Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на допомогу Пинкстону.

Компанія пішла на такий крок, оскільки під час тестування проблему з видаленням файлів відтворити не вдалося. Пінкстон написав новий пост у своєму блозі про те, як проходили спроби відновлення його музичної бібліотеки. Двоє інженерів Apple, які приїхали з Купертіно, провели цілий день у нього вдома, встановлюючи причини дивного бага. Джеймс дозволив провести необхідні перевірки на наступних умовах: їх робота не буде стосуватися чогось, окрім iTunes, Apple Music і iTunes Library, а він буде постійно перебувати в кімнаті.

Співробітники Apple прийняли такі обмеження. Вони підключили зовнішній накопичувач до його ноутбуку і запустили спеціальну версію iTunes, яка могла детально записати, що відбувається під час видалення музики. Але багатогодинні спроби розібратися в причинах несправності були безуспішні – інженери просто не могли встановити, чому медіапрогравач видаляв пісні. Найбільшою дивиною виявилося те, що постраждала не вся музична бібліотека, а більша її частина, але між віддаленими елементами немає ніяких кореляцій. Композиції були записані в різний час, мали різні формати, бітрейт, не належали до одного музичного жанру.

Щоб уникнути безповоротної втрати файлів, Пінкстон в своєму блозі порекомендував регулярно робити бекапи, використовуючи додаток Retrospect на Windows або Time Machine на OS X.

Після безуспішних спроб розібратися, інженери з Купертіно покинули будинок Пінкстона, попередньо попросивши його користуватися iTunes в звичному режимі: купити кілька пісень, зробити плейлист, стрім щось типу Apple TV. На наступний день, в неділю, один з працівників повернувся і зібрав необхідні дані, а також пообіцяв Пінкстону, що компанія працює над оновленням, яке покликане усунути ймовірність появи цього бага.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Tesla має намір знизити вартість електрокару Tesla Model X

Компанія Tesla і випущена нею автопродукція вже декілька місяців поспіль значиться центральною темою обговорення ЗМІ. В черговий раз інтерес до Tesla підігрів сам Елон Маск, який оголосив про перегляд політики ціноутворення на кросовер Model X і зниження його вартості. Якщо раніше цей електрокар в базовій комплектації обходився клієнтам з США в $82,5 тис., то тепер за […]

Ми можемо назавжди попрощатися з пристроями лінійки Air 2

Новий 12-дюймовий MacBook легше і тонше будь-якого іншого ноутбука від Apple, проте він не став представником нового покоління лінійки MacBook Air. Його назвали просто MacBook. Разом з ним сьогодні існує лінійка MacBook Pro, в якій комп’ютери з двома різними діагоналями екрана. Цілком можливо, що такі ж зміни чекають планшети від Apple. Сьогодні існують iPad mini, […]

один коментар | 28.06.2016 12:29

Повертаємо Slide to Unlock в iOS 10

Як в старі добрі часи. Ти категорично проти нового рішення Apple щодо розблокування смартфону? Тебе відверто дістало ламати кнопку «Додому»? Радій, рішення знайдено! З’явився спосіб повернути звичну систему розблокування в iOS 10. Плюс до всього, цей спосіб підійде тим, у кого зламана кнопка. Готуємося до невеликих «танців з бубном». Увага: після відновлення старого методу авторизації в смартфоні […]