Напередодні запуску смартфона iPhone 7, який прийде на зміну існуючої моделі iPhone 6s, компанія Apple привернула нового збирача для своїх пристроїв. Як повідомляє Digitimes з посиланням на інформовані джерела, випуском нового 5,5-дюймового смартфона на замовлення Apple займуться відразу дві компанії – Foxconn і Wistron.

ODM-компанія Wistron була обрана в якості другого виробничого партнера. Цей виробник відносно недавно поповнив ряди контрактних постачальників, які виконують замовлення Apple. При цьому, головним чином, він збирав моделі попередніх поколінь, для чого йому навіть довелося розширити виробництво. Свого часу Wistron отримав замовлення на збірку смартфонів iPhone 5c, а в цьому році компанії довірили випуск iPhone SE.

Джерела вказують, що 4,7-дюймові iPhone 7 будуть збиратися компаніями Pegatron і Foxconn, які є традиційними виробничими партнерами Apple.

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Wistron підготувала необхідні виробничі потужності для випуску iPhone і почала набирати співробітників для складальних ліній. Основна частина замовлень дістанеться Foxconn, в той час як новому постачальнику перепаде відносно невелика партія.
 

Відзначається, що Wistron, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні обсяги випуску, так як нові моделі iPhone складніші у виробництві, ніж попередні версії. Для їх складання потрібен більш досвідчений персонал, що пройшов досить тривалу підготовку.

Apple має намір представити iPhone 7 Plus разом з моделлю iPhone 7 на презентації у вересні поточного року. Поставки готових пристроїв повинні початися з серпня, тобто приблизно за місяць до передбачуваного релізу смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уразливість в iOS 10 дозволяє «повісити» будь-який iPhone

Незважаючи на всі зусилля розробників з Купертіно, хакерам все ж вдається знайти різноманітні недоліки і лазівки в iOS. Однією з останніх «знахідок» стала вразливість, яка дозволяє всього одним повідомленням «повісити» iPhone жертви. Згідно з наявними даними, збій відбувається в той момент, коли на iPhone користувача приходить повідомлення з трьома символами – прапор, нуль і веселка. iMessage […]

Глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами

Глава компанії Apple Тім Кук закликав уряди різних країн і високотехнологічні компанії оголосити війну фейковим новинам. Про це він заявив в інтерв’ю газеті The Telegraph. За словами Кука, помилкові новини “гублять розум людей”, а їх широке поширення являє собою серйозну проблему для значної частини світу, і боротися з ними повинні як влада, так і IT-компанії. […]

Apple і Xiaomi ділять друге місце на ринку переносної електроніки

За підсумками минулого року Apple і Xiaomi випустили приблизно однакову кількість носимих пристроїв, свідчать дані аналітиків Canalys. За їх підрахунками, в 2015 році загальносвітові поставки Apple Watch перевищили 12 млн. Одиниць, що відповідає двом третинам в загальному обсязі світового ринку “розумних” годинників. У четвертому кварталі відвантаження “яблучних” гаджетів досягли 5 млн. На друге місце по продажах […]