В першу чергу в ході конференції Google I / O 2016 глава компанії Сундар Пічаї анонсував додатки для обміну повідомленнями Allo і Duo, які повинні спростити процес спілкування текстом і по відеозв'язку.

Потім Пічаї представив Google Home, пристрій, який допоможе краще випробувати Google Assistant. І, нарешті, нам показали платформу для віртуальної реальності Daydream, яка є набагато більш цікавим рішенням, ніж Cardboard, але в той же час набагато дешевше пропозицій конкурентів – Oculus Rift і HTC Vive.

У минулому році всі нові розробки Google анонсувалися, як ексклюзивний продукт для Android і лише затим з'являлися їх варіанти для інших мобільних систем. Цього разу всі продукти пошукового гіганта спочатку сумісні як з Android, так і з iOS.

Все частіше Apple стає мовчазним компаньйоном на конференціях для розробників Google. Сундар Пічаї в меншій мірі робить акцент на конкретну платформу і більшою мірою на машинне навчання, що виходить за межі окремого пристрою або екосистеми.

Allo і Duo були анонсовані для Android і iOS і вийдуть одночасно до кінця літа. У свою чергу Google Home, як і OnHub, позиціонується як голосовий помічник для будь-якого користувача, незалежно від операційної системи. На презентації компанія цього не вказала, однак, швидше за все, клієнт для Google Home з'явиться в двох магазинах додатків, а всі дані будуть зберігатися в хмарі Google.

Нещодавні проекти, як GBoard, кастомна клавіатура, доступна ексклюзивно на iOS, демонструють, що для Google інтерес представляє не тільки Android-аудиторія, а й користувачі Apple. Це поширюється і на більш важливі проекти, наприклад, Daydream, який буде доступний пізніше в цьому році для Android N, а потім для iOS.

Корпорація, зрозуміло, має перевагу в підтримці рішення для iPhone, так як є лише кілька моделей, які повинні бути сертифіковані для використання платформи. У випадку з Android доводиться ставити обмеження на рівень продуктивності, дозвіл екрана і наявність датчиків.

Останні релізи Google свідчать, що компанія більше зацікавлена ​​в збереженні лідерських позицій в сфері пошуку та сервісів, ніж в платформі. Очевидно, це і головна причина, чому для розвитку свого бізнесу компанія представляє продукти відразу для двох конкуруючих операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вчені створили E-Ink дисплей, який яскравіше і міцніше класичних аналогів

  Здавалося, що технологія електронного паперу, також відомої як E-Ink, є застарілою і має ряд недоліків. Однак вчені з китайської компанії OED Technologies, яка раніше згадувалася як виробник другого дисплея для YotaPhone 3, вирішили довести зворотне і створили перший в світі E-Ink дисплей на основі графену. Цей міцний і в той же час легкий матеріал дозволяє […]

В Россию придет 5G

Оператор “Мегафон” совместно с производителем телефонов Huawei начинают разработку высокоскоростных сетей пятого поколения (5G). На данный момент покрытие 4G в России признано одним из лучших во всем мире – несмотря на значительную нагрузку с большого числа девайсов, сеть работает без перебоев. А что же будет с 5G? По информации от официальных представителей Huawei, проект должен […]

YoBu: мгновенные вызовы с Центра уведомлений

На прошлой неделе компания HardShdeep порадовала всех своих пользователей новым сервисом под названием YoBu, который предназначен для операционной системы iOS. Приложение позволяет расширить функционал существующего набирателя номеров. Приложение YoBu представляет собой виджет, который будет располагаться в Центре уведомлений. Главными особенностями этого виджета является возможность быстро найти нужный контакт при помощи текстового помощника Т9. Стоит отметить, […]