Раніше джерела повідомляли, що модулі камери для 5,5-дюймової версії iPhone 7 буде поставляти Sony. Але у японців щось пішло не так.

 

За інформацією аналітика Кріса Чанга, передбачуваний головний постачальник подвійних камер для iPhone 7 зіткнувся з непередбаченими труднощами при освоєнні їх масового виробництва. Вихід придатної продукції виявився занадто низьким, і, як результат, Sony може не впоратися із замовленими компанією Apple обсягами.

Свою негативну роль в проблемах Sony зіграв і недавній землетрус, через наслідки якого компанія була змушена припинити виробництво компонентів модуля камери на фабриці в префектурі Кумамото.

Наслідком всіх цих неприємностей стане, з великою часткою ймовірності, відмова від Sony як від основного постачальника подвійних камер і передача більшої частини замовлення компанії LG. Представники всіх трьох компаній (Apple, Sony, LG) поки ніяк не коментують ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, за даними джерел, подвійна камера повинна стати особливістю найбільш «навороченої» версії iPhone 7 – 5,5-дюймового iPhone Pro. Правда, є інформація і про те, що таку камеру отримають обидва 5,5-дюймових iPhone – і iPhone 7 Plus, і iPhone Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Знайди собі компанію за допомогою FreeForLunch

Стрімкий ривок у сфері комунікацій чимало знизив рівень живого спілкування між людьми. Але інколи сучасні технології навпаки дозволяють знайти нових друзів або просто провести час з цікавою компанією. І сьогодні ми оглянемо один з таких додатків FreeForLunch для iPhone і iPad. Головною метою сервісу є допомога в пошуку людей для спільного проведення часу, будь-то офіційний […]

Google представила Instant Apps – додатки, які запускаються без установки на пристрій

На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.     Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть […]

Apple близька до мільярду проданих iPhone

Apple готується продати свій мільярдний за рахунком iPhone, повідомляє мережевий ресурс Inquisitr. Це значне досягнення для будь-якого виробника гаджетів. Прогноз заснований на аналізі діяльності компанії фахівцями Wall Street, а також на їх очікуваннях щодо корпоративної звітності Apple за третій квартал поточного фінансового року. Її публікація запланована на вівторок, 26 липня. Згідно з даними джерела, Apple […]