Раніше джерела повідомляли, що модулі камери для 5,5-дюймової версії iPhone 7 буде поставляти Sony. Але у японців щось пішло не так.

 

За інформацією аналітика Кріса Чанга, передбачуваний головний постачальник подвійних камер для iPhone 7 зіткнувся з непередбаченими труднощами при освоєнні їх масового виробництва. Вихід придатної продукції виявився занадто низьким, і, як результат, Sony може не впоратися із замовленими компанією Apple обсягами.

Свою негативну роль в проблемах Sony зіграв і недавній землетрус, через наслідки якого компанія була змушена припинити виробництво компонентів модуля камери на фабриці в префектурі Кумамото.

Наслідком всіх цих неприємностей стане, з великою часткою ймовірності, відмова від Sony як від основного постачальника подвійних камер і передача більшої частини замовлення компанії LG. Представники всіх трьох компаній (Apple, Sony, LG) поки ніяк не коментують ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, за даними джерел, подвійна камера повинна стати особливістю найбільш «навороченої» версії iPhone 7 – 5,5-дюймового iPhone Pro. Правда, є інформація і про те, що таку камеру отримають обидва 5,5-дюймових iPhone – і iPhone 7 Plus, і iPhone Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google випустила новий додаток YouTube Music для iOS

YouTube випустила новий музичний додаток для смартфонів та планшетів Apple. Програма призначена для програвання кліпів, які розташовані на популярному відеохостингу.  Сервіс має ліцензії більш ніж на 30 мільйонів композицій. Доступна можливість пошуку музики за виконавцем, альбомом або назвою.  В результатах пошуку пропонується широкий спектр пов’язаних композицій: від живих трансляцій з концертів до варіантів для караоке, […]

На Inidegogo відкрився новий проект з роботом, що навчає

На Inidegogo відкрилася нова компанія з роботом, що навчає дітей. Робот Honeybot заявлений як інтерактивний андроїд-робот, який використовує 3D-інтерактивну реальність. Компанія Hui Yu, яка збирається виробляти роботів, зазначає, що робот призначений для дітей від 3 до 8 років. Перше, на чому акцентуються творці робота – емоції. Honeybot може мати різні вирази обличчя: радість, дружелюбність, засмученість… Це […]

З третьої спроби у SpaceX запустили супутник, але ракету не врятували – вона потонула

Ракета-носій Falcon 9, що належить компанії SpaceX, змогла, нарешті, вивести на орбіту супутник Intelsat 35e з третьої спроби. Попередні дві були скасовані з технічних причин, але 6 липня ракета злетіла і виконала завдання. У понеділок компанія SpaceX планувала здійснити запуск ракети-носія SpaceX з телекомунікаційним супутником Intelsat 35e, що належить однойменній телекомпанії, яка з його допомогою […]