Ще навесні ходили чутки про те, що Apple відмовиться від співпраці з Qualcomm і перейде на LTE чіпи іншого розробника. Схоже, що вони виявилися правдою.

CEO корпорації Qualcomm, Стів Моленкопф заявив, що один з головних партнерів компанії піде до конкурента. Як ми розуміємо, «партнер» – це Apple, а «конкурент» – Intel. Ми сумніваємося, що компанії винесуть на публіку умови своєї угоди, але аналітики говорять про те, що в Купертіно вирішили використовувати в iPhone 7 LTE чіп нового покоління. Теоретично, розробка Intel може розганятися до 450 Мбіт / сек на завантаженні і вивантажувати інформацію зі швидкістю до 100 Мбіт / сек.

  Звичайно, це відмінний привід розповісти на кейноуті про найбільш швидкісний  LTE серед конкурентів, але не більше. Навіть просунута технологія 4G не дає швидкість яка була б більше 50-70 Мбіт / сек. Природно, Apple потрібен запас, тому що чим ближче до 5G, тим більша ймовірність «суміжного» стандарту, яким був HDSPA + або той же перший LTE.

Тому новий чіп – це скоріше робота на перспективу, яка дозволить власникам iPhone 7 навіть через кілька років зможуть використовувати будь-яку технологію по максимуму. До появи 5G (яке відбудеться не раніше 2019-2020 року), розробка точно буде актуальною.

Очікується, що iPhone 7 буде представлений у вересні 2016 року. Останнім часом з'явилося багато інформації про майбутнє флагмана – це стосується і можливого дизайну, наявності роз'єму для навушників і подвійної камери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Опубліковано сценарій нового фільму про Стіва Джобса

В кінці жовтня в США вийшов у прокат фільм «Стів Джобс», а його російський реліз призначено на 1 січня 2016 року. Студія Universal виклала в загальний доступ сценарій цього фільму з непростою долею. Документ складається зі 190 сторінок PDF. Фільм про геніального бізнесмена складається з трьох сцен з різних періодів його життя. Кожен півгодинний епізод розповідає про події, […]

Samsung продемонструвала переваги AMOLED-екранів над LCD

Samsung випустила рекламний ролик, в якому показала переваги AMOLED-екранів над дисплеями LCD. Дисплеї на органічних світлодіодах використовуються в смартфонах південнокорейської компанії, тоді як LCD-панелі застосовуються в iPhone, iPad і пристроях деяких інших виробників. Головні переваги AMOLED-дисплеїв, як відзначили в Samsung – стовідсоткове охоплення колірної схеми RGB. В результаті панелі показують більш природні і насичені кольори. […]

Годинники на Android Wear більше не вимагають смартфона для підключення до Wi-Fi

У нових версіях Android Wear у смарт-годинниках з’явилася можливість самостійно підключатися до бездротових мереж Wi-Fi. Це дозволяє менше залежати від синхронізації зі смартфоном. Раніше підключення смарт-годинників на програмній платформі Google відбувалося через телефон, що змушувало електронний браслет сильно залежати від нього і приносило безліч незручностей користувачам. У нових версіях ОС гаджет може самостійно підключатися до […]