Бета версії позаду.

Вчора  Apple, нарешті, представила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Учасники бета-тестування могли самостійно поспостерігати за еволюцією системи протягом 6 бета-версій, якими розробники балували нас ще з 7 квітня.

Офіційний список змін iOS 9.3.2 виглядає наступним чином:

  • Виправлена ​​помилка, при якій на деяких, об'єднаних в пару з iPhone SE, аксесуарах Bluetooth, спостерігалися проблеми з якістю аудіо.
  • Вирішено проблему з можливими збоями при пошуку визначень в словнику.
  • Виправлена ​​помилка, що перешкоджає набору адрес e-mail на японській клавіатурі Кана в програмах Пошта і Повідомлення.
  • Усунена виникаюча у користувачів Voice Over з голосом Алекс проблема, в результаті якої пристрій перемикався на інший голос при вимові знаком пунктуації та прогалин.
  • Виправлена ​​помилка, яка перешкоджала встановленню призначених для користувача програм B2B (бізнес для бізнесу) на серверах MDM.

Вирушаємо в Налаштування – Основні – Оновлення ПО і оновлюємо прошивку. Середній розмір оновлення на iPhone 6 становить 1,4 ГБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук впевнений, що наступне покоління дітей не знатиме про готівкові гроші

Генеральний директор компанії Apple впевнений в тому, що наступне покоління дітей не буде знати про готівкові гроші. На заміну паперовим грошам прийдуть електронні аналоги. Про це глава "яблучної" корпорації заявив на зустрічі зі студентами Трініті-коледж в місті Дубліні, що знаходиться в Ірландії. Розповідаючи про платіжну систему Apple Pay, він заявив студентам, що їх діти вже […]

MacBook 2017 року зможуть працювати до 20 годин без підзарядки

Поточні яблучні ноутбуки не можуть протриматися без додаткового заряджання довше 8-10 годин. Apple вже давно почала підбирати персонал, тісно пов’язаний з розробкою акумуляторів. Нехай MacBook і вважається рекордсменом в області збереження електроенергії, але багатьом користувачам і цього недостатньо. За інформацією ресурсу Actual Apple, до 2017 року варто очікувати збільшення часу автономності «макбуків». Самим енергоефективним яблучним […]

iPhone 7 попередить власника про поломку кнопки Home

Цікаву особливість нового «яблучного» смартфону виявив один з користувачів. В iPhone 7 Apple відмовилася від фізичної кнопки Home, замінивши її сенсорною, в якій відгук на натискання забезпечує спеціальний механізм Taptic Engine. За відгуками користувачів, різниця між натисканнями на фізичну і сенсорну кнопку мінімальна, до того ж сенсорна кнопка менше схильна до поломок. Однак якщо все […]