З дня відкриття перших магазинів Apple Store пройшло рівно 15 років. 19 травня 2001 року відбулася презентація офіційних магазинів роздрібного продажу компанії в штатах Каліфорнія і Вірджинія. Туди прийшли понад 7 700 осіб, а всього за два дні виручка Apple Store склала $ 599 999.

Вже через півроку Apple відкриє ще 25 магазинів Apple Store. Наприкінці листопада 2003 року відкривається перший магазин на території Японії. Він став першим Apple Store, побудованим за межами США.

Пропозиція щодо відкриття власних магазинів надійшла безпосередньо від глави компанії Стіва Джобса. Налагодити торговельну мережу допомагали Рон Джонсон (Target) і Миллард Дрекслер (Gap).

Спочатку, на Apple Store конкуренти не особливо звернули увагу, вважаючи рішення Apple марнотратством і бажанням виділитися із загальної маси виробників.

Сьогодні ж офіційні магазини компанії відвідують більше 1 мільйона чоловік щодня, а сума прибутку, отриманої з одного квадратного метра торгової площі, б'є всі рекорди рітейлу на території США.

Сьогодні в розпорядженні компанії 475 магазинів, розкиданих по всьому світу: Канада, Бразилія, США, Китай, Франція, Гонконг, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина і ОАЕ. Хочеться вірити, що дуже скоро до цього списку приєднажться Україна. А поки, з днем ​​народження, Apple Store!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Российские цены на iPhone скачут

Всего несколько месяцев назад купить iPhone было очень выгодно именно в России, Принимая во внимание курс доллара и евро по отношению к рублю легче было приобрести телефон в РФ, нежели платить за билеты на самолет и к тому же доплачивать немалые деньги. Но цена на iPhone в соседней стране изменчива как и экономическая ситуация, поэтому […]

iPhone очолив топ-50 найбільших винаходів людства

Інженери – найбільші фантазери серед всіх представників виду Homo sapiens – вони постійно винаходять якісь речі, деякі з яких потім стають частиною нашого звичайного життя. Журнал Time назвав 50 винаходів, які назавжди змінили те, «як ми живемо, працюємо і граємо». У рейтинг найбільших винаходів в області персональних технологій за всю історію людства потрапили смартфон iPhone, […]

Глава Microsoft пообіцяв, що наступний смартфон компанії стане революційним

Компанія Microsoft не планує залишати ринок смартфонів. Про це днями в своєму інтерв’ю журналістам повідомив глава софтверного гіганта Сатья Наделла. До речі, разом з цим він також пообіцяв, що в майбутньому Microsoft випустить несхожий на інші смартфон. За словами глави софтверного гіганта, зараз фахівці компанії проводять різноманітні дослідження, пов’язані з мобільними пристроями. З їх допомогою […]