Підприємець Джон Макафі, засновник компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення McAfee оголосив, що йому вдалося зламати систему шифрування WhatsApp. Команда Макафі, за його словами, отримала доступ до зашифрованих повідомлень через уразливість в коді Android.

Як стверджує експерт, завдяки пролому безпеки в програмній платформі Google команді McAfee вдалося отримати доступ до WhatsApp. В якості підтвердження своїх слів підприємець надіслав журналістам смартфон з встановленим месенджером, після чого показав зашифроване листування одного з них. Також він відправив всю необхідну інформацію дослідникам з питань кібербезпеки Cybersecurity Ventures.

Макафі мало говорить про те, яким чином йому вдалося знайти уразливість в коді операційної системи. Журналісти звернулися до фахівців компанії LIFARS, але вони спростували слова Макафі. На їхню думку, засновник McAfee просто записав дії на клавіатурі при вході в месенджер, а також використовував шпигунський софт. Видання Gizmodo дотримується версії співробітників LIFARS.

У Google не відповіли на прохання видання пояснити характер уразливості і розповісти про плани щодо її усунення. Якщо злом зашифрованих повідомлень все ж підтвердиться, це може стати серйозною проблемою для WhatsApp – користувачі більше не зможуть розраховувати на безпеку при використанні месенджера.

Функція шифрування повідомлень в WhatsApp з'явилася на початку травня 2016 року. Повідомлення про це було розіслано всім користувачам месенджера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Весела прогулянка по Китайському ринку електроніки

Не кожен прилад з логотипом яблучка виготовлено в Каліфорнії. Зате велика кількість з них зроблена в Китаї. Видання Еспозіто з 9to5Mac зробило декілька придбань на ринку китайської електроніки. Вони купували тільки прилади з логотипом Apple або схожі на iPhone, але при цьому намагалися витрачати на них мінімум грошей. По-перше, на тому ринку придбали різноманітні аксесуари […]

Вомбата – відчуй себе сапером

Якщо ви шукаєте казуальну та мінімалістичну гру – то вам терміново необхідно завантажити гру Вомбата. За допомогою цієї гри ви здобудете навики зупинення бомб. Попереджаємо: не варто використовувати набуті в грі навички під час реального знешкодження бомб – це може мати для вас наслідки у вигляді відірваних частин тіла. Зупинення бомб – це на перший […]

GAMES. Braveland

Игра: Braveland Язык: Русский Описание: Лучший клон Heroes of Might and Magic на iOS    Замечательный клон вышеупомянутой игры – Braveland теперь и на iOS. Игра пользовалась популярностью на ПК и я уверен – добьется успеха и на iOS.    Braveland рассказывает нам историю о мальчишке, что живет в тихой деревне на окраине. Казалось бы, […]