Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді.

Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого для віртуальної реальності. Звичайно, магії не відбулося і звичайні двомірні ролики не перезняли за допомогою спеціалізованих камер, так що ви зможете подивитися їх лише в режимі «театру».

Щоб переглянути будь-який ролик в окулярах Cardboard необхідно активувати цей пункт в налаштуваннях. Після цього можна вкласти смартфон у відповідний відсік віртуальних окулярів і насолоджуватися переглядом.

Cardboard – найдоступніший пристрій для того, щоб спробувати зануритися в тривимірні ігри і відео. У США офіційна вартість картонних і зручних для самостійної збірки окулярів не перевищує $ 20, а по всьому світу ентузіасти роблять свої аналоги пристрою ще дешевше.

Також в використанні недорогих 3D-окулярів зацікавлені і медіа – The New York Times, наприклад, має окремий підрозділ журналістів, які працюють над створенням VR-контенту. Також газета випустила спеціальний додаток для перегляду VR-матеріалів в Cardboard і регулярно розсилає картонні стереоскопічні окуляри своїм передплатникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

(PRODUCT)RED™ – Apple проти СНІДу

Щороку День боротьби зі СНІДом відзначають 1 грудня. В цей день всі служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з поширенням ВІЛ-інфекції, яку можна зустріти в будь-якому куточку світу. У цей день торгівельний знак Apple по всій планеті загорівся червоним кольором. Так само в червоний колір перефарбували логотипи компанії, що перебувають на магазинах Apple Store. […]

Apple прийняла на роботу співзасновника Google X Йокі Мацуоку

Apple найняла японку Йокі Мацуоку (Yoky Matsuoka), колишнього техкерiвника Nest і співзасновника Google X, повідомляє Fortune. Мацуока буде працювати під керівництвом операційного директора Джеффа Вільямса у напрямку охорони здоров'я. Йокі Мацуока раніше займала в Google пост віце-президента з інновацій, а також працювала в Nest Labs, де вела розробку термостата Nest. Останній, з одного боку, походить на […]

iOS 9 встановлена ​​на 87% пристроїв

Apple опублікувала нові дані про поширення своєї поточної мобільної операційної системи на сумісних пристроях. В даний час «дев’ятка» встановлена на 87% підтримуваних гаджетів, і цей показник на 1 відсоток більше, ніж минулого місяця. Однак з огляду на швидкість поширення і близький вихід iOS 10 можна припустити, що 90-відсотковий бар’єр iOS 9 подолати все-таки не вдасться. […]