Напередодні запуску смартфона iPhone 7, який прийде на зміну існуючої моделі iPhone 6s, компанія Apple привернула нового збирача для своїх пристроїв. Як повідомляє Digitimes з посиланням на інформовані джерела, випуском нового 5,5-дюймового смартфона на замовлення Apple займуться відразу дві компанії – Foxconn і Wistron.

ODM-компанія Wistron була обрана в якості другого виробничого партнера. Цей виробник відносно недавно поповнив ряди контрактних постачальників, які виконують замовлення Apple. При цьому, головним чином, він збирав моделі попередніх поколінь, для чого йому навіть довелося розширити виробництво. Свого часу Wistron отримав замовлення на збірку смартфонів iPhone 5c, а в цьому році компанії довірили випуск iPhone SE.

Джерела вказують, що 4,7-дюймові iPhone 7 будуть збиратися компаніями Pegatron і Foxconn, які є традиційними виробничими партнерами Apple.

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Wistron підготувала необхідні виробничі потужності для випуску iPhone і почала набирати співробітників для складальних ліній. Основна частина замовлень дістанеться Foxconn, в той час як новому постачальнику перепаде відносно невелика партія.
 

Відзначається, що Wistron, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні обсяги випуску, так як нові моделі iPhone складніші у виробництві, ніж попередні версії. Для їх складання потрібен більш досвідчений персонал, що пройшов досить тривалу підготовку.

Apple має намір представити iPhone 7 Plus разом з моделлю iPhone 7 на презентації у вересні поточного року. Поставки готових пристроїв повинні початися з серпня, тобто приблизно за місяць до передбачуваного релізу смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Возвращение в детство вместе с Братьями Пилотами

Сегодня детские воспоминания многих людей связны компьютерными играми. Наверняка у большей части была хотя бы одна серия игры "Братья Пилоты".  PIPE Studio вместе 1С создали отличные квесты, потому тем, кто помнит мультик от студии "Пилот", понимают, о чем идет речь. "Обратная сторона Земли" является третьей частью из серии, повествующей о гадком и мерзком злодее по […]

Windows 10 отримає два великі оновлення

Представники компанії Microsoft розповіли, що Windows 10 в 2016 році отримає два оновлення. Перше мало вийти навесні нинішнього року під назвою Redstone 2, а друге Redstone 3 – влітку. 16 серпня 2016 року буде запущене оновлення операторських модифікацій девайсів. Зовсім недавно Windows 10 отримала нове оновлення, яке виправило попередні помилки в системі і оптимізувало такі функції […]

Вихід Pokemon Go викликав зростання продажу зарядних пристроїв

Роздрібні мережі з продажу електроніки і смартфонів відзначили зростання продажу устаткування для зарядки мобільних пристроїв після виходу в США Pokemon Go і тепер шукають інші способи залучення потенційних клієнтів в магазини за допомогою цієї популярної гри. Компанії AT&T Inc, GameStop Corp і RadioShack теж повідомили про сплеск продажу мобільних зарядних пристроїв і чохлів-акумуляторів після того, […]