Бета версії позаду.

Вчора  Apple, нарешті, представила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Учасники бета-тестування могли самостійно поспостерігати за еволюцією системи протягом 6 бета-версій, якими розробники балували нас ще з 7 квітня.

Офіційний список змін iOS 9.3.2 виглядає наступним чином:

  • Виправлена ​​помилка, при якій на деяких, об'єднаних в пару з iPhone SE, аксесуарах Bluetooth, спостерігалися проблеми з якістю аудіо.
  • Вирішено проблему з можливими збоями при пошуку визначень в словнику.
  • Виправлена ​​помилка, що перешкоджає набору адрес e-mail на японській клавіатурі Кана в програмах Пошта і Повідомлення.
  • Усунена виникаюча у користувачів Voice Over з голосом Алекс проблема, в результаті якої пристрій перемикався на інший голос при вимові знаком пунктуації та прогалин.
  • Виправлена ​​помилка, яка перешкоджала встановленню призначених для користувача програм B2B (бізнес для бізнесу) на серверах MDM.

Вирушаємо в Налаштування – Основні – Оновлення ПО і оновлюємо прошивку. Середній розмір оновлення на iPhone 6 становить 1,4 ГБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Facebook заборонив додатку Prisma обробляти прямі трансляції

Раніше в цьому місяці команда розробників Prisma – додатки для стилізації фотографій і відео під полотна іменитих художників – запустила нову функцію, що дозволяє накладати арт-фільтри на прямі трансляції в Facebook Live. У той же самий день представники соцмережі оголосили про намір незабаром впровадити в прямому ефірі власні інструменти для “художньої” обробки відеопотоку. Як пише […]

Xiaomi і Nokia підписали патентну угоду

Xiaomi і фінський телекомунікаційний гігант Nokia уклали крос-ліцензійну угоду з патентів на стандарти мобільного зв’язку. В рамках угоди китайська компанія також придбала частину патентних активів Nokia і планує використовувати мережеве обладнання партнера. Фінансові умови співпраці не розголошуються. Компанії будуть разом працювати над рішеннями інтерконекту для центрів обробки даних з використанням оптичних транспортних мереж, системами передачі даних на […]

Користувачів Android нелегально підключають до платних підписок

Часто можна почути, що, мовляв, оператори стільникового зв’язку оформляють абоненту платні підписки без його відома. А чи ви впевнені, що це робить сам оператор? «Лабораторія Касперського» разом з МТС розкрили шахрайську схему: зловмисники використовували вразливість браузера AOSP на Android нижче 5.0 версії, щоб виконати свій код на пристрої користувача. Саме цей код, вбудований в заражений […]