На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.

 

 

Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть скачуватися на пристрій не повністю, а лише частково. За словами Google трафік Instant Apps у багатьох випадках можна порівняти з трафіком звичайних веб-сторінок.

«Установка» миттєвих додатків є тимчасовою, однак якщо користувач захоче залишити програму, то у вікні буде спеціальна іконка, завантажувати звичайну версію програми з Google Play.

Підтримка Android Instant Apps буде впроваджена з оновленням сервісів Google Play, яке вийде влітку 2016 року. Заявлена ​​сумісність з пристроями на базі Android 4.2 Jelly Bean і вище. Коли користувач отримує посилання на сайт, для якого є Instant App, «додаток» завантажиться на пристрій і почне працювати, але без процесу інсталяції.

По суті, це аналог тих самих веб-додатків, з якими запускався перший iPhone, коли у нього ще не було підтримки звичайних додатків і App Store.

 

За замовчуванням програми з Google Play не можуть працювати як Instant Apps, і розробникам необхідно внести в них деякі зміни. Для цього Google вже постаралася максимально спростити весь процес модифікації, і це займе від розробників в середньому близько одного дня роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Твік Auki 2 знаходиться на фінальній стадії розробки

Наступне покоління джейлбрейк-твіка Auki, який надає можливість швидкої відповіді на текстові повідомлення, знаходиться на стадії розробки, заявляє один з творців додатку – Surenix. За інформацією iDownloadblog, Auki 2 знаходиться на останній сходинці розробки і є спільним продуктом Surenix і Pimskeks. Власники iPhone з джейлбрейком вже давно чекають появи утиліти, яка дозволяє швидко відповідати на вхідні […]

EA вважає нову Apple TV загрозою майбутньому ігрових консолей

Поки гравці продовжують гадати, що буде після PlayStation 4 та Xbox One, крупні гравці на кшталт ЕА вже давно готуються до майбутнього. На конференції USB GB фінансовий директор компанії ЕА Блейк Йоргенсен поділився деякими своїми думками з цього приводу. «Ми в компанії ЕА вважаємо, що в майбутньому серйозні ігри нікуди не дінуться. Казуальні ігри звичайно […]

LG і ​​Volkswagen будуть разом працювати над створенням розумного автомобіля

Компанія LG поповнила список технологічних гігантів, що виходять на автомобільний ринок. Сьогодні Volkswagen і LG повідомили про початок розробки спільної платформи. Платформа буде дозволяти користувачу контролювати розважально-інформаційну систему автомобіля, а також деякі інші його модулі. Наприклад, водій зможе отримувати інформацію про статус систем безпеки, управляти освітленням. Автомобіль буде підключений до інтернету, тому користувач зможе за […]