Команда українських розробників створила додаток Chatlas, що дозволяє миттєво організувати переклад живого спілкування або телефонної розмови.

Розробка сервісу велася близько року, а днями автори представили його першу версію. Завантажити додаток можна безкоштовно, проте за користування Chatlas стягується плата, так як переклад здійснюють живі люди.

Як розповіли розробники, на сьогоднішній день в системі зареєструвалися вже понад 150 перекладачів. Однак не всі встигли пройти модерацію, тому поки що підтверджені і можуть працювати тільки 27 з них.

Тарифи залежать від типу послуги: прямий дзвінок перекладачеві обійдеться в 0,99€ в хвилину, а конференц-зв'язок з його участю в 1,19€. Перша хвилина вважається пробною і не оплачується, починаючи з другої – гроші знімаються з рахунку в Chatlas. Щоб залучити користувачів, розробники програми нараховують кожному зареєстрованому стартовий бонус в 5€.

Через додаток можна перевести спілкування англійською, китайською, німецькою та іспанською. У найближчому майбутньому автори планують додати й інші популярні мови.

Поки що додаток доступний тільки користувачам iOS, а завантажити його можна перейшовши за посиланням.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nvidia допоможе запустити будь-які ігри на Mac

Міжнародна виставка електроніки CES триває. Тепер настала черга NVIDIA – вона дійсно підкорила геймерів і простих користувачів. GeForce Now NVIDIA оновила власний стрімінговий сервіс GeForce Now, доступний для Mac і PC. За допомогою нього користувач навіть найдревнішого ПК зможе запустити топові ігри на максимальних налаштуваннях. Відмінність від аналогів полягає в тому, що гра стрімиться не з […]

В сентябре стартует выход 7-дюймового iPhone 6

На днях стало известно, что iPhone 6 выйдет свет в двух различных вариациях. Хотя их выпуск произойдет в разное время. Азиатские источники сообщили, что изготовление долгожданного iPhone 6 начнется в июле 2014 года. Однако здесь подразумевается исключительно 4,7-дюймовая модель. Относительно гаджета с 5,5-дюймовым экраном стоит сказать, что его публика увидит не ранее сентября месяца. Причиной […]

У новому MacBook буде високошвидкісний USB-інтерфейс

У минулому році був представлений MacBook USB-C, який використовує інтерфейс USB 3.1 першого покоління. Навесні цього року Apple продемонструвала його оновлену версію, але USB так і не змінився. На днях в мережі спливли шматки коду операційної системи macOS Sierra beta, в яких вказано оновлений роз’єм USB 3.1 Gen 2. У мережі вже давно гуляють чутки, що […]