Будь-який користувач смартфонів, який часто робить фотографії, періодично замислюється про макрозйомку. Основною проблемою більшості сучасних гаджетів є те, що для створення таких кадрів необхідно підносити гаджет дуже близько до об'єкту. При цьому в більшості випадків користувач не отримає бажаного результату.

Одним з варіантів є установка об'єктиву на тильну частину смартфона, але такі рішення часто мають великі габарити. На Kickstarter з'явився оригінальний проект BLIPS, що пропонує дуже компактне рішення, здатне забезпечити якісну зйомку в режимі макро.

Лінзи BLIPS швидко кріпляться до основного об'єктиву камери і так само зручно знімаються. Пристосування для поліпшення зйомки з боку схоже на закладку. Ці закладки мають два кольори – кожен означає ступінь збільшення.

Зелений – «звичайний» макро-об'єктив. Він наближає зображення в 10 разів, що можна порівняти з можливостями аматорського мікроскопа. Оптимальне робоче положення 13 мм від зразка. Синя лінза ще потужніша. З її допомогою можна домогтися стократного збільшення і розглянути навіть клітини (масштаб приблизно 1/275 мм). Робоча відстань до об'єкта зйомки має бути 6,4 мм.

Макро-лінзи BLIPS можуть кріпитися до будь-яких смартфонів і планшетів, але розробники рекомендують, щоб дозвіл камери пристрою був не менше 5 мегапікселів. Для того, щоб було зручніше ділитися фотографіями створено мобільний додаток для iOS і Android.

На даний момент проект зібрав вже в 5 разів більше необхідного для запуску новинки у виробництво, до того ж, попереду ще 33 дні. Поставки пристрою стартують в серпні за ціною близько 20 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Батарея iPhone 7: ніякої революції не передбачається

Конвеєр тематичних ресурсів продовжує справно видавати нові інсайда про смартфонах Apple наступного покоління. Цього разу в мережі засвітилися фотографії акумуляторної батареї, нібито належить iPhone 7. Азіатські джерела представили нашій увазі два фотознімка, на яких з різних ракурсів відображена батарея для нового iPhone. Її ємність, судячи з маркування, становить 7,04 ват-годин. Для порівняння, в нинішньому флагмані […]

Segway представила новий гіроскутер One S1 з одним колесом

У США гіроскутери можна зустріти практично де завгодно: ними користуються поштові працівники, кінооператори, гравці в гольф і навіть поліцейські. Компанія Segway стала одним з першопрохідців цього ринку, в 2001 році випустивши у продаж однойменний гіроскутер, що чимось нагадує колісницю. Але через високу ціну популярність пристрою поступово зійшла нанівець, тому інженери компанії представили абсолютно новий, компактний […]

Microsoft выпустила новую версию Skype для iPhone

Согласно информации, которая была опубликована на официальном блоге корпорации Microsoft, была выпущена новая версия приложения Skype для смартфонов iPhone. В частности, в версии 5.10 была добавлена поддержка ссылок URI, а также улучшен встроенный наборщик номеров. Скачать обновленное приложение для видеосвязи можно в App Store. Сами руководители редмондовской корпорации говорят о том, что приложение Skype является […]