Кожне нове покоління смартфонів Apple викликає величезний інтерес не тільки у потенційних покупців, а й у тих, хто просто стежить за тенденціями на ринку споживчої електроніки, тобто досить широкої аудиторії. Тому часто не встигне компанія вивести на ринок новинку, як в Інтернеті починають з'являтися чутки вже про наступній моделі, і неважливо, що до її дебюту залишаються ще багато місяців.
 

Сьогодні в Мережі засвітилися зображення, на яких можна побачити комплектуючі смартфона iPhone 7. На фотографіях, опублікованих китайським ресурсом ww2.sinaimg, відображені блок подвійної камери і модулі пам'яті.

Якщо інформація про подвійну камеріув новому iPhone вже давно не є новиною, то доступний об'єм пам'яті до цього був загадкою. Надані джерелом фотографії вказують, що нова генерація Apple-смартфонів буде оснащена внутрішньою пам'яттю об'ємом 256 ГБ.
 


 

На знімках показані чіпи, які, як стверджується, належать майбутньому iPhone. Всього три модуля – 16, 64 і 256 ГБ. Нова опція на 256 ГБ буде доступна тільки для 5,5-дюймової модифікацій новинки – iPhone 7 Plus.

Останні на сьогоднішній день iPhone мають традиційним обсягом флеш-пам'яті 16, 32, 64 і 128 ГБ. Поява 4K-відеозйомки в мобільних пристроях позначила проблему з нестачею доступного простору на вбудованому накопичувачі, тому для наступної модифікації Apple вирішила додати версію з 256 ГБ пам'яті. При цьому, якщо вірити інсайдерам, купертіновці не мають наміру відмовитися від мінімальної опції: стандартна версія iPhone 7 буде оснащена 16 ГБ флеш-пам'яті.

Якщо інформація джерела підтвердиться, то iPhone 7 стане першим в сімействі смартфонів Apple, який отримає накопичувач на 256 ГБ, тоді як межею мрій для покупців актуального на сьогоднішній день iPhone 6s Plus є 128 ГБ. Цілком ймовірно, смартфон Apple з 256 ГБ пам'яті стане найдорожчим смартфоном за всю історію цього пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компанія Cyanoget отримала ще $ 80 млн інвестицій

Свого часу Google активно використовувала проти Apple той факт, що Android є відкритою платформою. Сьогодні компанія може поплатитися за своє минуле рішення. Компанія Cyanoget активно працює над тим, щоб на основі Android створити платформу, в якій не буде місця Google. У березні для своєї роботи компанія додатково залучила $ 80 млн інвестицій від Twitter, Qualcomm, […]

TechRax заморозив і скип’ятив iPhone 7

Відомий «вбивця» яблучних мобільних пристроїв TechRax продовжує випробовувати на міцність iPhone і iPad. Днями він отримав в своє розпорядження новий iPhone 7 і насамперед вирішив скупати його в різних рідинах і піддати впливу високих і низьких температур. Спочатку iPhone 7 піддався впливу Coca-Cola. Фактично в цій рідині апарат провів близько 17 годин. Причому, для більшої […]

Перший комп’ютер Apple вийшов 39 років тому

3 січня 1977 ентузіасти, що заснували невелику фірму з Купертіно – Стів Джобс і Стів Возняк – запустили в продаж першу партію власних комп’ютерів з дуже лаконічною назвою “Apple 1”. C того часу пройшло вже рівно 39 років – пристрій став рідкісним експонатом, а компанія перетворилася на одну з найвпливовіших у світі корпорацій. Девайс функціонував […]