Кожне нове покоління смартфонів Apple викликає величезний інтерес не тільки у потенційних покупців, а й у тих, хто просто стежить за тенденціями на ринку споживчої електроніки, тобто досить широкої аудиторії. Тому часто не встигне компанія вивести на ринок новинку, як в Інтернеті починають з'являтися чутки вже про наступній моделі, і неважливо, що до її дебюту залишаються ще багато місяців.
 

Сьогодні в Мережі засвітилися зображення, на яких можна побачити комплектуючі смартфона iPhone 7. На фотографіях, опублікованих китайським ресурсом ww2.sinaimg, відображені блок подвійної камери і модулі пам'яті.

Якщо інформація про подвійну камеріув новому iPhone вже давно не є новиною, то доступний об'єм пам'яті до цього був загадкою. Надані джерелом фотографії вказують, що нова генерація Apple-смартфонів буде оснащена внутрішньою пам'яттю об'ємом 256 ГБ.
 


 

На знімках показані чіпи, які, як стверджується, належать майбутньому iPhone. Всього три модуля – 16, 64 і 256 ГБ. Нова опція на 256 ГБ буде доступна тільки для 5,5-дюймової модифікацій новинки – iPhone 7 Plus.

Останні на сьогоднішній день iPhone мають традиційним обсягом флеш-пам'яті 16, 32, 64 і 128 ГБ. Поява 4K-відеозйомки в мобільних пристроях позначила проблему з нестачею доступного простору на вбудованому накопичувачі, тому для наступної модифікації Apple вирішила додати версію з 256 ГБ пам'яті. При цьому, якщо вірити інсайдерам, купертіновці не мають наміру відмовитися від мінімальної опції: стандартна версія iPhone 7 буде оснащена 16 ГБ флеш-пам'яті.

Якщо інформація джерела підтвердиться, то iPhone 7 стане першим в сімействі смартфонів Apple, який отримає накопичувач на 256 ГБ, тоді як межею мрій для покупців актуального на сьогоднішній день iPhone 6s Plus є 128 ГБ. Цілком ймовірно, смартфон Apple з 256 ГБ пам'яті стане найдорожчим смартфоном за всю історію цього пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Мобільний інтернет у всьому світі: Великобританія – лідер, Україна попереду США

Нещодавно аналітична компанія, яка протягом багатьох років займається оцінкою провайдерських послуг і цифрових загроз, випустила зведений звіт про стан інтернету у всьому світі. До нього увійшли дані про перехід на стандарт iPV6, обсяги DDoS-атак і, що найцікавіше, мобільного інтернету. Ми зібрали головну інформацію в цьому матеріалі. Почати хочеться з лідера, яким виявилася Великобританія. Країна, що не сходить […]

Фірмові екологічні шпалери від Apple

Розділ Recycling поповнився «зеленими» картинками для iOS. На минулому презентації Apple в черговий раз підкреслила своє прагнення бути екологічно чистою компаній, яка не шкодить навколишньому середовищу. «Зелене виробництво» – одне з пріоритетних напрямків бренду і з годинного виступу близько 25-30 хвилин було присвячено саме цьому питанню. Робот Liam, який розбирає браковані девайси з метою подальшої […]

Шахраї дурять Uber, прикидаючись одночасно водієм і пасажиром

Сервіс Uber вже давно привертає увагу шахраїв. Так, зламані облікові записи Uber користуються непоганим попитом в даркнета, а потім здивовані користувачі бачать, як з їх рахунків списуються кошти за поїздки, вчинені на іншому кінці світу, де вони ніколи не були. Журналісти Vice Motherboard стверджують, що в їх розпорядженні опинився цікавий гайд, автори якого беруться навчити […]