Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на допомогу Пинкстону.

Компанія пішла на такий крок, оскільки під час тестування проблему з видаленням файлів відтворити не вдалося. Пінкстон написав новий пост у своєму блозі про те, як проходили спроби відновлення його музичної бібліотеки. Двоє інженерів Apple, які приїхали з Купертіно, провели цілий день у нього вдома, встановлюючи причини дивного бага. Джеймс дозволив провести необхідні перевірки на наступних умовах: їх робота не буде стосуватися чогось, окрім iTunes, Apple Music і iTunes Library, а він буде постійно перебувати в кімнаті.

Співробітники Apple прийняли такі обмеження. Вони підключили зовнішній накопичувач до його ноутбуку і запустили спеціальну версію iTunes, яка могла детально записати, що відбувається під час видалення музики. Але багатогодинні спроби розібратися в причинах несправності були безуспішні – інженери просто не могли встановити, чому медіапрогравач видаляв пісні. Найбільшою дивиною виявилося те, що постраждала не вся музична бібліотека, а більша її частина, але між віддаленими елементами немає ніяких кореляцій. Композиції були записані в різний час, мали різні формати, бітрейт, не належали до одного музичного жанру.

Щоб уникнути безповоротної втрати файлів, Пінкстон в своєму блозі порекомендував регулярно робити бекапи, використовуючи додаток Retrospect на Windows або Time Machine на OS X.

Після безуспішних спроб розібратися, інженери з Купертіно покинули будинок Пінкстона, попередньо попросивши його користуватися iTunes в звичному режимі: купити кілька пісень, зробити плейлист, стрім щось типу Apple TV. На наступний день, в неділю, один з працівників повернувся і зібрав необхідні дані, а також пообіцяв Пінкстону, що компанія працює над оновленням, яке покликане усунути ймовірність появи цього бага.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung планує повернути на ринок вибухонебезпечні Galaxy Note 7 у вигляді відновлених апаратів

Samsung планує почати продаж відновлених Galaxy Note 7 на початку 2017 року. Про це пише видання International Business Times з посиланням на анонімне джерело в компанії. За відомостями ресурсу, телефони Samsung Galaxy Note 7 після провального запуску і глобального відкликання можуть отримати друге життя. «Samsung ще не прийняла остаточного рішення і, швидше за все, з […]

Apple знизила ціни на iPad Pro, iPad Mini і iPad Air 2

Після завершення презентації та повторного відкриття онлайн-магазину користувачі виявили нові цінники на iPad Air 2, iPad mini 4 і iPad mini 2. Цінова політика компанії змінилася в кращий бік – планшети подешевшали. Крім того, деякі моделі тепер продаються в нових конфігураціях пам’яті. Apple радикально пройшлася по модулях пам’яті для всієї лінійки своїх пристроїв і прибрала […]

AOC і Porsche представили еталонний монітор 2017 року

Відомий виробник моніторів AOC спільно зі студією дизайну F.A Porsche представили два монітори з діагоналлю 24 і 27 дюймів. Обидва з роздільною здатністю Full HD і практично без рамок. Головна їхня фішка: дроти не стирчать з моніторів. Компанія стверджує, що монітор – це перш за все екран, зовнішній вигляд якого не повинні псувати непривабливі кабелі, […]