Команда українських розробників створила додаток Chatlas, що дозволяє миттєво організувати переклад живого спілкування або телефонної розмови.

Розробка сервісу велася близько року, а днями автори представили його першу версію. Завантажити додаток можна безкоштовно, проте за користування Chatlas стягується плата, так як переклад здійснюють живі люди.

Як розповіли розробники, на сьогоднішній день в системі зареєструвалися вже понад 150 перекладачів. Однак не всі встигли пройти модерацію, тому поки що підтверджені і можуть працювати тільки 27 з них.

Тарифи залежать від типу послуги: прямий дзвінок перекладачеві обійдеться в 0,99€ в хвилину, а конференц-зв'язок з його участю в 1,19€. Перша хвилина вважається пробною і не оплачується, починаючи з другої – гроші знімаються з рахунку в Chatlas. Щоб залучити користувачів, розробники програми нараховують кожному зареєстрованому стартовий бонус в 5€.

Через додаток можна перевести спілкування англійською, китайською, німецькою та іспанською. У найближчому майбутньому автори планують додати й інші популярні мови.

Поки що додаток доступний тільки користувачам iOS, а завантажити його можна перейшовши за посиланням.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава швейцарської Swatch: Apple Watch нам не конкурент

Глава швейцарського виробника годинників Swatch Нік Хайєк заявив на прес-конференції Swatch Bellamy в Китаї, що не бачить конкурента в компанії Apple, що випускає «розумні» годинник. Хайек переконаний, що споживча електроніка не може скласти конкуренцію продукції швейцарській компанії. Хайек розповів про те, як йдуть справи з продажами представленої в кінці минулого року першої моделі «розумних» годин Swatch Bellamy. […]

Перше розпакування iPhone 7 і 7 Plus в чорному кольорі

Поки нетерплячі покупці нових iPhone займають черги біля магазинів Apple, перші смартфони вже потрапили в руки журналістів і оглядачів. І, звичайно, в мережі найближчим часом з’явиться багато фотографій і відеороликів, на яких зображений такий довгоочікуваний для будь-якого серйозного гаджетомана процес розпакування нового пристрою. Перший матеріал такого роду вже опублікований, на фото показані iPhone 7 і 7 […]

Facebook тестує програми за допомогою 2000 смартфонів і 8 Mac міnі

Facebook дуже серйозно підійшла до процесу тестування своїх мобільних додатків, повідомляє The Verge. Для того, щоб переконатися в надійності роботи Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram вона використовує 2000 тестових смартфонів. На території одного з дата-центрів Facebook, що тягнеться на пагорбах міста Прайнвілл в штаті Орегон, встановлений ряд з 60 серверних шаф. У кожному з них знаходиться […]