На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.

 

 

Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть скачуватися на пристрій не повністю, а лише частково. За словами Google трафік Instant Apps у багатьох випадках можна порівняти з трафіком звичайних веб-сторінок.

«Установка» миттєвих додатків є тимчасовою, однак якщо користувач захоче залишити програму, то у вікні буде спеціальна іконка, завантажувати звичайну версію програми з Google Play.

Підтримка Android Instant Apps буде впроваджена з оновленням сервісів Google Play, яке вийде влітку 2016 року. Заявлена ​​сумісність з пристроями на базі Android 4.2 Jelly Bean і вище. Коли користувач отримує посилання на сайт, для якого є Instant App, «додаток» завантажиться на пристрій і почне працювати, але без процесу інсталяції.

По суті, це аналог тих самих веб-додатків, з якими запускався перший iPhone, коли у нього ще не було підтримки звичайних додатків і App Store.

 

За замовчуванням програми з Google Play не можуть працювати як Instant Apps, і розробникам необхідно внести в них деякі зміни. Для цього Google вже постаралася максимально спростити весь процес модифікації, і це займе від розробників в середньому близько одного дня роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

10-річний програміст отримав $ 10 000 від Цукерберга за знайдений баг

Соціальна мережа Facebook робить все можливе, щоб звести до мінімуму уразливості і дірки в безпеці свого дітища. А найкращий спосіб убити двох зайців відразу – запропонувати хороші гроші користувачам, які самі і знайдуть, і розкажуть про існуючі проблеми сервісу. Згадайте себе в 10 років … Навряд чи ви займалися питаннями безпеки і пошуком вразливостей популярних […]

Сервіс Apple Pay готується до запуску в Росії

Не так давно по мережі прокотився слух, що в середині 2016 року в Росії може заробити мобільна платіжна система Samsung Pay. Виявляється, аналогічний сервіс – Apple Pay – планує запустити і компанія Apple. Зараз ведуться переговори з великими банками, в тому числі Ощадбанком, Альфа-банком, Райффайзенбанком, Бінбанку, Тінькофф банком і ВТБ24. Оплата покупок за допомогою смартфона […]

Foxconn тестує бездротові зарядки для iPhone 8

У Мережі вже з’являлися чутки, що в iPhone 7 з’явиться новий Smart-коннектор, але цього так і не сталося. Цього разу чутки торкнулися iPhone 2017 року випуску. Про це повідомив ресурс Nikkei, який посилається на власні джерела всередині Apple. Передбачається, що Foxconn розробила і вже знаходиться на стадії первинного тестування бездротових зарядних пристроїв для нового «айфона». На […]