З дня відкриття перших магазинів Apple Store пройшло рівно 15 років. 19 травня 2001 року відбулася презентація офіційних магазинів роздрібного продажу компанії в штатах Каліфорнія і Вірджинія. Туди прийшли понад 7 700 осіб, а всього за два дні виручка Apple Store склала $ 599 999.

Вже через півроку Apple відкриє ще 25 магазинів Apple Store. Наприкінці листопада 2003 року відкривається перший магазин на території Японії. Він став першим Apple Store, побудованим за межами США.

Пропозиція щодо відкриття власних магазинів надійшла безпосередньо від глави компанії Стіва Джобса. Налагодити торговельну мережу допомагали Рон Джонсон (Target) і Миллард Дрекслер (Gap).

Спочатку, на Apple Store конкуренти не особливо звернули увагу, вважаючи рішення Apple марнотратством і бажанням виділитися із загальної маси виробників.

Сьогодні ж офіційні магазини компанії відвідують більше 1 мільйона чоловік щодня, а сума прибутку, отриманої з одного квадратного метра торгової площі, б'є всі рекорди рітейлу на території США.

Сьогодні в розпорядженні компанії 475 магазинів, розкиданих по всьому світу: Канада, Бразилія, США, Китай, Франція, Гонконг, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина і ОАЕ. Хочеться вірити, що дуже скоро до цього списку приєднажться Україна. А поки, з днем ​​народження, Apple Store!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як налаштувати звичну українську розкладку клавіатури на Mac

Перше, на що звертаєш увагу, коли знайомишся з Mac — на клавіатуру. І я говорю не лише про ідеальну геометрію та комфортну підсвітку. Мова йде про розкладку клавіатури. Між Mac та Windows спільного не більше, ніж поміж єхидною та качкодзьобом. Тому для людини, яка все життя працювала за ПК, подібний перехід може датися нелегко. Найпереше, по […]

«Shot on iPhone 6» распространилась по всему миру

Совсем недавно, в рамках рекламы iPhone 6, Apple создала фотогалерею, собрав в неё 60 лучших снимков, сделанных на этом девайсе. Теперь IT корпорация вывела «Shot on iPhone 6» («Снято на iPhone 6») на принципиально новый уровень. Напомним, что фотогалерея Apple состоит из любительских фотографий пользователей, выложенных в интернете. Со вчерашнего дня билборды с этими фото […]

5,8-дюймовий iPhone отримає 2K-дисплей

Днями відомий аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо поділився новою інформацією про наступне покоління яблучних смартфонів. За його даними, в одному з нових iPhone компанія Apple використовує екран з роздільною здатністю 2К. Експерт стверджує, що новий 5,8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2800 на 1242 пікселів займе всю фронтальну поверхню iPhone. Однак частину екрану дисплею займе віртуальна клавіатура. […]