Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на допомогу Пинкстону.

Компанія пішла на такий крок, оскільки під час тестування проблему з видаленням файлів відтворити не вдалося. Пінкстон написав новий пост у своєму блозі про те, як проходили спроби відновлення його музичної бібліотеки. Двоє інженерів Apple, які приїхали з Купертіно, провели цілий день у нього вдома, встановлюючи причини дивного бага. Джеймс дозволив провести необхідні перевірки на наступних умовах: їх робота не буде стосуватися чогось, окрім iTunes, Apple Music і iTunes Library, а він буде постійно перебувати в кімнаті.

Співробітники Apple прийняли такі обмеження. Вони підключили зовнішній накопичувач до його ноутбуку і запустили спеціальну версію iTunes, яка могла детально записати, що відбувається під час видалення музики. Але багатогодинні спроби розібратися в причинах несправності були безуспішні – інженери просто не могли встановити, чому медіапрогравач видаляв пісні. Найбільшою дивиною виявилося те, що постраждала не вся музична бібліотека, а більша її частина, але між віддаленими елементами немає ніяких кореляцій. Композиції були записані в різний час, мали різні формати, бітрейт, не належали до одного музичного жанру.

Щоб уникнути безповоротної втрати файлів, Пінкстон в своєму блозі порекомендував регулярно робити бекапи, використовуючи додаток Retrospect на Windows або Time Machine на OS X.

Після безуспішних спроб розібратися, інженери з Купертіно покинули будинок Пінкстона, попередньо попросивши його користуватися iTunes в звичному режимі: купити кілька пісень, зробити плейлист, стрім щось типу Apple TV. На наступний день, в неділю, один з працівників повернувся і зібрав необхідні дані, а також пообіцяв Пінкстону, що компанія працює над оновленням, яке покликане усунути ймовірність появи цього бага.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple пропонує вмонтовувати у смартфони висувні амортизатори

Державний орган США, що відповідає за реєстрацію патентів, розсекретив чергову заявку американського «яблучного» гіганта. На цей раз патент стосується корпусу пристроїв. За загальною назвою приховується спеціальна система, що покликана захистити смартфони від пошкоджень у разі падіння. Для цього в чотирьох кутах корпусу пристроя пропонується розмістити спеціальні висувні амортизатори, як будуть поглинати енергію удару об поверхню. […]

Samsung випадково показала Galaxy Note8

Поки всі гадають, яким же буде дизайн iPhone 8, Samsung чисто «випадково» опублікувала рекламне зображення Galaxy Note8. На офіційній сторінці Samsung в Twitter з’явилося зображення невідомого смартфону з позначкою Exynos9. Це процесор, який працює у всіх флагманах компанії. І спочатку можна було б подумати, що це звичайний Galaxy S8, але це не так. У «есок» […]

Опубліковані фотографії захисного чохла, в якому Apple перевозить iPhone

Перед кожною презентацією Apple за довгі місяці починають «зливати» фотографії майбутніх пристроїв. На днях блогер Сонні Діксон вирішив виділитися і опублікував фото захисних кейсів, в яких перевозять iPhone. У досить масивну конструкцію поміщається смартфон. Кейс повністю приховує дизайн пристрою: бічні і верхні межі, задню кришку, роз’єми. Власник «секретного пристрою» може лише побачити дисплей, фронтальну і задню […]