Apple TV вдалося відвоювати позиції на ринку телевізійних приставок, свідчить звіт аналітичної компанії Parks Associates. За рік частка телевізійного приймача Apple виросла з 13 до 20%. Проте, пристрій зайняв лише четверте місце в рейтингу найбільш популярних телеприставок в США.

Згідно з результатами дослідження, лідером американського ринку нині є Roku, її частка становить 30%. На другому і третьому місці розташувалися Google Chromecast і Amazon Fire TV з результатом 22%. За допомогою цих пристроїв можна дивитися відео, слухати музику і переглядати інтернет-сайти на великому екрані телевізора. При цьому гаджети коштують удвічі дешевше «яблучного» конкурента.

Одним з головних чинників, чому Apple TV займає лише четверте місце на ринку, аналітики називають ціну. Майже половина всіх стрімінгових сервісів, проданих в 2015 році, були бюджетні стіки, що пропонують найпростіші функції для стрімінга, на кшталт Google Chromecast або Amazon Fire TV Stick.

Незважаючи на те, що Apple TV поступається по продажам конкурентам, в плані активності використання пристроїв співвідношення сил виглядає набагато краще.

До виходу Apple TV 4 глава компанії Roku Ентоні Вуд називав Apple TV «аксесуаром для iPad». За словами топ-менеджера, оновлений в 2010 році пристрій є збитковим для Apple. «Apple TV, по суті, – це аксесуар для iPad. Вони втрачають на ньому гроші, що дуже незвично для Apple, – заявив Ентоні Вуд. – Якщо ти втрачаєш гроші, навіщо тепер прагнути продавати більше? ». Представлене восени минулого року четверте покоління ТВ-приставок від Apple обзавелося довгоочікуваною для багатьох користувачів можливістю установки ПО з App Store, перетворившись з простого програвача мультимедійного контенту в повноцінний центр розваг. У числі переваг Apple TV 4 – простота використання, «розумний» пульт, підтримка контролерів, функція AirPlay, зручний інтерфейс, підтримка ігор і додатків.

Проте, ряд аналітиків вважають, що поява Apple TV в будинку, де немає інших пристроїв Apple, можливо виключно теоретично.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Золотые часы Apple обойдутся в 1200 долларов?

Постепенно начинает появляться новая информация относительно умных часов Apple, представленных на большой презентации компании 9 сентября. Несколько дней назад стало известно, что предварительный заказ на гаджет станет возможен только в будущем году из-за недостаточного заряда батареи, которого будет хватать только на сутки. Сейчас же немного приоткрылась завеса тайны над стоимостью гаджета и некоторыми его функциями. […]

Київстар запустив нові «революційні» тарифи

Схоже, що «зоряним» набридло бути елітним і дорогим оператором. Вони вирішили спуститися на рівень lifecell, для чого викотили абсолютно нові тарифи. База у них залишилася все та ж – 2 пакети для розмов і три пакети для інтернету. Але в цей раз оператор вирішив грати по крупному. Якщо на розмовних тарифах особливо нічого не змінилося, […]

Google представив голосового помічника Google Home

На конференції розробників Google I/O компанія представила повноцінного голосового помічника Google Home. Фізично Google Home являє собою підключену до інтернету портативну колонку. Через неї користувач може спілкуватися зі штучним інтелектом компанії. Аналогічний проект під назвою Amazon Echo існує у компанії Amazon. Очевидно, що Google Home стане його прямим конкурентом. У програмному плані Google Home являє […]