Напередодні запуску смартфона iPhone 7, який прийде на зміну існуючої моделі iPhone 6s, компанія Apple привернула нового збирача для своїх пристроїв. Як повідомляє Digitimes з посиланням на інформовані джерела, випуском нового 5,5-дюймового смартфона на замовлення Apple займуться відразу дві компанії – Foxconn і Wistron.

ODM-компанія Wistron була обрана в якості другого виробничого партнера. Цей виробник відносно недавно поповнив ряди контрактних постачальників, які виконують замовлення Apple. При цьому, головним чином, він збирав моделі попередніх поколінь, для чого йому навіть довелося розширити виробництво. Свого часу Wistron отримав замовлення на збірку смартфонів iPhone 5c, а в цьому році компанії довірили випуск iPhone SE.

Джерела вказують, що 4,7-дюймові iPhone 7 будуть збиратися компаніями Pegatron і Foxconn, які є традиційними виробничими партнерами Apple.

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Wistron підготувала необхідні виробничі потужності для випуску iPhone і почала набирати співробітників для складальних ліній. Основна частина замовлень дістанеться Foxconn, в той час як новому постачальнику перепаде відносно невелика партія.
 

Відзначається, що Wistron, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні обсяги випуску, так як нові моделі iPhone складніші у виробництві, ніж попередні версії. Для їх складання потрібен більш досвідчений персонал, що пройшов досить тривалу підготовку.

Apple має намір представити iPhone 7 Plus разом з моделлю iPhone 7 на презентації у вересні поточного року. Поставки готових пристроїв повинні початися з серпня, тобто приблизно за місяць до передбачуваного релізу смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Возможность замедленной видеосъёмки с помощью Slowcam

Сегодня я поделюсь своими впечатлениями от работы программы Slowcam. Разработчики заявляют, что данная программа позволяет iPhone 5 и iPad mini создавать видео скоростью 60 FPS, а для всех стальных версий iPad доступно только 30 FPS. Что касается iPhone 5S, то здесь предоставляется скорость 120 FPS. По одежке встречают… Всем известно, что каждый раз, обновляя версию […]

Snapshots of the Universe: детское приложение по физике для iPad

   Стивен Хокинг, известный ученый-физик из Великобритании, принял участие в разработке детского приложения для iPad, которое сможет понятно и интересно рассказать детям о сложном устройстве нашего мира с точки зрения астрофизики.    Новое приложение, созданное программистами из компании Random House, получило название Snapshots of the Universe. Оно содержит небольшие, но забавные уроки-игры, каждый из которых […]

Маленький твік Beep Beep

Напевно, ви не раз звертали увагу, що при підключенні вашого iPhone до джерела живлення пристрій видає характерний звук або вібрацію, при цьому екран стає активним. За допомогою Твіка Beep Beep ви зможете змінити ці звичні речі. Звук і вібрація є своєрідним підтвердженням того, що iPhone, дійсно, підключений до джерела живлення, але когось це може дратувати […]