На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.

 

 

Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть скачуватися на пристрій не повністю, а лише частково. За словами Google трафік Instant Apps у багатьох випадках можна порівняти з трафіком звичайних веб-сторінок.

«Установка» миттєвих додатків є тимчасовою, однак якщо користувач захоче залишити програму, то у вікні буде спеціальна іконка, завантажувати звичайну версію програми з Google Play.

Підтримка Android Instant Apps буде впроваджена з оновленням сервісів Google Play, яке вийде влітку 2016 року. Заявлена ​​сумісність з пристроями на базі Android 4.2 Jelly Bean і вище. Коли користувач отримує посилання на сайт, для якого є Instant App, «додаток» завантажиться на пристрій і почне працювати, але без процесу інсталяції.

По суті, це аналог тих самих веб-додатків, з якими запускався перший iPhone, коли у нього ще не було підтримки звичайних додатків і App Store.

 

За замовчуванням програми з Google Play не можуть працювати як Instant Apps, і розробникам необхідно внести в них деякі зміни. Для цього Google вже постаралася максимально спростити весь процес модифікації, і це займе від розробників в середньому близько одного дня роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Перше фото ноутбука Xiaomi підтвердило схожість з MacBook

Добре зарекомендувавший себе інсайдер MyDrivers нагадав нам про пристрій, про який останнім часом немає новин, хоча він є одним з найбільш очікуваних для багатьох в цьому році. Йдеться про ноутбук компанії Xiaomi, яку ЗМІ часто називають «китайською Apple». Навесні цього року з’явилася інформація про те, що Xiaomi хоче не тільки випустити відмінний ноутбук, але і […]

Через великі амбіції у сфері охорони здоров’я Apple шукає юриста з досвідом

В Амстердамі Тім Кук урочисто запустив фестиваль стартапів Startup Fest Europe і поспілкувався з пресою з приводу планів Apple на майбутнє. За його словами, внесок компанії в сферу охорони здоров'я зростає з розвитком проектів на кшталт HealthKit і CareKit. У цій області ще дуже багато проблем, але виробник iPhone перед ними не пасує і активно […]

Ford направить мільярд доларів на розробку інтелекту для робомобіля

Протягом п’яти років у компанії планують створити систему автоматичного управління машиною, здатну вести її майже в будь-яких умовах, не покладаючись на втручання водія. Стартап Argo AI, заснований колишнім керівником розробки апаратної платформи самоуправляючих автомобілів в підрозділі Waymo компанії Google Брайаном Салескі та інженером з дослідницької групи того ж напрямку в компанії Uber Пітером Рендером, отримає від […]