Свіжий звіт дослідницької компанії DeviceAtlas, що вивчає мобільні пристрої з інтернет-доступом, повинен розвіяти всі сумніви в перевазі Apple навіть у самих переконаних скептиків.

Дослідження охоплює безліч різних напрямків, але напевно багатьом найцікавіше буде дізнатися, екрани якого розміру зараз є найбільш популярними серед користувачів по всьому світу.

Дані для аналізу фахівці беруть зі звітів по споживанню трафіку, де зазвичай міститься інформація про використовування операційної системи, браузера, а також вищезгадані розмір і дозвіл екрана.

Результати дослідження свідчать про те, що хоч поширеність смартфонів з екранами діагоналлю більше 5 дюймів зростає високими темпами, найбільш популярним як і раніше є 4,7-дюймові апарати. На користь цього висловилися жителі Австралії, США, Великобританії та Японії і цим фактом є тільки одне пояснення: популярність iPhone 6 і iPhone 6s.

Ще один доказ на користь популярності iPhone – дозвіл екрана 1334 х 750 пікселів, яке пропонують тільки iPhone 6 і 6s, є найбільш поширеним практично по всьому світу. Другим номером «грають» екрани діагоналлю 5 дюймів і роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Час автономної роботи ноутбука Lenovo ThinkPad X270 перевищує 20 годин

Незважаючи на популярність MacBook Pro 2016 року, однією з головних претензій до нього залишається час автономної роботи. Але не завжди користувачам топових ноутбуків Apple вдається отримати заявлені 10 годин. При цьому окремі виробники лептопів рапортують про рекордну за мірками MacBook автономність. Lenovo обіцяє представити на виставці CES 2017 модель Lenovo ThinkPad X270, здатну працювати більше 20 годин […]

Chrome для iOS отримав підтримку 3D Touch

Всесвітньо відомий переглядач веб-сторінок Chrome для платформи iOS отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати жести 3D Touch на нещодавно анонсованих смартфонах Apple (iPhone 6S та 6S Plus). Відтепер, у разі сильного натискання на іконку додатку користувачі можуть бачити спеціальне меню з додатковими діями. З їх допомогою можна швидко відкрити новий таб, запустити голосовий пошук або […]

Наступним поколінням фермерів в Японії стануть роботи

Той факт, що роботи дуже скоро замінять робочих на різного роду виробництві, вже не викликає ні сумнівів, ні подиву. Але Японія, як зазвичай, йде далі і планує замінити роботами ще й фермерів. Правда, все це – не від хорошого життя. Справа в тому, що, згідно з даними статистики, середньостатистичний японський фермер сьогодні дуже швидко старіє. […]