В першу чергу в ході конференції Google I / O 2016 глава компанії Сундар Пічаї анонсував додатки для обміну повідомленнями Allo і Duo, які повинні спростити процес спілкування текстом і по відеозв'язку.

Потім Пічаї представив Google Home, пристрій, який допоможе краще випробувати Google Assistant. І, нарешті, нам показали платформу для віртуальної реальності Daydream, яка є набагато більш цікавим рішенням, ніж Cardboard, але в той же час набагато дешевше пропозицій конкурентів – Oculus Rift і HTC Vive.

У минулому році всі нові розробки Google анонсувалися, як ексклюзивний продукт для Android і лише затим з'являлися їх варіанти для інших мобільних систем. Цього разу всі продукти пошукового гіганта спочатку сумісні як з Android, так і з iOS.

Все частіше Apple стає мовчазним компаньйоном на конференціях для розробників Google. Сундар Пічаї в меншій мірі робить акцент на конкретну платформу і більшою мірою на машинне навчання, що виходить за межі окремого пристрою або екосистеми.

Allo і Duo були анонсовані для Android і iOS і вийдуть одночасно до кінця літа. У свою чергу Google Home, як і OnHub, позиціонується як голосовий помічник для будь-якого користувача, незалежно від операційної системи. На презентації компанія цього не вказала, однак, швидше за все, клієнт для Google Home з'явиться в двох магазинах додатків, а всі дані будуть зберігатися в хмарі Google.

Нещодавні проекти, як GBoard, кастомна клавіатура, доступна ексклюзивно на iOS, демонструють, що для Google інтерес представляє не тільки Android-аудиторія, а й користувачі Apple. Це поширюється і на більш важливі проекти, наприклад, Daydream, який буде доступний пізніше в цьому році для Android N, а потім для iOS.

Корпорація, зрозуміло, має перевагу в підтримці рішення для iPhone, так як є лише кілька моделей, які повинні бути сертифіковані для використання платформи. У випадку з Android доводиться ставити обмеження на рівень продуктивності, дозвіл екрана і наявність датчиків.

Останні релізи Google свідчать, що компанія більше зацікавлена ​​в збереженні лідерських позицій в сфері пошуку та сервісів, ніж в платформі. Очевидно, це і головна причина, чому для розвитку свого бізнесу компанія представляє продукти відразу для двох конкуруючих операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple допомогла ФБР вистежити українця, який стояв за найбільшим торрент-сайтом світу

Стало відомо, що за запитом влади США в Польщі затримали українця Артема Вауліна. Його підозрюють в управлінні найбільшим в світі торрент-трекером KickassTorrents, який недавно обігнав The Pirate Bay за кількістю доступного для скачування контенту. Виявилося, що роль Apple в цьому затриманні теж є. Проти 30-річного харків’янина Артема Вауліна вже порушено кримінальну справу, в якій фігурує […]

Apple почала роздрібний продаж iPhone 7 в країнах першої хвилі

Вчора, 16 вересня, відбувся офіційний старт продажу нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus в фірмових магазинах Apple, які розташовуються в так званих «країнах першої хвилі». Покупці, які завчасно вишикувалися в чергу перед торговими точками, почали отримувати свої смартфони. Ось тільки у вільному доступі зараз знаходяться лише iPhone 7, та й то без кольору Jet Black – […]

Планшет iPad Pro не викликав захвату в жителів Піднебесної

Apple покладала великі надії на свій новий планшет, однак на даний час він особливою популярністю не користується. За інформацією зарубіжних ресурсів, за перший місяць продажів цих планшетів у Китаї компанії Apple вдалося реалізувати лише 49 тисяч iPad Pro.   Головною причиною слабких продажів є висока ціна. Так, в КНР придбати новий iPad Pro можна за […]