З дня відкриття перших магазинів Apple Store пройшло рівно 15 років. 19 травня 2001 року відбулася презентація офіційних магазинів роздрібного продажу компанії в штатах Каліфорнія і Вірджинія. Туди прийшли понад 7 700 осіб, а всього за два дні виручка Apple Store склала $ 599 999.

Вже через півроку Apple відкриє ще 25 магазинів Apple Store. Наприкінці листопада 2003 року відкривається перший магазин на території Японії. Він став першим Apple Store, побудованим за межами США.

Пропозиція щодо відкриття власних магазинів надійшла безпосередньо від глави компанії Стіва Джобса. Налагодити торговельну мережу допомагали Рон Джонсон (Target) і Миллард Дрекслер (Gap).

Спочатку, на Apple Store конкуренти не особливо звернули увагу, вважаючи рішення Apple марнотратством і бажанням виділитися із загальної маси виробників.

Сьогодні ж офіційні магазини компанії відвідують більше 1 мільйона чоловік щодня, а сума прибутку, отриманої з одного квадратного метра торгової площі, б'є всі рекорди рітейлу на території США.

Сьогодні в розпорядженні компанії 475 магазинів, розкиданих по всьому світу: Канада, Бразилія, США, Китай, Франція, Гонконг, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина і ОАЕ. Хочеться вірити, що дуже скоро до цього списку приєднажться Україна. А поки, з днем ​​народження, Apple Store!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Число шкідливого ПО для Android продовжує рости в геометричній прогресії

Компанія Symantec Korea опублікувала щорічний звіт за страховими випадками обходу систем захисту на мобільних пристроях шкідливим програмним забезпеченням. За даними організації, кількість "заражень" Android-девайсів вірусним ПО збільшилася на 40% в порівнянні з торішніми показниками і склало в цілому 13 783 прецедента. Показники iOS традиційно значно нижче – всього 9 прецедентів. Представники Symantec в своїх виступах […]

Apple — один из пяти крупнейших производителей персональных компьютеров

Согласно информации, опубликованной аналитической компанией IDC в своем отчете под названием Worldwide Quarterly PC Tracker, купертинская компания, по итогам осеннего периода заключила пятерку крупнейших производителей персональных компьютеров, вытеснив, таким образом, компанию Asus на шестое место.  Всего в 2014 году всем компаниям удалось продать более, чем 78,5 миллионов компьютеров, что, однако, почти на 2 процента меньше, […]

Apple анонсувала файлову систему нового покоління APFS

Apple представила стільки нового на WWDC, що багато чого можна було не помітити. Наприклад, анонс нової файлової системи, яка отримала назву APFS (Apple File System). Компанія відзначає, що це файлова система нового покоління, яка буде встановлена ​​на всіх пристроях, від Apple Watch до Mac Pro. Сайт Apple говорить наступне: Apple File System це нова, вдосконалена […]