Багато хто не любить занадто прості або очевидні поради, але це одина з них. Не тому, що робити нам нічого, а тому що ситуація скоріше нагадує «Не знав, тому і розповідаю».

З кнопкою «Snooze» пов'язано безліч жартів. Багато хто вважає її головним ранковим ворогом – якби не вона, то всі б прокидалися вчасно. Якщо чесно, то мене функція тільки дратує – при натисканні на кнопку блокування вона спрацьовує автоматично і будильник раптово починає дзвонити через дев'ять хвилин, хоч я його зовсім не чекав.

Відключити функцію дуже просто, тому я був дуже здивований, коли про неї дізнався – ймовірно позначився той факт, що встановлюю будильник я не так часто. Думаю, що я не єдиний такий.

Все, що потрібно зробити, так це відключити перемикач під час налаштування будильника. Серед полів останнім стоїть «Відкласти». Вимкни його, і будильник дзвонитиме тільки один раз.

Але в такому випадку будь уважним – якщо звик, що будильник кілька разів нагадує про те, що пора прокидатися, то можна вимкнути його і таки проспати. Якщо що – ми попереджали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple пропонує покупцям обміняти їх Android-гаджети

Компанія Apple в рамках програми Trade Up With Installments виступила з унікальною пропозицією, надавши потенційним покупцям своїх мобільних гаджетів обміняти їх Android пристрої на яблучні девайси з розстрочкою всього лише від $ 15 в місяць. Сума платежу для кожного окремого клієнта розраховується індивідуально і залежить від того, який Apple-гаджет він хоче придбати і який апарат […]

Windows 10 все ще безкоштовна

При розробці Windows 10 в компанії вирішили змінити модель монетизації, зробивши нову ОС умовно безкоштовною для користувачів Windows 7/8.1 (намагаючись таким чином боротися з піратством і популяризувати систему серед якомога більшої кількості користувачів). Втім пропозиція безкоштовного оновлення обмежена в часі і закінчилася 29 липня цього року. Після вартість офіційного оновлення зросла до $119/2700 грн/8000 руб. Однак […]

Apple переслідує інженера, який показав на YouTube, як самостійно полагодити MacBook

У травні 2016 року американський інженер Луїс Россман став справжньою зіркою інтернету, коли опублікував відео «Як неавторизовані ідіоти лагодять ноутбуки Apple». У ролику він детально показав, як діагностувати та усунути несправність на материнській платі MacBook Air за допомогою комплектуючих вартістю $ 1 (каніфоль і зволікання), в той час як в сервісному центрі Apple такий ремонт […]