Напередодні запуску смартфона iPhone 7, який прийде на зміну існуючої моделі iPhone 6s, компанія Apple привернула нового збирача для своїх пристроїв. Як повідомляє Digitimes з посиланням на інформовані джерела, випуском нового 5,5-дюймового смартфона на замовлення Apple займуться відразу дві компанії – Foxconn і Wistron.

ODM-компанія Wistron була обрана в якості другого виробничого партнера. Цей виробник відносно недавно поповнив ряди контрактних постачальників, які виконують замовлення Apple. При цьому, головним чином, він збирав моделі попередніх поколінь, для чого йому навіть довелося розширити виробництво. Свого часу Wistron отримав замовлення на збірку смартфонів iPhone 5c, а в цьому році компанії довірили випуск iPhone SE.

Джерела вказують, що 4,7-дюймові iPhone 7 будуть збиратися компаніями Pegatron і Foxconn, які є традиційними виробничими партнерами Apple.

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Wistron підготувала необхідні виробничі потужності для випуску iPhone і почала набирати співробітників для складальних ліній. Основна частина замовлень дістанеться Foxconn, в той час як новому постачальнику перепаде відносно невелика партія.
 

Відзначається, що Wistron, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні обсяги випуску, так як нові моделі iPhone складніші у виробництві, ніж попередні версії. Для їх складання потрібен більш досвідчений персонал, що пройшов досить тривалу підготовку.

Apple має намір представити iPhone 7 Plus разом з моделлю iPhone 7 на презентації у вересні поточного року. Поставки готових пристроїв повинні початися з серпня, тобто приблизно за місяць до передбачуваного релізу смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Це Ford Fusion від Uber. І скоро він позбудеться водія

Це Ford Fusion від Uber. І скоро він позбудеться від водія Тестування безпілотників почалося. На вулицях Піттсбурга (Пенсільванія, США) сьогодні можна зустріти досить незвичайний автомобіль. Гібрид Ford Fusion з незвичайною громіздкою установкою на даху, що нагадує збройну техніку з майбутнього. Насправді все не так страшно, просто компанія Uber почала відкрите тестування свого першого безпілотного автомобіля. […]

Статистика: 62% власників розумних годинників Apple Watch планують подарувати такий же годинник своїм близьким

Більшість власників Apple Watch збираються подарувати своїм близьким розумний годинник Apple. Про це говорять результати дослідження компанії Ipsos, яке було проведено разом з  Reuters. Метою опитування, в якому взяли участь майже 16 тисяч американців, було з’ясувати, що жителі США планують подарувати своїм близьким на новорічні свята. Відповідно до результатів дослідження, близько 7% респондентів збираються придбати […]

На Kickstarter запустити проект бюджетного аналога гарнітури HoloLens за 30 доларів

Хочете долучитися до доповненої реальності, але цінник HoloLens в 3000 доларів вас злегка бентежить? Не біда! Британські ентузіасти придумали, як зекономити 2970 доларів, при цьому отримавши практично повний доступ до цієї технології. Проект під назвою ZapBox був запущений на краудфандінг-майданчику Kickstarter всього декілька днів тому, але йому вже вдалося зібрати приблизно половину із зазначеної суми в […]