Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді.

Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого для віртуальної реальності. Звичайно, магії не відбулося і звичайні двомірні ролики не перезняли за допомогою спеціалізованих камер, так що ви зможете подивитися їх лише в режимі «театру».

Щоб переглянути будь-який ролик в окулярах Cardboard необхідно активувати цей пункт в налаштуваннях. Після цього можна вкласти смартфон у відповідний відсік віртуальних окулярів і насолоджуватися переглядом.

Cardboard – найдоступніший пристрій для того, щоб спробувати зануритися в тривимірні ігри і відео. У США офіційна вартість картонних і зручних для самостійної збірки окулярів не перевищує $ 20, а по всьому світу ентузіасти роблять свої аналоги пристрою ще дешевше.

Також в використанні недорогих 3D-окулярів зацікавлені і медіа – The New York Times, наприклад, має окремий підрозділ журналістів, які працюють над створенням VR-контенту. Також газета випустила спеціальний додаток для перегляду VR-матеріалів в Cardboard і регулярно розсилає картонні стереоскопічні окуляри своїм передплатникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У мережі з’явилися технічні характеристики iPhone 7 і 7 Plus

Невідомо, наскільки можна довіряти цій інформації, але виглядає вона, в усякому разі, досить правдоподібно. Китайські «шпигуни» виклали в мережу технічні характеристики iPhone 7 і 7 Plus, і ці характеристики збігаються з тим, що було відомо раніше. Можна побачити, що iPhone 7 отримає 2 ГБ оперативної пам’яті, а iPhone 7 Plus – вже 3 ГБ. У […]

Японці створили корпус для PC в стилі Mac Pro

Японська компанія ITC випустила нову модель комп'ютерного корпусу, зовні схожу з Mac Pro. Корпус під назвою Black Drum виконаний у формі циліндра і розрахован на системні плати типорозміру mini-ITX. Пристрій має близькі до «яблучному» розміри: 206 × 206 × 279 мм. Система охолодження корпусу Mac Pro розроблена таким чином, щоб складові не перегріватися, а весь […]

ЗМІ: iPhone 7 отримає 256 ГБ пам’яті в максимальній конфігурації і збереже версію на 16 ГБ

Кожне нове покоління смартфонів Apple викликає величезний інтерес не тільки у потенційних покупців, а й у тих, хто просто стежить за тенденціями на ринку споживчої електроніки, тобто досить широкої аудиторії. Тому часто не встигне компанія вивести на ринок новинку, як в Інтернеті починають з'являтися чутки вже про наступній моделі, і неважливо, що до її дебюту […]