Свіжий звіт дослідницької компанії DeviceAtlas, що вивчає мобільні пристрої з інтернет-доступом, повинен розвіяти всі сумніви в перевазі Apple навіть у самих переконаних скептиків.

Дослідження охоплює безліч різних напрямків, але напевно багатьом найцікавіше буде дізнатися, екрани якого розміру зараз є найбільш популярними серед користувачів по всьому світу.

Дані для аналізу фахівці беруть зі звітів по споживанню трафіку, де зазвичай міститься інформація про використовування операційної системи, браузера, а також вищезгадані розмір і дозвіл екрана.

Результати дослідження свідчать про те, що хоч поширеність смартфонів з екранами діагоналлю більше 5 дюймів зростає високими темпами, найбільш популярним як і раніше є 4,7-дюймові апарати. На користь цього висловилися жителі Австралії, США, Великобританії та Японії і цим фактом є тільки одне пояснення: популярність iPhone 6 і iPhone 6s.

Ще один доказ на користь популярності iPhone – дозвіл екрана 1334 х 750 пікселів, яке пропонують тільки iPhone 6 і 6s, є найбільш поширеним практично по всьому світу. Другим номером «грають» екрани діагоналлю 5 дюймів і роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Браузер Opera купили китайці за $600 млн

Консорціум китайських компаній на чолі з Qihoo 360 придбав за $600 млн браузер Opera і ряд інших активів, в тому числі назву бренду. Qihoo 360 відома в Китаї своїм інтернет-магазином мобільних додатків і антивірусним програмним забезпеченням. До консорціуму також входить компанія Kunlun та інвестиційні фонди Golden Brick і Yonglian. Раніше в поточному році норвезька компанія […]

iFixit: MacBook Pro з Touch Bar не підлягає ремонту

Цього моменту чекало багато користувачів, які придивлялися до покупки оновленого покоління ноутбуків MacBook Pro 2016 з сенсорною панеллю Touch Bar. Нарешті, 13-дюймова модель дісталася до хлопців з iFixit. Прийшов час з’ясувати, що показав розтин. Кілька тижнів тому iFixit вже проводила розбирання моделі MacBook Pro без сенсорної панелі і з’ясувала, що при бажанні, в подальшому користувач […]

Вийшла iOS 9.3 для «старих» iPhone

Власники iPhone 5s і старше, перевіряємо оновлення. «Перший візит» оновленої мобільної операційної системи iOS 9.3 для моделей смартфонів iPhone 5s і старше не вдався. Відразу після закінчення презентації Apple 21 березня, компанія зробила доступним оновлення для всіх, хто підтримує її пристрій (від iPhone 4s і вище). Але вже наступного дня від сотень користувачів шквалом посипалися […]