Ще навесні ходили чутки про те, що Apple відмовиться від співпраці з Qualcomm і перейде на LTE чіпи іншого розробника. Схоже, що вони виявилися правдою.

CEO корпорації Qualcomm, Стів Моленкопф заявив, що один з головних партнерів компанії піде до конкурента. Як ми розуміємо, «партнер» – це Apple, а «конкурент» – Intel. Ми сумніваємося, що компанії винесуть на публіку умови своєї угоди, але аналітики говорять про те, що в Купертіно вирішили використовувати в iPhone 7 LTE чіп нового покоління. Теоретично, розробка Intel може розганятися до 450 Мбіт / сек на завантаженні і вивантажувати інформацію зі швидкістю до 100 Мбіт / сек.

  Звичайно, це відмінний привід розповісти на кейноуті про найбільш швидкісний  LTE серед конкурентів, але не більше. Навіть просунута технологія 4G не дає швидкість яка була б більше 50-70 Мбіт / сек. Природно, Apple потрібен запас, тому що чим ближче до 5G, тим більша ймовірність «суміжного» стандарту, яким був HDSPA + або той же перший LTE.

Тому новий чіп – це скоріше робота на перспективу, яка дозволить власникам iPhone 7 навіть через кілька років зможуть використовувати будь-яку технологію по максимуму. До появи 5G (яке відбудеться не раніше 2019-2020 року), розробка точно буде актуальною.

Очікується, що iPhone 7 буде представлений у вересні 2016 року. Останнім часом з'явилося багато інформації про майбутнє флагмана – це стосується і можливого дизайну, наявності роз'єму для навушників і подвійної камери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Останні чутки стосовно електромобіля iCar

Відповідно до інформації, яка була викладена на офіційних сайтах багатьох західних ЗМІ, Apple зараз активно працює над створенням власного електромобіля для того, щоб скласти конкуренцію нинішньому лідеру ринку – компанії Tesla. Нещодавно на сайті Macworld з’явилась інформація про те, що для роботи в межах проекту Titan Apple активно переманює спеціалістів з компаній BMW та Samsung. […]

Линейка ожидаемых датчиков в iWatch

Как почитатели «яблочных» продуктов, так и сама компания из Купертино, возлагают на iWatch большие надежды, что совсем не удивительно, ведь данный аксессуар сможет встать в один ряд с такими большими проектами, как iPhone и iPad. На сегодняшний день нет смартчасов и спортивных браслетов, которые бы смогли поразить пользовательское воображение, однако потенциал у таких устройств просто […]

Робот зібрав кубик Рубік за секунду

Сучасний світ, де автомобілі паркуються самі, а андроїди створюють рок-групи, важко чимось здивувати. Тим не менш, цей кумедний факт вартий уваги.  Два ентузіасти робототехніки Джей Флетланд і Пол Роуз сконструювали робота, здатного зібрати знамениту головоломку трохи більше ніж за 1 секунду (1,019 секунди, якщо бути точним).  Пристрій складається з чотирьох веб-камер, що визначають стан граней кубика. Потім камери передають цю інформацію на комп’ютер, спеціальний алгоритм прораховує дії.  Комп’ютер інструктує кілька крокових двигунів, в яких зафіксована головоломка. І вперед. Одна секунда. Винахідники планують подати заявку на новий світовий рекорд. […]