, що більше не потребує людство. У далекому 1984 (саме тоді вийшла перша частина) це було дійсно фантастикою, проте зараз стає реальністю. До чого це може призвести? Про це у своєму виступі на TED міркує вчений Джеремі Говард. Для […]

Україна серед аутсайдерів за швидкістю мобільного інтернету

Шість років тому американська компанія Ookla представила безкоштовний сервіс Speedtest.net для аналізу швидкості Інтернет-з’єднання. Експерти Ookla заявляють, що їх місія полягає в тому, щоб зробити Інтернет швидшиме, надаючи користувачам лише достовірні дані. Саме тому фахівці вирішили публікувати щомісячні звіти, завдяки яким можна порівняти швидкості з’єднань по всьому світу. Перший звіт вже готовий, а разом з […]

Unclutter – цифрова кишеня для файлів і заміток на Мас

Кишені – дуже зручна річ, в них можна швидко покласти щось і також швидко дістати. Додаток Unclutter реалізує цю ідею в цифровому оточенні комп’ютерів Mac. Unclutter непомітно розташовується у верхньому рядку і дає про себе знати, тільки коли користувач піднімає курсор високо вгору і скролить вниз. Тоді з’являється панель, розділена на три частини: для файлів, […]