Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді.

Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого для віртуальної реальності. Звичайно, магії не відбулося і звичайні двомірні ролики не перезняли за допомогою спеціалізованих камер, так що ви зможете подивитися їх лише в режимі «театру».

Щоб переглянути будь-який ролик в окулярах Cardboard необхідно активувати цей пункт в налаштуваннях. Після цього можна вкласти смартфон у відповідний відсік віртуальних окулярів і насолоджуватися переглядом.

Cardboard – найдоступніший пристрій для того, щоб спробувати зануритися в тривимірні ігри і відео. У США офіційна вартість картонних і зручних для самостійної збірки окулярів не перевищує $ 20, а по всьому світу ентузіасти роблять свої аналоги пристрою ще дешевше.

Також в використанні недорогих 3D-окулярів зацікавлені і медіа – The New York Times, наприклад, має окремий підрозділ журналістів, які працюють над створенням VR-контенту. Також газета випустила спеціальний додаток для перегляду VR-матеріалів в Cardboard і регулярно розсилає картонні стереоскопічні окуляри своїм передплатникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Mozilla готує до випуску нові пристрої на Firefox OS

До сьогодні нам вже було відомо, що компанія Mozilla прийняла рішення відмовитися від виробництва смартфонів під управлінням власної мобільної ОС. Однак, як виявилося, вогняні ліси зовсім не мають наміру припиняти випуск мобільних пристроїв. Якщо вірити інформації з офіційного прес-релізу Mozilla, то зовсім скоро ми матимемо можливість побачити ряд нових пристроїв на базі Firefox OS. Серед […]

Apple потеснит Samsung на южнокорейском рынке?

Интерес покупателей к новым iPhone 6 и iPhone 6 Plus от Apple в первые дни продаж в Южной Корее значительно превзошёл аналогичные показатели Galaxy Note 4 от Samsung. Южнокорейские эксперты бьют тревогу. В прошлую пятницу наиболее крупные и известные операторы Южной Кореи начали принимать предварительные заказы на высокотехнологичные продукты от Apple – iPhone 6 и […]

AVG Cleaner

   AVG Cleaner – это то самое приложение, которое практически по одному клику делает всю свою работу, требуя от пользователя минимум усилий и выполняя максимум функций. Как понятно из названия, приложение очищает вашу систему отлишнего мусора, старых и ненужных файлов и других данных, которые могут замедлить работу компьютера.     Весь процесс очистки происходит быстро и […]