Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді.

Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого для віртуальної реальності. Звичайно, магії не відбулося і звичайні двомірні ролики не перезняли за допомогою спеціалізованих камер, так що ви зможете подивитися їх лише в режимі «театру».

Щоб переглянути будь-який ролик в окулярах Cardboard необхідно активувати цей пункт в налаштуваннях. Після цього можна вкласти смартфон у відповідний відсік віртуальних окулярів і насолоджуватися переглядом.

Cardboard – найдоступніший пристрій для того, щоб спробувати зануритися в тривимірні ігри і відео. У США офіційна вартість картонних і зручних для самостійної збірки окулярів не перевищує $ 20, а по всьому світу ентузіасти роблять свої аналоги пристрою ще дешевше.

Також в використанні недорогих 3D-окулярів зацікавлені і медіа – The New York Times, наприклад, має окремий підрозділ журналістів, які працюють над створенням VR-контенту. Також газета випустила спеціальний додаток для перегляду VR-матеріалів в Cardboard і регулярно розсилає картонні стереоскопічні окуляри своїм передплатникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 10.1 вийде 25 жовтня

Перше серйозне оновлення мобільної операційної системи iOS 10 поки знаходиться в стадії бета-тестування, але, схоже, чекати фінального релізу iOS 10.1 залишилося вже недовго. Буквально позавчора Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.1, і користувачі по всьому світу задаються питанням – коли ж, нарешті, закінчиться тестування. Відповідь на це питання несподівано дав японський мобільний оператор DoCoMo, який […]

Twitter покладає надію на колишнього прес-секретаря Apple

Наталі Керріс працювала в Apple 14 років, перш ніж звільнилася навесні минулого року. Тоді говорили, що вона планує вихід на пенсію. Керріс брала участь у просуванні багатьох продуктів компанії, таких як iPhone, iPod і iPad. Однак спокій тільки сниться пані Керріс. Виявляється, вже досить давно вона веде переговори з представниками Twitter. Її навіть називають першим претендентом […]

Скидки на 25 февраля 2014 года

Свет Сознание  Вам предстоит раскрыть зловещую тайну «Б-18» , заброшенного давно по непонятным причинам. И кто знает какие приключения вас там ожидают? Приготовьтесь к самому ужасному переживанию в вашей жизни. Продолжение, уже многим так понравившегося хоррора Dead Bunker. Игра начинается сразу после того как наш герой собрав пять ноутбуков отправившись к выходу, думал покинуть это […]