Після «lifecell» і «Київстар» свій хід вирішив зробити «Інтертелеком». Вони, звичайно, всі тарифи не поміняли, зате додали два нових спеціально для смартфона.

Що дивно, на відміну від попередніх пропозицій, «Інтертелеком» не задарює абонента трафіком. Навпаки, пропозиції надзвичайно скромні, особливо за мірками оператора. Були представлені два нових, типу: «3G смартфон на місяць» і «3G смартфон на день».

Перший – пакетний, який на місяць дає безлімітні дзвінки всередині мережі, 30 хвилин на інших операторів і 1000 Мб інтернету. Якщо ти використовуєш весь трафік, то кожен наступний мегабайт обійдеться в 5 копійок.

Другий тариф, який «3G смартфон на день», за щоденну плату в 0,99 грн дає 30 хвилин на номери «Інтертелеком» і 50 Мб інтернету. Дзвінки на інші мережі обійдуться в 0,60 грн / хв (перші 5 хвилин – 0,50 грн / хв). За трафік поверх тарифу потрібно буде заплатити всі ті ж 5 коп / Мб.

Схоже, оператор вирішив істотно урізати плюшки своїм користувачам. Пропав безлімітний інтернет, а в денному тарифі навіть безліміт на номери «Інтертелеком». Поки не ясно, це конкретний випадок або компанія змінює політику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Little Bit Evil

Наконец-то игра Little Bit Evil жанра Tower Defense получила обновление. Ее мировой релиз состоялся 26 октября 2013 года. Данное приложение настолько понравилось пользователям, что оно незамедлительно заняло высшие места рейтинга российского App Store на этапе soft launch.  Обновление приложения до версии 1.1.0 приурочили к данному событию для разработчика Crazy Panda. Сегодня скачать игру можно на […]

Читай всі новини техніки та науки онлайн в новинному агрегаторі smi.pp.ua

Новинний агрегатор – це стрічка новин, яка оновлюється автоматично з відображенням останніх і свіжих новин з інтернет видань і новинних ресурсів. Зараз є в мережі величезна кількість новинних агрегаторів, які аналізують і відображають новини в режимі онлайн. Російська влада навіть планували поставити новинні агрегатори за значенням, як новинні ресурси і змусити їх перевіряти опубліковану інформацію, […]

Превращение iPhone в профессиональный микроскоп

Для американца Томаса Ларсона не нова идея превращения iPhone в настоящий микроскоп. Так, Micro Phone Lens 150x является уже вторым его проектом в этой области на Kickstarter. Напомним, что ранее Владимиром Кузиным уже была затронута тема микроскопа для iPhone, которая упоминалась в «Дайджесте новинок Kickstarter». Согласитесь, кто из нас не мечтал о собственном микроскопе. Часто […]