З дня відкриття перших магазинів Apple Store пройшло рівно 15 років. 19 травня 2001 року відбулася презентація офіційних магазинів роздрібного продажу компанії в штатах Каліфорнія і Вірджинія. Туди прийшли понад 7 700 осіб, а всього за два дні виручка Apple Store склала $ 599 999.

Вже через півроку Apple відкриє ще 25 магазинів Apple Store. Наприкінці листопада 2003 року відкривається перший магазин на території Японії. Він став першим Apple Store, побудованим за межами США.

Пропозиція щодо відкриття власних магазинів надійшла безпосередньо від глави компанії Стіва Джобса. Налагодити торговельну мережу допомагали Рон Джонсон (Target) і Миллард Дрекслер (Gap).

Спочатку, на Apple Store конкуренти не особливо звернули увагу, вважаючи рішення Apple марнотратством і бажанням виділитися із загальної маси виробників.

Сьогодні ж офіційні магазини компанії відвідують більше 1 мільйона чоловік щодня, а сума прибутку, отриманої з одного квадратного метра торгової площі, б'є всі рекорди рітейлу на території США.

Сьогодні в розпорядженні компанії 475 магазинів, розкиданих по всьому світу: Канада, Бразилія, США, Китай, Франція, Гонконг, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина і ОАЕ. Хочеться вірити, що дуже скоро до цього списку приєднажться Україна. А поки, з днем ​​народження, Apple Store!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планирует запустить собственный телевизионный сервис

Согласно информационному сообщению, которое было опубликовано на сайте ресурса Re/code, американская корпорация Apple планирует до конца этого года запустить собственный телевизионный сервис, который будет доступен для пользователей Apple TV, смартфонов iPhone и планшетов iPad, а также для владельцев компьютеров и ноутбуков Mac. Согласно информации источника, разрабатываемый Apple телевизионный сервис будет продавать контент компаний, которые непосредственно […]

Вийшли фінальні watchOS 2.2.1 і tvOS 9.2.1

Усунені баги і помилки. Розробники ПО добралися і до смарт-годинників Apple Watch, і до телевізійної приставки Apple TV. Вчора компанія представила фінальні версії операційних систем для обох платформ. В оновленні watchOS 2.2.1 попрацювали над безпекою «розумних годинників» і усунули ряд багів, що призводять до зависання пристрою. Для оновлення зарядіть аксесуар не менше, ніж на 50% […]

У Великобританії арештований глава компанії, яка продавала Android-пристрої для піратства

Чим активніше європейська влада «закручує гайки» і бореться з піратами, тим цікавіші способи обходу законних обмежень придумують користувачі. Так, у Великобританії останнім часом дуже популярні Android-пристрої, створені на базі Fire TV Stick та інших схожих продуктів. Заповзятливі громадяни навчилися встановлювати на такі пристрої Kodi і сторонні аддони. Якщо налаштувати все це певним чином, такі гаджети перетворюються […]