Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на допомогу Пинкстону.

Компанія пішла на такий крок, оскільки під час тестування проблему з видаленням файлів відтворити не вдалося. Пінкстон написав новий пост у своєму блозі про те, як проходили спроби відновлення його музичної бібліотеки. Двоє інженерів Apple, які приїхали з Купертіно, провели цілий день у нього вдома, встановлюючи причини дивного бага. Джеймс дозволив провести необхідні перевірки на наступних умовах: їх робота не буде стосуватися чогось, окрім iTunes, Apple Music і iTunes Library, а він буде постійно перебувати в кімнаті.

Співробітники Apple прийняли такі обмеження. Вони підключили зовнішній накопичувач до його ноутбуку і запустили спеціальну версію iTunes, яка могла детально записати, що відбувається під час видалення музики. Але багатогодинні спроби розібратися в причинах несправності були безуспішні – інженери просто не могли встановити, чому медіапрогравач видаляв пісні. Найбільшою дивиною виявилося те, що постраждала не вся музична бібліотека, а більша її частина, але між віддаленими елементами немає ніяких кореляцій. Композиції були записані в різний час, мали різні формати, бітрейт, не належали до одного музичного жанру.

Щоб уникнути безповоротної втрати файлів, Пінкстон в своєму блозі порекомендував регулярно робити бекапи, використовуючи додаток Retrospect на Windows або Time Machine на OS X.

Після безуспішних спроб розібратися, інженери з Купертіно покинули будинок Пінкстона, попередньо попросивши його користуватися iTunes в звичному режимі: купити кілька пісень, зробити плейлист, стрім щось типу Apple TV. На наступний день, в неділю, один з працівників повернувся і зібрав необхідні дані, а також пообіцяв Пінкстону, що компанія працює над оновленням, яке покликане усунути ймовірність появи цього бага.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новинка для автомобилистов от Apple – CarPlay

   Как известно, популярности iPhone во всем мире можно только позавидовать, но компания Apple не собирается останавливаться на достигнутом. Благодаря богатому функционалу и широкой гамме приложений этот девайс уже давно используется не только в качестве телефона, теперь же область его применения будет еще шире, ведь Apple официально представила собственную систему для автомобилей под названием CarPlay. […]

У магазинах Apple почали продавати NFC-сканери

Компанія Square анонсувала початок продажів в Apple Store свого нового NFC-сканера Square Reader. Пристрій з підтримкою Apple Pay, Android Pay та інших видів безконтактних платежів вже можна придбати у фірмових магазинах Apple або замовити онлайн за ціною 49 доларів. Розрахований насамперед на застосування в сфері малого бізнесу Squate Reader підтримує смартфони з NFC-чіпом (зокрема, iPhone […]

На повестке дня – развлекательное приложение NARR8

Наверное, никто не станет спорить с тем, что iPad является отличной штуковиной, которая просто идеально подходит для чтения различных книжек, графических романов и комиксов. Но в, то время, когда различных программ-читалок представлено довольно много, то платформ с авторскими произведениями практически нет. Приложение NARR8, которое создали российские разработчики, является именно тем, чего так не хватало любителям […]