Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді.

Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого для віртуальної реальності. Звичайно, магії не відбулося і звичайні двомірні ролики не перезняли за допомогою спеціалізованих камер, так що ви зможете подивитися їх лише в режимі «театру».

Щоб переглянути будь-який ролик в окулярах Cardboard необхідно активувати цей пункт в налаштуваннях. Після цього можна вкласти смартфон у відповідний відсік віртуальних окулярів і насолоджуватися переглядом.

Cardboard – найдоступніший пристрій для того, щоб спробувати зануритися в тривимірні ігри і відео. У США офіційна вартість картонних і зручних для самостійної збірки окулярів не перевищує $ 20, а по всьому світу ентузіасти роблять свої аналоги пристрою ще дешевше.

Також в використанні недорогих 3D-окулярів зацікавлені і медіа – The New York Times, наприклад, має окремий підрозділ журналістів, які працюють над створенням VR-контенту. Також газета випустила спеціальний додаток для перегляду VR-матеріалів в Cardboard і регулярно розсилає картонні стереоскопічні окуляри своїм передплатникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

LifeCell запустив новий тариф. Безліміт за 5 гривень

Пропозиція отримало назву “Легкий” і ціна на нього більш ніж дивна – всього 5 гривень. За ці гроші абонент може необмежено дзвонити на номери LifeCell (перший місяць безкоштовно). Дзвінки на інші мережі обійдуться в 0,50 грн / хв, а за 50 Мб 3G доведеться Заплатити 3 гривні. Якщо на рахунку менше 5 грн, то ціна […]

Apple випустила слуховий апарат, сумісний з iPhone

За минулі кілька років в мережі не раз з’являлася інформація про те, що компанія Apple працює над власним медичним приладом. Однак поки гаджет так і не побачив світ. Але, судячи з усього, в компанії не хочуть закидати ідеї випустити свій медичний пристрій. Правда, почати Apple вирішила з малого. Днями стало відомо про те, що купертінівці […]

Підпишись на улюблений сайт за допомогою Safari для iOS

Не встигаєте стежити за новими функціями в iOS? Нічого страшного, можливостей системи стало так багато, що пам’ятати про всіх просто неможливо. У цій статті Ви дізнаєтесь, як підписатися на статті улюбленого сайту прямо в браузері Safari на Вашому мобільному пристрої.  Для цього потрібно виконати наступні дії: Відкрите Safari на своєму iOS-пристрої. Відкрите сайт, на який Ви […]