На конференції для розробників Google I / O 2016, яка проходить в Маунтін-В'ю (Каліфорнія) з 18 по 20 травня, компанія Google представила Instant Apps – технологію, що дозволяє запускати додатки без їх установки на пристрій.

 

 

Тепер натиснувши на спеціальне посилання Android програми можна буде завантажувати майже миттєво, як звичайні веб-сторінки, при цьому вони будуть скачуватися на пристрій не повністю, а лише частково. За словами Google трафік Instant Apps у багатьох випадках можна порівняти з трафіком звичайних веб-сторінок.

«Установка» миттєвих додатків є тимчасовою, однак якщо користувач захоче залишити програму, то у вікні буде спеціальна іконка, завантажувати звичайну версію програми з Google Play.

Підтримка Android Instant Apps буде впроваджена з оновленням сервісів Google Play, яке вийде влітку 2016 року. Заявлена ​​сумісність з пристроями на базі Android 4.2 Jelly Bean і вище. Коли користувач отримує посилання на сайт, для якого є Instant App, «додаток» завантажиться на пристрій і почне працювати, але без процесу інсталяції.

По суті, це аналог тих самих веб-додатків, з якими запускався перший iPhone, коли у нього ще не було підтримки звичайних додатків і App Store.

 

За замовчуванням програми з Google Play не можуть працювати як Instant Apps, і розробникам необхідно внести в них деякі зміни. Для цього Google вже постаралася максимально спростити весь процес модифікації, і це займе від розробників в середньому близько одного дня роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Найбільший онлайн-магазин оголошує війну фальшивкам

Великою проблемою в останні роки для Amazon стали підроблені товари. Нещодавно повідомлялося, що 90% «оригінальних» пристроїв для зарядки акумуляторів в мобільних пристроях Apple виявилися фейковими. Тепер адміністрація сервісу вирішила навести порядок. Тепер Amazon готує реєстр для боротьби з шахраями. Представники інтернет-платформи будуть співпрацювати з брендами таким чином, щоб бренди пройшли реєстрацію на сайті навіть в […]

LeEco представила два смарт-велосипеди

На виставці споживчої електроніки CES 2017 компанія LeEco продемонструвала смарт-велосипеди власного виробництва, що працюють на операційній системі Bike OS, що представляє собою модифікацію Android 6.0. Моделі Smart Mountain Bike і Smart Road Bike з’являться в продажу в другому кварталі 2017 року, однак спочатку будуть доступні лише в США. Обидві моделі оснащені процесором Snapdragon 410, 4-дюймовим […]

Pebble анонсувала смарт-годинники Pebble 2 і Pebble 2 SE

Розумні годинники від компанії Pebble мають дві характерні особливості. По-перше, вони працюють досить довго, а по-друге, вони коштують дешевше більшості конкурентів. І виробник поки не планує нічого кардинально міняти в цій концепції. Днями компанія Pebble анонсувала дві нові моделі розумних годинників – Pebble 2 і Pebble 2 SE. Як і раніше, новинки оснащені монохромними дисплеями, […]