Команда українських розробників створила додаток Chatlas, що дозволяє миттєво організувати переклад живого спілкування або телефонної розмови.

Розробка сервісу велася близько року, а днями автори представили його першу версію. Завантажити додаток можна безкоштовно, проте за користування Chatlas стягується плата, так як переклад здійснюють живі люди.

Як розповіли розробники, на сьогоднішній день в системі зареєструвалися вже понад 150 перекладачів. Однак не всі встигли пройти модерацію, тому поки що підтверджені і можуть працювати тільки 27 з них.

Тарифи залежать від типу послуги: прямий дзвінок перекладачеві обійдеться в 0,99€ в хвилину, а конференц-зв'язок з його участю в 1,19€. Перша хвилина вважається пробною і не оплачується, починаючи з другої – гроші знімаються з рахунку в Chatlas. Щоб залучити користувачів, розробники програми нараховують кожному зареєстрованому стартовий бонус в 5€.

Через додаток можна перевести спілкування англійською, китайською, німецькою та іспанською. У найближчому майбутньому автори планують додати й інші популярні мови.

Поки що додаток доступний тільки користувачам iOS, а завантажити його можна перейшовши за посиланням.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Siri виправдали в китайському справі про патентні порушення

Зазвичай буває так: китайці випускають який-небудь продукт, а потім західні компанії тягнуть їх до суду за якісь там порушення. У випадку з Siri все було з точністю до навпаки. Три роки тому китайська компанія Zhizhen Network Technology подала на Apple в суд. У фірми з Піднебесної був свій цифровий асистент по імені Xiao i Robot, […]

Microsoft назвала iPad Pro «пристроєм-компаньйоном»

Компанія Microsoft під кінець 2015 року презентувала Surface Pro 4, але конкурент в особі Apple з її iPad Pro все одно не дозволяє заспокоїтися. На минулій виставці CES +2016 Ден Лейкок (Dan Laycock), старший менеджер з комунікацій у відділі Microsoft Surface, в інтерв’ю Trusted Reviews назвав останній планшет Apple пристроєм-компаньйоном, який не стане повноцінною альтернативою персональному […]

У Лондоні відкрився ресторан з 3D їжею і меблями

У столиці Великобританії запрацював новий ресторан, де всі предмети меблі, а також страви, пропоновані в меню, друкує 3D-принтер. Новий ресторан отримав назву Food Ink., В його меню знаходиться 9 страв, кожна з яких готується зі спеціальних харчових чорнил на 3D-принтері. Ласощі в ресторані Food Ink можна покуштувати за £250 і готуються вони протягом 10 хвилин. Незважаючи […]