Бета версії позаду.

Вчора  Apple, нарешті, представила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Учасники бета-тестування могли самостійно поспостерігати за еволюцією системи протягом 6 бета-версій, якими розробники балували нас ще з 7 квітня.

Офіційний список змін iOS 9.3.2 виглядає наступним чином:

  • Виправлена ​​помилка, при якій на деяких, об'єднаних в пару з iPhone SE, аксесуарах Bluetooth, спостерігалися проблеми з якістю аудіо.
  • Вирішено проблему з можливими збоями при пошуку визначень в словнику.
  • Виправлена ​​помилка, що перешкоджає набору адрес e-mail на японській клавіатурі Кана в програмах Пошта і Повідомлення.
  • Усунена виникаюча у користувачів Voice Over з голосом Алекс проблема, в результаті якої пристрій перемикався на інший голос при вимові знаком пунктуації та прогалин.
  • Виправлена ​​помилка, яка перешкоджала встановленню призначених для користувача програм B2B (бізнес для бізнесу) на серверах MDM.

Вирушаємо в Налаштування – Основні – Оновлення ПО і оновлюємо прошивку. Середній розмір оновлення на iPhone 6 становить 1,4 ГБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як за допомогою Нотаток захистити паролем окремі знімки на iPhone і iPad

Сьогодні в яблучному магазині додатків є досить багато різноманітних утиліт, які дозволяють власникам iPhone і iPad захистити паролем деякі з фотографій, що зберігаються в пам’яті мобільного пристрою. Однак запаролити окремі знімки можна і засобами iOS. Для захисту окремих фотографій користувачам знадобиться додаток Нотатки, який за останній рік обзавівся багатьма корисними функціями. Для установки паролю на окремі […]

Хакери з GSMagic Team продемонстрували джейлбрейк для iOS 9.3.3, реліз «найближчим часом»

У той час, як гіки усього світу чекають новин про джейлбрейк від китайських умільців, маловідома хакерська група з Греції GSMagic Team вже має в своєму розпорядженні готове рішення. Однак поки лише в закритій версії. Поки знамениті хакерські команди намагаються знайти уразливості для злому і установки джейлбрейка на iOS 9, менш імениті професіонали вже показують готові рішення. […]

Программа для обмена сообщениями Viber теперь заточена под iOS 7

   Популярная в Apple Story программа для обмена сообщениями Viber внезапно всех удивила – креативные и деятельные разработчики обновили её специально для iOS 7. Хотя о проекте редизайна заранее не объявлялось, на демонстрационном видео можно рассмотреть, что работает этот клиент теперь немного по-другому.     Надо заметить, что появление прошивки iOS 7 в сентябре 2013-го года […]