Багато хто не любить занадто прості або очевидні поради, але це одина з них. Не тому, що робити нам нічого, а тому що ситуація скоріше нагадує «Не знав, тому і розповідаю».

З кнопкою «Snooze» пов'язано безліч жартів. Багато хто вважає її головним ранковим ворогом – якби не вона, то всі б прокидалися вчасно. Якщо чесно, то мене функція тільки дратує – при натисканні на кнопку блокування вона спрацьовує автоматично і будильник раптово починає дзвонити через дев'ять хвилин, хоч я його зовсім не чекав.

Відключити функцію дуже просто, тому я був дуже здивований, коли про неї дізнався – ймовірно позначився той факт, що встановлюю будильник я не так часто. Думаю, що я не єдиний такий.

Все, що потрібно зробити, так це відключити перемикач під час налаштування будильника. Серед полів останнім стоїть «Відкласти». Вимкни його, і будильник дзвонитиме тільки один раз.

Але в такому випадку будь уважним – якщо звик, що будильник кілька разів нагадує про те, що пора прокидатися, то можна вимкнути його і таки проспати. Якщо що – ми попереджали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Оновлення OS X 10.11.4 «зламало» iMessage і Facetime

З проблемою зіткнулися сотні користувачів. 21 березня, відразу після презентації, Apple випустила оновлення операційної системи OS X 10.11.4. Серед ключових змін системи: – установка паролю в Нотатках; – підтримка Evernote; – підтримка Live Photos в додатку iMessage; – експорт PDF з програми iBooks в iCloud; – підвищення стабільності системи. І саме з останнім пунктом щось пішло […]

Більше 300 000 чоловік підписали петицію за повернення роз’єму для навушників в ще не випущений iPhone 7

Наступний смартфон Apple з великою ймовірністю збереже колишній дизайн, а одним з нововведень пристрою повинна стати відмова від стандартного 3,5-мм аудіороз’єма. Багато користувачів вже активно виступають проти такого рішення компанії. Офіційна презентація iPhone 7 очікується восени цього року, проте в Мережі вже знайшлися сотні тисяч людей, незадоволених «яблучною» новинкою. Кількість людей, які підписали онлайн-петицію проти ліквідації […]

Safari визнано найбільш захищеним браузером 2016 року

Про це свідчать результати дослідження компанії CVE Details, яка оцінює кількість серйозних помилок в ПЗ, які дають можливість хакерам отримати доступ до операційної системи або мережі. 2016 рік приніс найменше клопоту розробникам Apple, що відповідає за Safari. У роботі «яблучного» браузера виявлено найменшу кількість проломів безпеки – всього 56. Рекордсменом цього року став Chrome: за […]