Команда українських розробників створила додаток Chatlas, що дозволяє миттєво організувати переклад живого спілкування або телефонної розмови.

Розробка сервісу велася близько року, а днями автори представили його першу версію. Завантажити додаток можна безкоштовно, проте за користування Chatlas стягується плата, так як переклад здійснюють живі люди.

Як розповіли розробники, на сьогоднішній день в системі зареєструвалися вже понад 150 перекладачів. Однак не всі встигли пройти модерацію, тому поки що підтверджені і можуть працювати тільки 27 з них.

Тарифи залежать від типу послуги: прямий дзвінок перекладачеві обійдеться в 0,99€ в хвилину, а конференц-зв'язок з його участю в 1,19€. Перша хвилина вважається пробною і не оплачується, починаючи з другої – гроші знімаються з рахунку в Chatlas. Щоб залучити користувачів, розробники програми нараховують кожному зареєстрованому стартовий бонус в 5€.

Через додаток можна перевести спілкування англійською, китайською, німецькою та іспанською. У найближчому майбутньому автори планують додати й інші популярні мови.

Поки що додаток доступний тільки користувачам iOS, а завантажити його можна перейшовши за посиланням.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Google розробили технологію пошуку об’єктів на відео

Як відомо, за допомогою Google можна шукати схожі картинки у Всесвітній павутині, причому вбудовані механізми пошукача з високою точністю визначають, що зображено на статичній картинці. Тим часом на Google Cloud Next’17 компанія представила новий API, який використовує машинне навчання для пошуку відео за описом з іменників і дієслів. Іншими словами, можна буде знаходити фільм за […]

Де-які зміни в Google Glass 2

Google Glass пішли, але обіцяли повернутися. У січні 2015 року Корпорація Добра призупинила продаж розумних очок і відправила їх на доопрацювання. Гору над проектом взяв Тоні Фаделл, засновник Nest і колишній старший віце-президент підрозділу iPod. Зараз нове покоління Google Glass проходить перевірку у Федеральній комісії зв'язку США, звідки витекли фото й подробиці про гаджеті. Дизайн […]

Стів Возняк стане одним зі спікерів на Xamarin Evolve 2016

Стало відомо, що на Xamarin Evolve 2016, найбільшої в світі конференції по кроссплатформенной мобільного розробці, одним зі спікерів стане Стів Возняк. Він приєднається до інших спікерів, в числі яких Грант Імахара, Джош Кларк, Чарльз Петцольд та Джулі Аск. “Я бачу велику схожість між сходженням персональних комп’ютерів і тим, що відбувається на початку мобільного ери”, – говорить […]