Раніше джерела повідомляли, що модулі камери для 5,5-дюймової версії iPhone 7 буде поставляти Sony. Але у японців щось пішло не так.

 

За інформацією аналітика Кріса Чанга, передбачуваний головний постачальник подвійних камер для iPhone 7 зіткнувся з непередбаченими труднощами при освоєнні їх масового виробництва. Вихід придатної продукції виявився занадто низьким, і, як результат, Sony може не впоратися із замовленими компанією Apple обсягами.

Свою негативну роль в проблемах Sony зіграв і недавній землетрус, через наслідки якого компанія була змушена припинити виробництво компонентів модуля камери на фабриці в префектурі Кумамото.

Наслідком всіх цих неприємностей стане, з великою часткою ймовірності, відмова від Sony як від основного постачальника подвійних камер і передача більшої частини замовлення компанії LG. Представники всіх трьох компаній (Apple, Sony, LG) поки ніяк не коментують ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, за даними джерел, подвійна камера повинна стати особливістю найбільш «навороченої» версії iPhone 7 – 5,5-дюймового iPhone Pro. Правда, є інформація і про те, що таку камеру отримають обидва 5,5-дюймових iPhone – і iPhone 7 Plus, і iPhone Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сканер для iphone – теперь не проблема

   Кто-то хотел иметь под рукой сканер 24 часа в сутки, при том сканер отдельно не приобретая? Отлично – для владельцев iphone и iPad это теперь в прямом смысле ничего не стоит. В App Store стала бесплатной программа для сканирования FineScanner. Маленькое приложение делает ваш гаджет портативным удобным сканером. Ещё недавно возможность скачать FineScanner обошлась […]

Всі iPhone 2017 року отримають бездротову зарядку і вдосконалений 3D Touch

До нескінченного потоку прогнозів про моделі iPhone 2017 року знову підключився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо. Куо давно відомий своїми досить точними прогнозами про майбутні «яблучні» гаджети, тому до його слів варто прислухатися. У черговому звіті для інвесторів Куо повідомив, що бездротовою зарядкою будуть оснащені всі три моделі iPhone 2017 року: флагманський iPhone 8 (або iPhone X) […]

Apple замінює MacBook Pro 2012-2013 року з дефектними батареями на моделі 2015-2016 року

Apple запустила тимчасову програму із заміни 15-дюймових MacBook Pro 2012-2013 на більш нові моделі. Про це повідомляє Macrumors, посилаючись на численні відгуки користувачів. Заміні підлягають лише MacBook Pro середини 2012 – початку 2013 року, випуску. Ємність батареї повинна становити менше 80% до 1000 циклів повної перезарядки. В якості заміни користувачам пропонуються відновлені моделі MacBook Pro з Retina-дисплеєм […]