Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на допомогу Пинкстону.

Компанія пішла на такий крок, оскільки під час тестування проблему з видаленням файлів відтворити не вдалося. Пінкстон написав новий пост у своєму блозі про те, як проходили спроби відновлення його музичної бібліотеки. Двоє інженерів Apple, які приїхали з Купертіно, провели цілий день у нього вдома, встановлюючи причини дивного бага. Джеймс дозволив провести необхідні перевірки на наступних умовах: їх робота не буде стосуватися чогось, окрім iTunes, Apple Music і iTunes Library, а він буде постійно перебувати в кімнаті.

Співробітники Apple прийняли такі обмеження. Вони підключили зовнішній накопичувач до його ноутбуку і запустили спеціальну версію iTunes, яка могла детально записати, що відбувається під час видалення музики. Але багатогодинні спроби розібратися в причинах несправності були безуспішні – інженери просто не могли встановити, чому медіапрогравач видаляв пісні. Найбільшою дивиною виявилося те, що постраждала не вся музична бібліотека, а більша її частина, але між віддаленими елементами немає ніяких кореляцій. Композиції були записані в різний час, мали різні формати, бітрейт, не належали до одного музичного жанру.

Щоб уникнути безповоротної втрати файлів, Пінкстон в своєму блозі порекомендував регулярно робити бекапи, використовуючи додаток Retrospect на Windows або Time Machine на OS X.

Після безуспішних спроб розібратися, інженери з Купертіно покинули будинок Пінкстона, попередньо попросивши його користуватися iTunes в звичному режимі: купити кілька пісень, зробити плейлист, стрім щось типу Apple TV. На наступний день, в неділю, один з працівників повернувся і зібрав необхідні дані, а також пообіцяв Пінкстону, що компанія працює над оновленням, яке покликане усунути ймовірність появи цього бага.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Эдди Кью занялся шоппингом с использованием Apple Pay [Видео]

Запуск Apple Pay перевернул представления многих пользователей о значении фразы “мобильные платежи”. Новоиспеченные владельцы iPhone 6 и iPhone 6 Plus получили доступ к универсальному инструменту контроля за финансами, и директор по развитию Apple Pay Эдди Кью решил на себе проверить работу с платежным сервисом.   Назвать опубликованное видео “интервью” язык у нас все-таки не повернулся, […]

Хакер виклав уразливість нульового дня для джейлбрейка iOS 9.3.3

Хакер Лука Тодескі, відомий в Мережі під ніком qwertyoruiop, виклав у відкритий доступ 0day-вразливість для бета-версії iOS 9.3.3, дізнавшись, що вона не актуальна для нової операційної системи iOS 10. Про це він розповів у своєму мікроблозі. «Так, Apple вбила обидва моїх джейлбрейк-ланцюжка. GasGauge була однією з них », – написав він. Розробник зазначив, що уразливість досить […]

“Машина часу” в Google Earth відправить на 32 роки в минуле

Компанія Google оновила функцію “машини часу” Timelapse, яка була запущена в 2013 році як частина картографічного сервісу “Google Планета Земля”. Вона дозволяє відмотати час назад і побачити, як змінювалася Земля протягом десятиліть: з 1984 року аж до сьогоднішнього дня. У Timelapse можна простежити процес будівництва інфраструктурних проектів (наприклад, реконструкцію висячого мосту Окленд Бей Брідж, що […]