Будь-який користувач смартфонів, який часто робить фотографії, періодично замислюється про макрозйомку. Основною проблемою більшості сучасних гаджетів є те, що для створення таких кадрів необхідно підносити гаджет дуже близько до об'єкту. При цьому в більшості випадків користувач не отримає бажаного результату.

Одним з варіантів є установка об'єктиву на тильну частину смартфона, але такі рішення часто мають великі габарити. На Kickstarter з'явився оригінальний проект BLIPS, що пропонує дуже компактне рішення, здатне забезпечити якісну зйомку в режимі макро.

Лінзи BLIPS швидко кріпляться до основного об'єктиву камери і так само зручно знімаються. Пристосування для поліпшення зйомки з боку схоже на закладку. Ці закладки мають два кольори – кожен означає ступінь збільшення.

Зелений – «звичайний» макро-об'єктив. Він наближає зображення в 10 разів, що можна порівняти з можливостями аматорського мікроскопа. Оптимальне робоче положення 13 мм від зразка. Синя лінза ще потужніша. З її допомогою можна домогтися стократного збільшення і розглянути навіть клітини (масштаб приблизно 1/275 мм). Робоча відстань до об'єкта зйомки має бути 6,4 мм.

Макро-лінзи BLIPS можуть кріпитися до будь-яких смартфонів і планшетів, але розробники рекомендують, щоб дозвіл камери пристрою був не менше 5 мегапікселів. Для того, щоб було зручніше ділитися фотографіями створено мобільний додаток для iOS і Android.

На даний момент проект зібрав вже в 5 разів більше необхідного для запуску новинки у виробництво, до того ж, попереду ще 33 дні. Поставки пристрою стартують в серпні за ціною близько 20 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як відключити внутрішні покупки на iOS і Mac

Внутрішні покупки в iOS – зручний інструмент для розваг. Завдяки інтеграції в систему ними легко користуватися, коли в черговий раз купуєш ігрове золото для свого містечка. У той же час подібна простота іноді закінчувалася тим, що на пошту приходить аж надто великий чек від Apple. Особливо це стосується тих користувачів, у кого на гаджетах грають діти. Як […]

Анимация в операционных системах iOS 7 и 8 замедляет работу устройств

Один из знаменитых экспертов в области операционных систем, Уильям Ван Хек, провел исследование скорости работы операционной системы iOS 8.2. Согласно сделанному специалистом выводу, анимация в операционных системах iOS 7 и 8 отрицательно влияет на скорость работы, вследствие чего гаджеты утрачивают свои потребительские свойства. Следует напомнить, что во время разработки операционной системы iOS 7 Джонатан Айв […]

Hyundai приєднався до проєкту літаючого таксі

Hyundai оголосила про масове виробництво літаючих електромобілів. Компанія приєднається до проєкту Uber, запуск якого запланований на 2023 рік. На виставці електроніки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі південнокорейський виробник спільно c Uber представив концепт чотиримісного електричного літального апарату, який можна буде викликати через додаток Uber. Подробиці поки не розголошуються. Глава підрозділу міської авіаційної мобільності Hyundai […]