Років десять тому одним з найбільш популярних брендів на ринку мобільних телефонів заслужено вважалася фінська компанія Nokia. З появою смартфонів справи у виробника справді легендарних апаратів не склалися, і в 2013 році Nokia стала частиною IT-гіганта Microsoft.

Випуск смартфонів серії Lumia (за які фіни взялися ще в 2011 році) навряд чи можна назвати успішним, а мобільна платформа Windows Phone чи могла конкурувати з Android і iOS.

Вчора компанія Microsoft прийняла рішення про продаж прав на випуск смартфонів під брендом Nokia китайському Мегазаводу Foxconn.

З конвеєра Foxconn виходять пристрої і компоненти для таких компаній, як Apple, Sony і Intel. Дуже скоро до них може приєднатися і Nokia. Представники Microsoft планують повністю попрощатися з брендом Nokia.

Права на використання імені компанії належать дітищу Білла Гейтса аж до 2024 року. До Foxconn може відійти весь телефонний бізнес, а підрозділ, що займається випуском смартфонів Lumia буде поглинена командою Surface. Зрозуміло, що таке рішення спричинить за собою масове скорочення персоналу і це при тому, що не так давно Microsoft звільнила близько 18 тисяч співробітників підрозділу Nokia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новина-анекдот: сотні тисяч зламаних «айфонів»

Ця новина-анекдот почнеться зі скріншота. Зустрічайте – вже неіснуючий недільний твітru_mts, присвячений нашумілої на вихідних «error 53» і заклику переходити на Android: Ця новина-анекдот продовжиться скріншотом – уточнена статистика поламаних «айфонів» у виконанні Appleinsider.ru. Десятки тисяч легким рухом руки перетворюються вже в сотні тисяч: Цю новину-анекдот підсумуем теж скріншотом. Звідки насправді взялися сто вісімдесят тисяч? – Як […]

Infinite Dreams – Sky Force 2014!!

Компания Infinite Dreams, которую многие помнят по играм Jelly Defense и Can Knockdown, а также отличному симулятору гончарного дела под названием Let's Create! Pottery и ряда игр Sky Force, представила новую отличную игрушку для iPhone и iPad. Эта игра представляет собой продолжение серии Sky Force. Пока она доступна лишь в App Store Новой Зеландии и […]

3 способи домогтися якісного звуку при зйомці відео на iPhone

Користувачам iPhone не складає труднощів зняти і відредагувати відеоролик, але домогтися якісного звуку буває дуже непросто. Штатний мікрофон працює добре тільки на близькій відстані з джерелом звуку і в переповненому приміщенні його можливостей, як правило, недостатньо. Якщо ви хочете поліпшити якість звуку під час відеозйомки, скористайтеся наступними порадами. Підійдіть ближче до об'єкта зйомки Одна з […]