Напередодні запуску смартфона iPhone 7, який прийде на зміну існуючої моделі iPhone 6s, компанія Apple привернула нового збирача для своїх пристроїв. Як повідомляє Digitimes з посиланням на інформовані джерела, випуском нового 5,5-дюймового смартфона на замовлення Apple займуться відразу дві компанії – Foxconn і Wistron.

ODM-компанія Wistron була обрана в якості другого виробничого партнера. Цей виробник відносно недавно поповнив ряди контрактних постачальників, які виконують замовлення Apple. При цьому, головним чином, він збирав моделі попередніх поколінь, для чого йому навіть довелося розширити виробництво. Свого часу Wistron отримав замовлення на збірку смартфонів iPhone 5c, а в цьому році компанії довірили випуск iPhone SE.

Джерела вказують, що 4,7-дюймові iPhone 7 будуть збиратися компаніями Pegatron і Foxconn, які є традиційними виробничими партнерами Apple.

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Wistron підготувала необхідні виробничі потужності для випуску iPhone і почала набирати співробітників для складальних ліній. Основна частина замовлень дістанеться Foxconn, в той час як новому постачальнику перепаде відносно невелика партія.
 

Відзначається, що Wistron, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні обсяги випуску, так як нові моделі iPhone складніші у виробництві, ніж попередні версії. Для їх складання потрібен більш досвідчений персонал, що пройшов досить тривалу підготовку.

Apple має намір представити iPhone 7 Plus разом з моделлю iPhone 7 на презентації у вересні поточного року. Поставки готових пристроїв повинні початися з серпня, тобто приблизно за місяць до передбачуваного релізу смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple покарала чергового патентного троля

Як би не намагалися творці різних технологій стягти з Тіма Кука кругленьку суму, звинувачуючи Apple у порушенні своїх патентів, удача їм посміхається далеко не завжди. На цей раз спіймавши облизня пішла компанія Smartflash LLC, яка намагалася відсудити у Купертіно 533 мільйони доларів. Днями Бюро патентів і торгових марок США постановило, що два патенти Smartflash є недійсними […]

Nintendo випустить кілька мобільних ігор в наступному році

2016 рік став для Nintendo досить вдалим на гучні проекти. Наприклад, Super Mario Run визнали одним з найуспішніших мобільних тайтлів на iOS: всього за кілька днів число завантажень перевищило 50 мільйонів. Раніше в цьому році небачену популярність здобула гра Pokemon GO. На тлі того, що відбувається, Nintendo підтвердила, що в майбутньому році випустить щонайменше ще дві […]

Sacai для Apple Watch: японський бренд випустив колекцію браслетів зі шкіри та сталі

Відомий японський бренд Sacai об'єднався з Apple: світу явили нову колекцію модних браслетів для Apple Watch. Apple Watch обзавівся ретро браслетом: ланцюжки з шкіряними вставками «під алігатора», які були в моді в 80-ті, тепер стануть доступні тільки в деяких магазинах азіатського бренду, а також в паризькому універмазі Colette. Не забуваємо про приставку «люкс». Раз вже одяг Sacai […]