Свіжий звіт дослідницької компанії DeviceAtlas, що вивчає мобільні пристрої з інтернет-доступом, повинен розвіяти всі сумніви в перевазі Apple навіть у самих переконаних скептиків.

Дослідження охоплює безліч різних напрямків, але напевно багатьом найцікавіше буде дізнатися, екрани якого розміру зараз є найбільш популярними серед користувачів по всьому світу.

Дані для аналізу фахівці беруть зі звітів по споживанню трафіку, де зазвичай міститься інформація про використовування операційної системи, браузера, а також вищезгадані розмір і дозвіл екрана.

Результати дослідження свідчать про те, що хоч поширеність смартфонів з екранами діагоналлю більше 5 дюймів зростає високими темпами, найбільш популярним як і раніше є 4,7-дюймові апарати. На користь цього висловилися жителі Австралії, США, Великобританії та Японії і цим фактом є тільки одне пояснення: популярність iPhone 6 і iPhone 6s.

Ще один доказ на користь популярності iPhone – дозвіл екрана 1334 х 750 пікселів, яке пропонують тільки iPhone 6 і 6s, є найбільш поширеним практично по всьому світу. Другим номером «грають» екрани діагоналлю 5 дюймів і роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скидки в App Store на 15 марта 2014 года

Louvre HD  Приложение содержит коллекцию известнейших картин из музея Лувр. Здесь вы найдете работы Леонардо Да Винчи, Рембрандта, Рафаэля, Эжена Делакруа, Сандро Ботичелли, Гойя, Рейнолдса и многих других именитых мастеров. В приложении более семисот картин от трехсот живописцев, двадцать классических композиций для фонового прослушивания, разделение картин по авторам, удобный поиск картин, настраиваемый фильтр произведений и […]

В Україні почали друкувати будинки на 3D-принтері

Надрукувати і привезти на ділянку повністю автономний будинок можуть всього за один день. Півроку тому в якості стартапу одна з українських компаній вирішила створити будинок, який би вмів максимально утримувати тепло, контролювати якість повітря в приміщенні і фільтрувати воду, а також, щоб при необхідності його можна було легко і швидко перевезти в інше місце. Результатом […]

Apple відкликає зарядні пристрої

Apple за своєю ініціативою відкликає кілька видів адаптерів живлення для Mac і iPad, доступних за межами США.  Apple відзначає, що випадки були рідкісними. У компанії відомості про 12 інцидентів з ураженням людей електричним струмом від несправних мережевих адаптерів протягом 12 років. У яких країнах вони відбувалися не повідомляється.  Бракованими були визнані двохштирькові настінні адаптери живлення, що […]