Ще навесні ходили чутки про те, що Apple відмовиться від співпраці з Qualcomm і перейде на LTE чіпи іншого розробника. Схоже, що вони виявилися правдою.

CEO корпорації Qualcomm, Стів Моленкопф заявив, що один з головних партнерів компанії піде до конкурента. Як ми розуміємо, «партнер» – це Apple, а «конкурент» – Intel. Ми сумніваємося, що компанії винесуть на публіку умови своєї угоди, але аналітики говорять про те, що в Купертіно вирішили використовувати в iPhone 7 LTE чіп нового покоління. Теоретично, розробка Intel може розганятися до 450 Мбіт / сек на завантаженні і вивантажувати інформацію зі швидкістю до 100 Мбіт / сек.

  Звичайно, це відмінний привід розповісти на кейноуті про найбільш швидкісний  LTE серед конкурентів, але не більше. Навіть просунута технологія 4G не дає швидкість яка була б більше 50-70 Мбіт / сек. Природно, Apple потрібен запас, тому що чим ближче до 5G, тим більша ймовірність «суміжного» стандарту, яким був HDSPA + або той же перший LTE.

Тому новий чіп – це скоріше робота на перспективу, яка дозволить власникам iPhone 7 навіть через кілька років зможуть використовувати будь-яку технологію по максимуму. До появи 5G (яке відбудеться не раніше 2019-2020 року), розробка точно буде актуальною.

Очікується, що iPhone 7 буде представлений у вересні 2016 року. Останнім часом з'явилося багато інформації про майбутнє флагмана – це стосується і можливого дизайну, наявності роз'єму для навушників і подвійної камери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Music «вбиває» інші музичні сервіси

Платоспроможна аудиторія Apple Music продовжує розвиватися, причому неймовірно стрімко. Ще в жовтні минулого року підписку оформили 6 500 000 чоловік, і всього за кілька місяців їх кількість збільшилася до немислимою позначки. Як говориться у звіті аналітиків з Financial Times, на даний момент число «платних» користувачів Apple Music перевалило за 10 мільйонів чоловік. Такими темпами вже […]

Створено концепт iPhone 8 на основі чуток: скляний корпус, екран «від краю до краю», п’ять кольорів

В останні дні з новою силою відновилися чутки про те, що iPhone 8 отримає повністю новий дизайн на честь 10-річного ювілею смартфону. Минулого тижня про це написали кілька авторитетних видань, включаючи Bloomberg і New York Times. Дизайнери з проекту iDrop News вирішили об’єднати неофіційні відомості про новинку, представивши власне бачення майбутнього смартфону. Достовірної інформації про […]

Стів Возняк вирішив не відмовлятися від електромобіля Tesla на користь Chevrolet Bolt

Неперевершений Стів Возняк, співзасновник компанії Apple, незважаючи на критичні висловлювання на адресу електромобіля Tesla, все-таки вирішив не міняти його на Chevrolet Bolt. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Куплений у 2013 році попередній автомобіль Воза – Tesla Model S – не подобався господареві. Він навіть написав пост про те, що збирається перейти […]