В першу чергу в ході конференції Google I / O 2016 глава компанії Сундар Пічаї анонсував додатки для обміну повідомленнями Allo і Duo, які повинні спростити процес спілкування текстом і по відеозв'язку.

Потім Пічаї представив Google Home, пристрій, який допоможе краще випробувати Google Assistant. І, нарешті, нам показали платформу для віртуальної реальності Daydream, яка є набагато більш цікавим рішенням, ніж Cardboard, але в той же час набагато дешевше пропозицій конкурентів – Oculus Rift і HTC Vive.

У минулому році всі нові розробки Google анонсувалися, як ексклюзивний продукт для Android і лише затим з'являлися їх варіанти для інших мобільних систем. Цього разу всі продукти пошукового гіганта спочатку сумісні як з Android, так і з iOS.

Все частіше Apple стає мовчазним компаньйоном на конференціях для розробників Google. Сундар Пічаї в меншій мірі робить акцент на конкретну платформу і більшою мірою на машинне навчання, що виходить за межі окремого пристрою або екосистеми.

Allo і Duo були анонсовані для Android і iOS і вийдуть одночасно до кінця літа. У свою чергу Google Home, як і OnHub, позиціонується як голосовий помічник для будь-якого користувача, незалежно від операційної системи. На презентації компанія цього не вказала, однак, швидше за все, клієнт для Google Home з'явиться в двох магазинах додатків, а всі дані будуть зберігатися в хмарі Google.

Нещодавні проекти, як GBoard, кастомна клавіатура, доступна ексклюзивно на iOS, демонструють, що для Google інтерес представляє не тільки Android-аудиторія, а й користувачі Apple. Це поширюється і на більш важливі проекти, наприклад, Daydream, який буде доступний пізніше в цьому році для Android N, а потім для iOS.

Корпорація, зрозуміло, має перевагу в підтримці рішення для iPhone, так як є лише кілька моделей, які повинні бути сертифіковані для використання платформи. У випадку з Android доводиться ставити обмеження на рівень продуктивності, дозвіл екрана і наявність датчиків.

Останні релізи Google свідчать, що компанія більше зацікавлена ​​в збереженні лідерських позицій в сфері пошуку та сервісів, ніж в платформі. Очевидно, це і головна причина, чому для розвитку свого бізнесу компанія представляє продукти відразу для двох конкуруючих операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple работает над созданием новой электронной валюты

   Электронные платёжные системы завоёвывают всё большую популярность у пользователей всего мира. Компания Apple решила, что будет не правильным отставать от общего тренда (тем более, что это даст значительную прибыль). По слухам, в Купертино началась работа над созданием новой электронной валюты, привязанной к аккаунтам iTunes Store.    Источником слухов выступил всемирно известный Wall Street Journal. […]

Аналітики пророкують анонс PlayStation 5 в наступному році

Анонс наступної PlayStation від Sony може відбутися раніше, ніж багато хто припускає. Принаймні, в цьому впевнений відомий аналітик Даміан Тонг з Macquarie Research. Він заявляє, що Sony представить PlayStation 5 в другій половині 2018 року. Однією з причин такого “поспіху” Тонг називає швидкий вихід Xbox Scorpio, який імовірно надійде в продаж в кінці 2017 року. […]

Apple випустила iOS 9.2 beta 3 для розробників програмного забезпечення, а також учасників програми тестування

У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів.  Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в […]